Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pobaw się papieżem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-03-2011 22:59liliac (147340 punktów)Pobaw się papieżem
Ocena 10 na 10
Halo. Tu Katolickie Centrum Rozrywki Wielkopostnej. Czy chcecie się pobawić papieżem zanim jeszcze stał się papieżem?

PS
Nie. To nie źli ateiści to wymyślili Katolicy tak sami z siebie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rafaela (2059 punktów)
>Czy chcecie się pobawić papieżem zanim jeszcze stał się papieżem?
Wolę nie, bo jeszcze ktoś posądzi mnie o działanie przeciw dobru społecznemu.
Mnie zastanawia czy 'moralne' jest wycenienie papieża na stosunkowo niską wartość biorąc pod uwagę jego zasługi dla ludzkości?

>To nie źli ateiści to wymyślili Katolicy tak sami z siebie.
Aż strach pomyśleć co by było, gdyby to właśnie ci źli ateiści na taki święty pomysł wpadli? Już się boję!


*życie to moja pasja - nie boję się żyć*
Gosia (9452 punktów)

>Nie. To nie źli ateiści to wymyślili Katolicy tak sami z siebie.

Zaraz tam sami z siebie. Pomysł zapożyczyli od Niemców.
Osobiście uważam, że pluszowego papieża Lolek raczej nie przebije...Słitaaaśny, nieee?
30-03-2011 01:52 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Zaraz tam sami z siebie. Pomysł zapożyczyli od Niemców.
>Osobiście uważam, że pluszowego papieża Lolek raczej nie przebije...Słitaaaśny, nieee?

Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej?

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
30-03-2011 09:44 
 Ocena 4 na 4
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej?

Nie no, Big, jak mogłeś mi to zrobić..! Ja tu śniadanie jem, sałatka z kurczakiem, tak było miło...




Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
30-03-2011 11:45 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
No, przepraszam, noooo...

Może chociaż Grabowskiej się spodoba?

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
30-03-2011 12:06 
 Ocena 4 na 4
Elka I Ponura (7473 punktów)
>No, przepraszam, noooo...
>Może chociaż Grabowskiej się spodoba?

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh!!! >_<

Nie potrzebowałam tego obrazu wżartego w siatkę neuronów, wiesz? Jesteś sadystą. Strasznym, zapiekłym sadystą...


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
30-03-2011 12:25 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Bo Ty egoistka jesteś, Elka. Nie to co ja - ja myślę o potrzebach innych. Np. wieloletnich przyjaciół Jana Pawła Wielkiego, takich jak o. Marcial Maciel
,
których dmuchany Lolek uradowałby zapewne niepomiernie .


Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
30-03-2011 12:34 
 Ocena 5 na 5
Elka I Ponura (7473 punktów)
>Bo Ty egoistka jesteś, Elka. Nie to co ja - ja myślę o potrzebach innych. Np. wieloletnich przyjaciół Jana Pawła Wielkiego takich jak o. Marcial Maciel których dmuchany Lolek uradowałby zapewne niepomiernie .

I co, będzie się do Dmuchanego Lolka w nocy przytulał? Odgrywał z nim ulubione sceny z pontyfikatu? Oj, wiem - trzeba będzie wydać kolekcję ubranek i akcesoriów do wymiany. W wersji mini - również papamobile. Żeby się szybko nie znudziło.

Zaraz... Co ja robię??

Jesteś straszny. Idę sobie stąd.


Atheism is a non-prophet organization.
George Carlin
30-03-2011 12:42 
 Ocena 5 na 5
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>I co, będzie się do Dmuchanego Lolka w nocy przytulał? Odgrywał z nim ulubione sceny z pontyfikatu?

Zważywszy, że i JP2 i Maciel już w Domu Ojca, to chyba zależy od tego, czy w tym samym apartamencie Wieczności zażywają czy jednak w osobnych. Bo jeśli w tym samym, to na cóż mu lalka, gdy ma oryginał pod ręką?

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
30-03-2011 17:12 
 Ocena 2 na 2
Gosia (9452 punktów)

>Ale jakby tak Lolek w wersji... nnno... hmmm... dmuchanej?

Pierwsza bym rzuciła hasło do jakiejś narodowej ściepy w celu sfinansowania takowej produkcji, gdyby był choć cień szansy, że to ocali przed krzywdą choć jedno dziecko. Ale niestety, nie mam złudzeń...
zaprawdę (126 punktów)
boskie
ciekawe czy katoliccy duchowni zgodzą się np. na profesjonalne poświęcenie lali ?
maruda (5550 punktów)
Zostawiłem zapytanie tej treści w sklepie internetowym. Automat mi odpowiedział, że zajmą się sprawą i cisza.
Madman (7811 punktów)
>Czy chcecie się pobawić papieżem zanim jeszcze stał się papieżem?
Gdybyście jednak woleli pobawić się papieżem gdy już był papieżem:


Młot na czarowników
30-03-2011 13:45 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>Gdybyście jednak woleli pobawić się papieżem gdy już był papieżem:

Są lepsze zabawki, niż papieże z wodogłowiem
maruda (5550 punktów)
Cytat:
W marcu do 60 warszawskich szkół i przedszkoli trafiły pakiety edukacyjne. Były to konspekty zadań dla nauczycieli, a także mała kula ziemska, zestaw drewnianych klocków oraz maskotka projektu - lalka Lolek.

www.parafi(*)ent&task=view&id=242&Itemid=44

To nie jest nowa sprawa, to już się dzieje.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365