Zaraz, zaraz... coś jest nie tak z tymi ciociami. Niby są 3, ale mam wrażenie, że jest ich co najmniej 4: - średnia ciocia nie nosi spodni; - jej starszą siostrę zabrano do czubków, (bo nosiła spodnie?); - starsza siostra starszej siostry niedawno zmarła.
Czyli mamy trzy siostry: średnią, starszą i jeszcze starszą. To sugeruje istnienie najmłodszej, czwartej siostry. No bo skoro jest średnia, to musi być młodsza od niej.
Gdzie do Diabła (ew. na Miłość Boską) jest najmłodsza siostra?!
Niezależność jest tą zdobyczą kobiet, dzięki której mogą się już kompromitować same. (Lidia Jasińska)
|