Witam! W szkole mamy kapele która wystartowała w konkursie projekt z klasą. Do wygrania mają nie byle jakie pieniądze na sprzęt. Tak więc proszę o małą pomoc w głosowaniu, starczy wejść na stronę konkursu i kliknąć "głosuj". www.nowaer(*)zklasa/projekty/pokaz/171.htmlCałkiem fajnie grają, można zobaczyć na filmikach na dole strony  |