PSL i PJN powołały centrum programowe, aby wspólnie dyskutować o najważniejszych dla Polski kwestiach. Politycy zapowiedzieli, że w ramach projektu odbędzie się cykl debat z udziałem przedstawicieli PSL, PJN i ekspertów. Internautów jednak bardziej zaciekawiło logo Centrum dla Polaków niż zarys programu politycznego przygotowanego przez PSL i PJN. A chodzi czerwono-zielone promienie wychodzące z nazwy porozumienia, które łudząco przypominają słońce Wschodzącego Białegostoku. (źródło)
Czyżby PSL i PJN nieśmiało chciały nam przekazać coś ważnego? Na przykład, że poprą projekt ustawy o związkach partnerskich?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.