demotywatory.pl/185572/Orange-POPDemotywator iście ciekawy, ale z nudów zaczęłam sobie przeglądać komentarze. No i wyszło to, o czym każdy wie, a mianowicie hipokryzja nam się szerzy Cytat:Jestem oburzony tym demotem. To jest obraźliwe okreslenie do ksiedza prawoslawnego! Widze ze autor ma slaba wiedze o swiecie.. Jako osoba prowoslawna bardzo mnie to obrazilo! Gdybym znal autora w realu to bym mu poprostu nastukal baniek  Troche tolerancji religijnej, bo to naprawde boli! A i najciekawsze w tym wszystkim jest to, że pierw osobnik ten pisze "Jako osoba prowoslawna bardzo mnie to obrazilo!", a potem dodaje " Troche tolerancji religijnej"... Więc w końcu jak? Bo dla mnie się to kupy nie trzyma, mówienie o tolerancji tylko po to, by pokazać jakim się jest nietolerancyjnym w stosunku do obrazków, których nie powinno się brać na poważnie... No bo w końcu to jest straszny grzech i autor demota pójdzie do piekła!  Czy jak to się tam nazywa u tych "pomarańczowych popów"... |