Racjonalista - Strona głównaDo treści
papież przed Międzynarodowym Trybunałem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
25-02-2011 16:12mayolina (2278 punktów)papież przed Międzynarodowym Trybunałem?
Ocena 9 na 9
dwóch prawników niemieckich złożyło pozew w Hadze, oskarżając Benedykta o kierowanie totalitarną organizacją, która zajmuje się tuszowaniem przestępstw. Oczywiście zarzucono Benedyktowi narażanie zdrowia (chodzi o prezerwatywy i Afrykę), brak poszanowania praw jednostki (wpisywanie na listę członków KKr bez pytania o zgodę zainteresowanego, czyli akt chrztu). Ciekawa czy Trybunał przyjmie pozew, a jeśli przyjmie, to jak się śledztwo potoczy.Dodatkowego smaczku dodaje całej tej sprawie fakt iż jeden z prawników pochodzi z Bawarii,z rodzinnych stron B16.

richarddaw(*)e-for-crimes-against-humanity, słyszałam o tym również w niemieckim radio i to kilkukrotnie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>richarddaw(*)e-for-crimes-against-humanity,

Co to za link jest? Z Windowsa mnie wywaliło .

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
25-02-2011 17:29 
 Ocena 7 na 7
Meretseger (61860 punktów)
To link do strony internetowej Fundacji R. Dawkinsa (Kowalska, nie czytaj!) Jest tam artykuł pod tytułem "Charges initiated against Pope for crimes against humanity" autorstwa Patsy McGarry z Irish Times.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
25-02-2011 17:43 
 Ocena 6 na 6
spray (5875 punktów)
Treść:
Cytat:
By PATSY MCGARRY - IRISH TIMES
Added: Thursday, 24 February 2011 at 6:34 PM

Thanks to mrchrismurray for the link

TWO GERMAN lawyers have initiated charges against Pope Benedict XVI at the International Criminal Court, alleging crimes against humanity.

Christian Sailer and Gert-Joachim Hetzel, based at Marktheidenfeld in the Pope's home state of Bavaria, last week submitted a 16,500-word document to the prosecutor of the International Criminal Court at the Hague, Dr Luis Moreno Ocampo.

Their charges concern "three worldwide crimes which until now have not been denounced . . . (as) the traditional reverence toward 'ecclesiastical authority' has clouded the sense of right and wrong".

They claim the Pope "is responsible for the preservation and leadership of a worldwide totalitarian regime of coercion which subjugates its members with terrifying and health-endangering threats".

They allege he is also responsible for "the adherence to a fatal forbiddance of the use of condoms, even when the danger of HIV-Aids infection exists" and for "the establishment and maintenance of a worldwide system of cover-up of the sexual crimes committed by Catholic priests and their preferential treatment, which aids and abets ever new crimes".

They claim the Catholic Church "acquires its members through a compulsory act, namely, through the baptism of infants that do not yet have a will of their own". This act was "irrevocable" and is buttressed by threats of excommunication and the fires of hell.


Komentarzy za dużo, żeby wkleić wszystko. Moją uwagę (zwłaszcza ostrością i tym, że pisany przez rodaka papy) zwrócił ten:
Cytat:
As a German citizen I find it very appropriate that German lawyers try to sue the German Pope. This Pope is as dangerous as was Hitler! He is not only guilty of Millions of Dead Africans and the destroyed lives of thousands of sexually abused children... ...this Pope began a secret crusade against liberty, democracy and human rights. Of course he knows that he himself won´t see his victory, but he has enough power to change the structure of the vatican, so that coming Popes will continue his fight for ignorance, fear and a new medieval society! - Opus Dei, the Pius Brothers, Bishop Williamson, the Legion of Christ and other fascist-like organisations have seized power in Rome!

