Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zamach

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
24-11-2008 17:46stilb (1323 punktów)Zamach
No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy. Rzecz straszna
i tak skandaliczna ze nie potrafię wyrazić swych emocji, dlaczego oni .......... ?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

matragon (2557 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów
>najsmiertelniejszy. Rzecz straszna i tak skandaliczna ze nie potrafię wyrazić swych emocji, dlaczego
>oni .......... ?
>

Grubszymi nićmi się tego uszyć nie dało ??? (mówię o "zamachu")
Jak dla mnie - żenada ...

Michał 'matragon' Worgacz

NON SERViAM
25-11-2008 12:48 
 Ocena 3 na 3
plodzien (7378 punktów)

> Grubszymi nićmi się tego uszyć nie dało ??? (mówię o "zamachu") >
> Jak dla mnie - żenada ... >

Żenada. Tępe te pismaki. Podali, że był spokojny, że powiedział że strzelali 30 m od Niego. Takie dyrdymały.
Naród potrzebuje innego sprawozdania z tak tragicznych, gorących wydarzeń. Np.
Dzisiaj w godzinach wieczornych konwój prezydenta RP ostrzelany został przez nieznane wrogie siły. W gradzie świszczących po rosyjsku kul wyskoczył z limuzyny Prezydent RP i wyciągnąłwszy ochroniarza spod samochodu - zdołał odczepić jego drżące ciało od służbowego pistoletu maszynowego.
Krótkimi i celnymi strzałami niewyobrażalną rzeźbę czyniąc wśród napastników - pewnym, acz dumnym krokiem ku nim zbliżać się począł.
Reszki żyjących jeszcze bandytów wyć poczęła nieludzko jak kiedyś bojarzy w bitwie pod Kałką i na pobliskich wzgórzach słyszeć się dały przerażone okrzyki: Rota nazad, nazaaaad!!
Gdy po godzinie odtajanych z przerażenia ochroniarzy spytano o całe zajście zeznali, że Pan Prezydent szedł pewnie a oczy jak głownie mu świeciły, a wrażenie mieli jakby szum skrzydeł husarskich grał mu do boju.
A w miejscu, gdzie zaczaiła się banda znaleziono mnóstwo łusek po nabojach 7,62mm i kilka ciał niegruzinów ubranych po gruzińsku.
Pozdrawiam
stilb (1323 punktów)
Przydałby się jeszcze jakiś smok i kilka karłów.
Adamiak (36436 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy.
>Rzecz straszna...>

Najważniejsze, że nasz...Mały Bohater rozpoznał i zidentyfikował wroga natychmiast...po odgłosie wystrzałów

P.S. Przed chwilą słyszałem komentarz w tvn24: "jaka wizyta taki zamach"...eh!
24-11-2008 18:13 
 Ocena 4 na 4
stilb (1323 punktów)
>Najważniejsze, że nasz...Mały Bohater rozpoznał i zidentyfikował wroga natychmiast...po odgłosie wystrzałów
>P.S. Przed chwilą słyszałem komentarz w tvn24: "jaka wizyta taki zamach"...eh!
>
Małego zawsze trudniej trafić.
ingenue (123 punktów)
pojechał na wojnę i sie dziwi, że strzelają ...
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta

   Zwykłe polowanie na kaczki. Ekolodzy walczą z tym od lat. Teraz jak Kaczyński narobił w portki, to może ich poprze i skończy się u nas z praktyką polowania z nagonką. Niekoniecznie na zwierzęta.
   
24-11-2008 19:08 
 Ocena 1 na 1
stilb (1323 punktów)

>Zwykłe polowanie na kaczki. Ekolodzy walczą z tym od lat. Teraz jak Kaczyński narobił w portki, to może ich poprze i skończy się u nas z praktyką polowania z nagonką. Niekoniecznie na zwierzęta.
>   

www.upoluj-ptaka.snokzone.com/?p=5

Kaczkom nawet w Polsce się ciężko żyje.
24-11-2008 20:21 
 Ocena 3 na 3
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Kaczkom nawet w Polsce się ciężko żyje.

   Jedna się wyrwała za granicę, to już jej chcieli śrut w kuper władowac.
   
>>   www.upoluj-ptaka.snokzone.com/?p=5

" (...)Dlatego, jeśli jest możliwe, każdego postrzałka trzeba natychmiast dostrzeliwać wykorzystując moment szoku spowodowanego postrzałem(...) ".

   To nie byli profesjonaliści. Albo byli pijani.
   
25-11-2008 22:50 
 Ocena 1 na 1
Myflowers (2721 punktów)
>>Kaczkom nawet w Polsce się ciężko żyje.
>   Jedna się wyrwała za granicę, to już jej chcieli śrut w kuper władowac.
>   >>   www.upoluj-ptaka.snokzone.com/?p=5
>" (...)Dlatego, jeśli jest możliwe, każdego postrzałka trzeba natychmiast dostrzeliwać wykorzystując moment szoku spowodowanego postrzałem(...) ".
>   To nie byli profesjonaliści. Albo byli pijani.
>   
A Ty nam Belvedere takich horrorów tu nie wrzucaj. a jestem człowiekiem gołębiego serca i polowań nie znoszę.... No, chyba, że chodzi o kaczkę co to za orła robi....

