> Zdajesz sobie sprawę, że każdy użytkownik portalu może zobaczyć członka "brak"-a w twoim tyłku? >Dałeś się wydmuchać przez cwaniaczka, który jest na tyle leniwy, na ile zdaje sobie sprawę, że na tym portalu zawsze znajdzie frajera, który odrobi za niego lekcje zadane na poniedziałek. >
Po kolejnym twoim poście dochodzę do wniosku, że ty masz jakiś kompleks. Napoleona, albo coś w tym stylu. Obrażanie ludzi w Internecie nie pomoże. Musisz się udać do psychologa.
|