More than once Ratzinger has openly spoken about his disgust of human rights- he knows only "one" human right: the religious freedom to choose his catholic religion andstay on one´s knees to worship hin barbarous god! He still believes that the catholic church and its´ pope have the ultimate right to tell what is good and evil, and even more has the ultimate right to decide about any human affair and live!!!! Though I´ve never been a catholic, I´m ashamed as a German that once again such ignorance and evilness comes out of Germany. Ratzinger is not a senile old man - he knows exactly what he does and why! He is an enemy of humanity and humanism! Of course there will be no "case" Benedikt - but I can only say: be alert - Benedikt is on a crusade against the modern world, against democracy and freedom. He is able - as was Hitler - to negotiate with his adverseries: he will come to terms with the American Evangelicals and even Islam - because their aims are the same! Ratzinger is the most dangerous man in Europe since Hitler and Stalin! And even more dangerous because more cunning!

rhotax7 (3947 punktów)

W intencji skazania B-16 i delegalizacji KrK oraz nałożenia sankcji na Vatykan proponuję byśmy się wybrali na pielgrzymkę do Jezusa ze Świebodzineiro ze sprayami w celu pokrycia go wiosenną szatą graficzną.

Choć to nie szata zdobi Szatana a Szatan szatę.
Ag-nes (2295 punktów)
>dwóch prawników niemieckich złożyło pozew w Hadze, oskarżając Benedykta
W sprawie przekrętów watykańskich i łamania przez Krk praw człowieka to przydałaby się rezolucja UE.

>Dodatkowego smaczku dodaje całej tej sprawie
>fakt iż jeden z prawników pochodzi z Bawarii,z rodzinnych stron B16.
Czyżby "spotkali się" jak prawnik był chłopięciem i przyszedł czas na zemstę???

Pozdrawiam
romaro (25211 punktów)
>I jeszcze bardziej niebezpieczne, ponieważ bardziej przebiegły!
I nie smaczny mówi:
Postrafiam was tziule
Kowalska (14008 punktów)
>dwóch prawników niemieckich złożyło pozew w Hadze, oskarżając Benedykta o kierowanie totalitarną
>organizacją, która zajmuje się tuszowaniem przestępstw.

   Po pierwsze uważam, że kolesie zrobili sobie tym pozwem światową reklamę. Trzeba zawsze pamiętać, że prawnicy NIGDY nie działają bezinteresownie. Ci wyczuli koniunkturę i dobrze. Tak trzeba. Kościół katolicki nie ma w ostatnich latach najlepszej passy. Ileż gwałtów na dzieciach i przekrętów można zamieść pod dywan? Nawet te największe w pałacu watykańskim w końcu przestaną mieścić te wszystkie brudy.

   Po drugie fajnie, że mocno poruszyli sprawę chrztu dzieci i bycia potem z przymusu katolikiem, bo wystąpić z Kościoła kat. nie jest łatwo.

   A po trzecie wątpię, by pozew przeszedł, ale nawet przeczytanie uzasadnienia odrzucenia będzie max ciekawe.

A, i obaj prawnicy są z rodzinnych stron Ratzingera, czyli Bawarii. I pozwali go jako Niemca.


Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.
Manian (950 punktów)
Na początku myślałem, że chodzi o stare sprawy w związku z Waffen SS. Nie wierzę, że go skaża, ba, nawet wniosku nie przyjmą pewnie. Tak jak ktoś to napisał, jest to reklama dla tych prawników. Teraz papież, jest bardzo medialny ze względu na swoje wypowiedzi i szerzącą się pedofilię w Kościele. Niestety tej sekty z siedzibą w Watykanie nikt nie rozwiąże.
26-02-2011 15:16 
 Ocena 1 na 1
catseye (1381 punktów)
> Niestety tej sekty z siedzibą w Watykanie nikt nie rozwiąże.
Będę powtarzał do znudzenia: ALE OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO TRZEŹWO MYŚLĄCEGO (choćby i wierzącego w Boga) JEST WYSTĄPIĆ Z NIEJ JAK NAJPRĘDZEJ!!!
diogenes (42753 punktów)Zbrodnie Kościoła przed Trybunałem w Hadze
Dnia 14.02.2011 wpłynął do Międzynarodowego Trybunału w Hadze pozew przeciwko dr. Josephowi Ratzingerowi. Pozew dotyczy zbrodni przeciwko ludzkości: utrzymywanie na świecie totalitarnego ustroju, zakazu używania prezerwatyw nawet w przypadku zagrożenia HIV/AIDS, tuszowanie przestępstw seksualnych księży. Tu link:

www.kanzlei-sailer.de/pope-lawsuit-2011.pdf

mayolina (2278 punktów)o tym już było

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365