Tak powiedzieli w Panoramie, a że prima aprilis - popatrzyłem w net i? Jest temat z 21 marca, czyli nie żart? dr Googl:Cytat: W służbie demokracji o wiele lepiej od kandydatów zabiegających o wygraną wyborach mogą się sprawdzić przedstawiciele ludu wybrani w losowaniu - dowodzą włoscy naukowcy w artykule publikowanym na stronie arXiv.org
W tv Pis i Po - wypowiedzi podobnie: styl "Niesiolowski" czysta piana zero meritum. Ale tak patrząc na Wiejską? Czy w Polsce mogło by to mieć większy sens niż obecna "opiekuńcza władza na rok przed wyborami"... W końcu - każdy polityk ma kiedyś pierwszą kadencję - a tu dodatkowo, raczej jedyną. Kto pierwszy rzuca kamieniem? |