Witam wszystkich serdecznie, jestem nową forumowiczką, która dostała zadanie od szefa i nie może sobie z nim poradzić, dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Mój szef zlecił mi opracowanie trzech pojęć: dedukcja, wola działania, sposób podejmowania decyzji, może to się wydaje banalne zadanie, ale nie dla mnie. Średnio znam się na filozofii, a te pojęcia mają być solidnie opracowane, podparte przykładami albo przyrównane do innych dziedzin i do różnych koncepcji. Jakby, ktoś miał jakiś pomysł, albo jakąś podpowiedź gdzie mogę tego szukać to będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę. Bardzo wszystkim dziękuje!!!
|