Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mea culpa, czyli rozliczenie grzechów Kowalskiej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-03-2011 00:56Kowalska (14008 punktów)Mea culpa, czyli rozliczenie grzechów Kowalskiej
Ocena 5 na 5
   Weszłam dziś na swoje forumowe konto, na opcję "kto mnie oceniał". I zaczęłam czytać te kilka setek nicków... I zaczęłam się zastanawiać...

   Jestem chyba czasami za bardzo wredna. Pamiętacie Varię Malarię? Jezu jaka wojna była, a ja w tej wojnie przodowałam... I dziewczyna z forum zniknęła. Przywołałam Varię, bo jakoś mi tak w pamięci utkwiła.

   Kim ja jestem, żeby innych oceniać? Sama kilka banów tu zarobiłam, i tylko dzięki pomocy Przyjaciół tu poznanych mogę czasem jakąś swoją głupotę napisać. Bo mnie bronili i byli przy mnie.

   Nie wiem, tak mnie jakoś naszło. Wiem, są ewidentne przypadki głupoty i trollowania, to pomijam. Myślę natomiast, że różnić się pięknie, jest chyba najważniejszym, co możemy dla racjonalizmu zrobić.

Dlatego przepraszam wszystkich, którym za skórę swoją wrednością zalazłam.

Wystraszonych uspokajam. Nie, nie zacznę teraz pleść wianków i biegać o rannej rosie po łące. Ale przeprosić zawsze warto.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Madman (7811 punktów)
>    Weszłam dziś na swoje forumowe konto, na opcję "kto mnie oceniał". I zaczęłam czytać te kilka setek nicków... I zaczęłam się zastanawiać...
A ja zerkałem ostatnio w ranking i się okazało, że wśród najczęściej ocenianych użytkowników jestem na 15 miejscu,
ale za to zajmuję drugie miejsce w rankingu na najczęściej oceniających negatywnie.
Myślisz, że też powinienem się posypać popiołem?

Młot na czarowników
Gosia (9452 punktów)

>Myślisz, że też powinienem się posypać popiołem?

Od rana wszystkie media trąbią o początku wielkiego postu niczym Al Jazeera o ramadanie. Widzę, że bicz boży dotarł i tutaj...
09-03-2011 18:43 
 Ocena 2 na 2
Madman (7811 punktów)
>>Myślisz, że też powinienem się posypać popiołem?
>Od rana wszystkie media trąbią o początku wielkiego postu niczym Al Jazeera o ramadanie. Widzę, że bicz boży dotarł i tutaj...
Jezus Maria, a ja zapomniałem, serio... Przed chwilą wróciłem do domu i od rodziców się dowiedziałem, że dziś Popielec. Z tym popiołem to jakoś tak podświadomie mi wyszło...

Młot na czarowników
09-03-2011 23:04 
 Ocena 1 na 1
Gosia (9452 punktów)

>Z tym popiołem to jakoś tak podświadomie mi wyszło...

Kurcze, gorzej z tą indoktrynacją niż myślałam. Na podświadomość, klerykały przebrzydle, działają.
spellbinder (8577 punktów)
>Przed chwilą wróciłem do domu i od rodziców się dowiedziałem, że dziś Popielec. Z tym popiołem to jakoś tak podświadomie mi wyszło...

Ahaaaa! A ja się zastanawiałem, idąc do sklepu wczoraj, skąd tu nagle takie tłumy zombie idące w jednym kierunku...
spellbinder (8577 punktów)
Tu widzimy typowy przykład takiej dziwacznej - sorry Kowalska - mentalności właściwej dzieciom i katolikom. Myślą tacy bowiem, że wystarczy powiedzieć "przepraszam", tudzież klepnąć parę zdrowaśków, a problem sam zniknie.

Otóż nie. Problem nie zniknie. Urażone osoby pozostaną urażone, a wrogowie pozostaną wrogami. Przeprosiny nic nie zmieniają.
10-03-2011 12:05 
 Ocena 5 na 5
Kowalska (14008 punktów)
>Tu widzimy typowy przykład takiej dziwacznej - sorry Kowalska - mentalności właściwej dzieciom i katolikom. Myślą tacy bowiem, że wystarczy powiedzieć "przepraszam", tudzież klepnąć parę zdrowaśków, a problem sam zniknie. Otóż nie. Problem nie zniknie. Urażone osoby pozostaną urażone, a wrogowie pozostaną wrogami. Przeprosiny nic nie zmieniają.

   Jakie to szczęście spellbinder, że Ty jeden właściwie odczytałeś ten wątek. Dobrze jest wiedzieć, że ktoś jeszcze w szczerość wierzy pokątnie

Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365