>Ja mam nadzieję, że republikanie przegrają.
Ja mam nadzieję, że "wszyscy przegrają", bo wybór pomiędzy nieudacznikiem o zapatrywaniu socjalistyczno-terrorystycznym a fanatycznym przedłużeniem karcącego cały świat żołnierskiego ramienia Wuja Sama, z definicji ukazuje bezcelowość doszukiwania się nawet mniejszego zła.
|