Racjonalista - Strona głównaDo treści
Spam lubelski

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
31-01-2011 21:04stilgar (7322 punktów)Spam lubelski
Ocena 7 na 7
Ostatnio w skrzynce znalazłem coś takiego:
Myślę, że fragment o klinice dobrze oddaje naturę wizji tej pani.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rhotax7 (3947 punktów)
Super.Mam nadzieję że pojawią się u nas maniakalni uliczni kaznodzieje i będą ośmieszać wiarę i gadać od rzeczy jak ta autorka.Jak ją zobaczysz to naprowadż Ją na kazania na ulicy powiedz jej że Jezus Ci się objawił czy jakiś Anioł.
spellbinder (8577 punktów)
Normalnie łał... Ręce opadają... choć wyobraźnię ta pani ma jednak gorszą nić L. R. Hubbard.

Nawiasem mówiąc to pitolenie o spodniach jest śmieszne - bo są spodnie męskie i są spodnie damskie, różnią się jednak kilkoma szczegółami. A w czasach, kiedy Biblia była spisywana, o jeansach nikt nie słyszał.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Zaraz, zaraz... coś jest nie tak z tymi ciociami. Niby są 3, ale mam wrażenie, że jest ich co najmniej 4:
- średnia ciocia nie nosi spodni;
- jej starszą siostrę zabrano do czubków, (bo nosiła spodnie?);
- starsza siostra starszej siostry niedawno zmarła.

Czyli mamy trzy siostry: średnią, starszą i jeszcze starszą. To sugeruje istnienie najmłodszej, czwartej siostry. No bo skoro jest średnia, to musi być młodsza od niej.

Gdzie do Diabła (ew. na Miłość Boską) jest najmłodsza siostra?!


Niezależność jest tą zdobyczą kobiet, dzięki której mogą się już kompromitować same. (Lidia Jasińska)
31-01-2011 22:38 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)
>Gdzie do Diabła (ew. na Miłość Boską) jest najmłodsza siostra?![/color]
W piekle, to ta odwiedzająca - czasami miały nawet "odwiedziny z Piekła"
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Nieszczęsna, pewnie tak się nosiła:



Niezależność jest tą zdobyczą kobiet, dzięki której mogą się już kompromitować same. (Lidia Jasińska)
Marian (5438 punktów)
   Tak, największą troską w nieskończonej przestrzeni Wszechświata są dla boga kobiety w spodniach! Faceci w spódnicach, gwałcący małych chłopców, to przy tym pikuś!

   Pozdrawiam.

Jeśli nie zaznaczono inaczej, moją twórczość należy traktować jako CC-BY-SA 3.0
Rafaela (2059 punktów)
Ciekawa jestem, dlaczego księża chodzą w 'sukienkach'?

*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
Adam P (36 punktów)
>Ostatnio w skrzynce znalazłem coś takiego:
>Myślę, że fragment o klinice dobrze oddaje naturę wizji tej pani.

O cholera dawno się z czymś tak porąbanym nie spotkałem
DEmonizer (4893 punktów)
Ja ostatnio słyszałem, że w czasie postu nie można okien otwierać, bo duchy zmarłych wędrujące po domostwie do piekieł ulatują.

Sąsiadka niekryjąca przynależności do Moherowej Armii.

Pozdrawiam
01-02-2011 18:17 
 Ocena 1 na 1
liliac (147340 punktów)
> O cholera dawno się z czymś tak porąbanym nie spotkałem
>

Trochę więcej finezji, kolego
Chociaż tekst jest rzeczywiście niezwykłej urody
jkl; (5859 punktów)
Za te spodnie spędzę całą wieczność w jednym piekielnym kotle ze Szkotami.
Grzegorz (5685 punktów)
>Ostatnio w skrzynce znalazłem coś takiego:
Aż mi się lżej na duszy zrobiło kiedy uświadomiłem sobie że jako ateiście przynajmniej nie grozi mi zwęglanie różnych części ciała za przyjmowanie Komunii w innych pozycjach gimnastycznych niż się to objawiło autorce listu

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365