Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Warszawa w Europie wespół z Fundacją im. Róży Luksemburg zaprasza 23.10.o g. 12.00. w sali obrad Ratusza Dzielnicy Bielany , ul. Żeromskiego 29, Vp. na konferencję Być pracownikiem - wczoraj i jutro. Paneliści red. Krzysztof Pilawski Lech Antkowiak (wicedyr. Urzędu Pracy m. st. Warszawy) Cel: opowiedzenie o czynnikach kształtujących kolektyw pracowniczy (tradycja, tożsamość z zakładem, solidarność, zwyczaje, samorealizacja, etc.) z punktu widzenia wielkiego, PRL-owskiego zakładu oraz zarysowanie współczesnych wymogów rynku pracy oraz nadziei na pracę młodego pokolenia. Na sali będą obecni pracownicy państwowej Huty Warszawa oraz uczniowie zespołu szkół nr 119 na Bielanach. Liczymy na wymianę międzypokoleniowych doświadczeń i refleksji. Po konferencji zaprezentujemy nową ekspozycję na stole multimedialnym, poświęconą Hucie, z quizem dotyczącym sposobu zagospodarowania pohutniczych terenów. |