Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co to za stworzenie boże ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
15-06-2011 22:30KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
Co to za stworzenie boże ?
Mam problem z dokładna identyfikacją takiego stworka, jakiś stawonóg, pewnie pajęczak, może zaleszczotek, ale tak konkretnie to nie mogę drania namierzyć, ktoś może rozpoznaje tego jegomościa ?


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

prof. Grabowska (8446 punktów)
(zablokowany)

>nie mogę drania namierzyć
Niesiołowski, jako entomolog ,go namierzy.
To pewnie jakiś homoseksualista domagający się rejestracji związków partnerskich!

Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Niesiołowski, jako entomolog ,go namierzy.
>To pewnie jakiś homoseksualista domagający się rejestracji związków partnerskich!
-No tak, zapomniałem tylko adres mail do niego


"Religia jest dla ludzi bez rozumu" - Józef Piłsudski
rexus (2343 punktów)
To gulka pierdziatka. Najstarszy przedstawiciel mamlaków.
Jan Res (4015 punktów)
Wygląda jak skakun (rodzina Salticidae). Jest ich 5 000 rodzajów, więc raczej nie znajdziesz dokładnej nazwy. Jedno jest pewne: to nie zaleszczotek., którego miałem przyjemność znależć w mej książce raz w życiu, jakieś 30 lat temu.
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>Wygląda jak skakun (rodzina Salticidae). Jest ich 5 000 rodzajów, więc raczej nie znajdziesz dokładnej nazwy. Jedno jest pewne: to nie zaleszczotek., którego miałem przyjemność znależć w mej książce raz w życiu, jakieś 30 lat temu.
-Nie przedstawił się skubany, ale faktycznie do skakunowatych mu najbliżej, tylko ta bardzo długa, przednia para kończyn....


"Religia jest dla ludzi bez rozumu" - Józef Piłsudski
16-06-2011 14:41 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
>faktycznie do skakunowatych mu najbliżej, tylko ta bardzo długa, przednia para kończyn....
Skakuny nie mają też chyba tych oczu na czółkach i są raczej włochate.. wg mnie to jest krab gigant po drugiej kadencji rządów PO
Ania... (14138 punktów)
>>faktycznie do skakunowatych mu najbliżej, tylko ta bardzo długa, przednia para kończyn....
>Skakuny nie mają też chyba tych oczu na czółkach i są raczej włochate.. wg mnie to jest krab gigant po drugiej kadencji rządów PO
Te oczy na czułkach to raczej rozbudowane szczękoczułki.
A kwietnik to nie jest? Nie zawsze są żółte czy białe. Ale odwłok taki mały, mniejszy od głowotułowia...
Pająk na pewno. Zaleszczotki są malutkie i mają małe szczypce na pierwszej parze odnóży krocznych, jak skorpionki miniaturki, tylko bez kolca jadowego oczywiście.
Ania... (14138 punktów)
>Wygląda jak skakun (rodzina Salticidae). Jest ich 5 000 rodzajów, więc raczej nie znajdziesz dokładnej nazwy. Jedno jest pewne: to nie zaleszczotek., którego miałem przyjemność znależć w mej książce raz w życiu, jakieś 30 lat temu.
Zazdroszczę, ponoć to przyjaciele książek, bo zjadają jakieś pasożyty wcinające papier.
Zgadzam się, zaleszczotek na 100% to nie jest, pająk jakiś na pewno.
jkl; (5859 punktów)
No jak to co!
To jest szkodnik!
Na szczypiorku!
lukaszewicz (5674 punktów)
>No jak to co!
>To jest szkodnik!
>Na szczypiorku!

A może pies ogrodnika?
CamelOT (915 punktów)
KORIUS (14106 punktów)
(zablokowany)
>To (chiba) ten jegomość: salticidae.org/salticid/diagnost/general/dance.htm
Zaiste to może być ten.


"Religia jest dla ludzi bez rozumu" - Józef Piłsudski

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365