Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cenzura Dworska...?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
21-10-2008 06:23Adamiak (36436 punktów)Cenzura Dworska...?
"Pałac Prezydencki z pomocą szefa TVP Andrzeja Urbańskiego zablokował w poniedziałek w "Wiadomościach" materiał o prezydencie Lechu Kaczyńskim - dowiedziała się nieoficjalnie "Gazeta Wyborcza".
wiadomosci(*),10486860,wiadomosc_prasa.html

Kurrrna, znowu mi próbują gębę zablokować?- przez zawiązanie oczu?- za moje pieniądze?

Miłego dnia, wszystkim...
... prócz Dworskich.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Władek Lichacz (2050 punktów)
>Kurrrna, znowu mi próbują gębę zablokować?- przez zawiązanie oczu?- za moje pieniądze?

Ręce masz jeszcze wolne - pisać możesz, do pałacu też.
21-10-2008 18:45 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>pisać możesz, do pałacu też.

Do pałacu? To zamek. Zdaje się, że Kafki.
21-10-2008 19:40 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>pisać możesz, do pałacu też.
>Do pałacu? To zamek. Zdaje się, że Kafki.>

W tym zamku nadal nie wiedzą, co zrobić z ukradzionym, egzystencjalnym Księżycem
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Masz refleks, nie ma co. W końcu zorientowałeś się, że TVP przekształciło się w TVPiS.
Równie dobrze mógłbyś wyrażać oburzenie, że TV Trwam nie jest obiektywna.
Adamiak (36436 punktów)
>Masz refleks, nie ma co. W końcu zorientowałeś się, że TVP przekształciło się w TVPiS. >

Zdziwiłbyś się, od jak dawna obserwuję przekręty za moje pieniądze.
Czasami o tym pisnę.

>Równie dobrze mógłbyś wyrażać oburzenie, że TV Trwam nie jest obiektywna.>

Niekoniecznie, TV Trwa nie za moje.
Władek Lichacz (2050 punktów)
>Zdziwiłbyś się, od jak dawna obserwuję przekręty za moje pieniądze.

Te przekręty nie są za moje pieniążki, nie płacę abonamentu - dlaczego wobec tego to mnie irytuje?
Adamiak (36436 punktów)
>>Zdziwiłbyś się, od jak dawna obserwuję przekręty za moje pieniądze.
>Te przekręty nie są za moje pieniążki, nie płacę abonamentu - dlaczego wobec tego to mnie irytuje

Nie płacąc abonamentu też płacisz, vide dotacje z budżetu Państwa (z podatków) na TVP...chyba, że się mylę, bo nie znalazłem w google materiałów o budżecie TVP.
Myflowers (2721 punktów)
>>Masz refleks, nie ma co. W końcu zorientowałeś się, że TVP przekształciło się w TVPiS. >Zdziwiłbyś się, od jak dawna obserwuję przekręty za moje pieniądze.
>Czasami o tym pisnę.
>>Równie dobrze mógłbyś wyrażać oburzenie, że TV Trwam nie jest obiektywna.>Niekoniecznie, TV Trwa nie za moje.

Za Twoje, za Twoje... Jeżeli masz kablową to płacisz w abonamencie


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365