 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 18-11-2008 13:17 | lotrek (14275 punktów) | Miasto (dla) kobiet.
6 na 6 | Ponieważ temat równouprawnienia, feminizmu i "tam takie" sprawy kobiet przewijają się przez różne wątki a ostatnio szczególnie w moim wątku "Rasizm programowy", miło mi stwierdzić że mieszkam w mieście, w którym tematyka praw kobiet nie jest obojętna jego mieszkańcom a także władzom Cesarsko-Królewskiego Miasta Krakowa. Ostatnio mamy "Tydzień Kobiet" na UE: miasta.gaz(*)z_Peszek_i_Bonim.html?skad=rssA wcześniejszy, na przełomie września i października odbyły się też imprezy w krakowskiej Plazie związane ze zdrowiem kobiet, jej urodą, modą. www.we-dwo(*)krakow;plaza,artykul,8767.htmlPraktycznie nie ma miesiąca, by tematyka kobieca nie przewijała się w naszych krakowskich mediach. Jako mieszkaniec tego grodu, jestem z tego dumny a że praw kobiet bronię zawsze i wszędzie - bardziej, niż kiedyś niejaki Moczulski niepodległości, nie umieszczam tego wątku w dziale "Bazgroły". | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Andrzej Wendrychowicz (6624 punktów) |
>Jako mieszkaniec tego grodu, jestem z tego dumny a że praw kobiet bronię zawsze i >wszędzie - bardziej, niż kiedyś niejaki Moczulski niepodległości, nie umieszczam tego wątku w >dziale "Bazgroły". Cię chwalę i Cię plusuję.
|
|
2 na 2 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
>Ponieważ temat równouprawnienia, feminizmu i "tam takie" sprawy kobiet Plus za "tam takie", za "tam takimi" kobiety, jak wiadomo, przepadają. .
|
|
 | 1 na 1 | J.Szulc (5723 punktów) |
Osnowa - toś Ty baba?  Jako "prawdziwa" kobieta, wcale nie uważam, że za "tam takie" przepadamy. Aczkolwiek, promocji kobiecości nigdy dość. Wszak mężczyzna, to jedynie "dodatek" (jakkolwiek wartościowy) do obrazu kobiety... nie ukrywajmy  Szczerze pozdrawiam... tylko nie wiem, kogo... babę, czy nie...
|
|
|  | 1 na 1 Osnowa (11779 punktów) (zablokowany) |
> Osnowa - toś Ty baba?  Znawca.  > Jako "prawdziwa" kobietaJ.Szulcowo, toś Ty chłop?  > Szczerze pozdrawiam... tylko nie wiem, kogo... babę, czy nie...  I wzajemnie!  .
|
|
1 na 1 | Michał Aleksy Mentrak (10573 punktów) | Plus za mieszkanie w Krakowie. Też bym tak chciał... 
fides ex necessitate esse non debet
|
|
 | 1 na 1 | J.Szulc (5723 punktów) |
> Też bym tak chciał...  I tu, Michale Drogi, zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości...Tam, to kobiety są dopiero na piedestałach... ech....  Serdecznie pozdrawiam...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|