Czemu nie? Sporo jest na tym portalu tematów i artykułów związanych z religią itp. Zwykle o charakterze racjonalistyczno-krytycznym, ale żeby coś krytykować, to trzeba to trochę poznać, nieprawdaż? A skoro są tutaj ludzie oczytani i orientujący się w temacie, to chyba mogę mieć nadzieję, że ktoś będzie umiał mi pomóc? Prosiłam już o info na kilku forach o tematyce religijnej, ale niestety nikt mi nie odpowiedział. Dlatego postanowiłam napisać tutaj. Zresztą po co ja się tak gęsto tłumaczę? Jeżeli mój wątek jest taki nie na miejscu, to myślę, że szanowni moderatorzy szybko się go pozbędą ;P
|