(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
24-11-2008 19:16 
 Ocena 4 na 4
Adamiak (36436 punktów)
>>No i stało się był zamach na naszego prezydenta
>   Zwykłe polowanie na kaczki. Ekolodzy walczą z tym od lat. Teraz jak Kaczyński narobił w portki, to może ich poprze i skończy się u nas z praktyką polowania z nagonką. Niekoniecznie na zwierzęta.>
>   

Sęk w tym, że- najprawdopodobniej- Kaczor sam sponsorował nagonkę.
24-11-2008 19:24 
 Ocena 1 na 1
stilb (1323 punktów)
>Sęk w tym, że- najprawdopodobniej- Kaczor sam sponsorował nagonkę.
Tylko po co? Jak na razie jest przez większość rodaków wyśmiewany.
Mam nadzieję ze Rosjanie też się śmieją.
24-11-2008 19:42 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Sęk w tym, że- najprawdopodobniej- Kaczor sam sponsorował nagonkę.
> Tylko po co? >

Niepotrzebnie użyłem słowa "sam"...może nie sam?

Podkreślanie, wyolbrzymianie zagrożenia Rosją jest wodą na jego młynek wyborczy, tak myślę.
Saakaszwilego też nie martwi.
stilb (1323 punktów)
>Podkreślanie, wyolbrzymianie zagrożenia Rosją jest wodą na jego młynek wyborczy, tak myślę.

Jako jedyny obrońca przed rosyjskim agresorem, tylko czy obywatele tego chcą?
24-11-2008 20:13 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Podkreślanie, wyolbrzymianie zagrożenia Rosją jest wodą na jego młynek wyborczy, tak myślę.
>Jako jedyny obrońca przed rosyjskim agresorem, tylko czy obywatele tego chcą

Nie przypominam sobie, by obywatele chcieli co innego niż Kaczory...
24-11-2008 19:35 
 Ocena 7 na 7
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>Sęk w tym, że- najprawdopodobniej- Kaczor sam sponsorował nagonkę.

   Rozważając taki scenariusz, stawiałabym na Gruzina. Prowokacja pod tytułem: "Prezydentom dwóch stawiającym się Rosji krajom nad głowami świszczą kule".
Jeśli taki scenariusz miał miejsce, to "zamach" był niewypałem. Rosja w kierunku takich płotek może najwyżej puścic bąka, a nie ostrą amunicję. A histeria Kaczyńskiego na kilka minut rozbawi Europę.
Osobiście po usłyszeniu w radio o "zamachu" pozwoliłam sobie potraktowac te doniesienia jako dziennikarska kaczkę.
   
24-11-2008 19:47 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>>Sęk w tym, że- najprawdopodobniej- Kaczor sam sponsorował nagonkę.
>   Rozważając taki scenariusz, stawiałabym na Gruzina. Prowokacja pod tytułem: "Prezydentom dwóch stawiającym się Rosji krajom nad głowami świszczą kule".>..

...co w w przypadku Kaczora nie jest trudne, można strzelać "z biodra".

Też mi po "kaukasku" pachnie.
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy.
Nie oglądam telewizji ale widziałam wczoraj zdjęcia w internecie.
Prezydent Gruzji szedł uśmiechnięty, rozluźniony( po zamachu) obok skurczony Kaczyński wyraźnie blady i przerażony.
Jestem pewna , że Rosjanie nie mieli z tym nic wspólnego.
Jaki niby mieliby w tym interes.
Toma Cruz (390 punktów)
Tak, zdjęcie było naprawdę zabawne....
jarcio (1198 punktów)
Ja rozumiem iż można mieć swoje przypuszczenia na temat tego co się w Gruzji stało, ale żeby od razu chlapać o tym jęzorem przed całym światem iż to na pewno Rosjanie bo wystrzały z AK-47 to "ja znam ze szkolenia" i "rozpoznaje język rosyjski" ? Jak Prezydent tak bardzo chce iść na wojnę z Rosją to niech siodła konia i bierze szable w dłoń - ja za niego bić się na pewno nie będę.
24-11-2008 21:18 
 Ocena 1 na 1
Magda Kuprowska (640 punktów)
>Jak Prezydent tak bardzo chce iść na wojnę z Rosją to niech siodła konia i bierze szable w dłoń - ja za niego bić się na pewno nie będę.

Nawet i konia na owy cel zakupię i już poświęcę w ofierze.
Ty nie będziesz musiał, zrobi to najwyższy tak jak uchronił go przed pociskiem z ręki wroga, (zresztą przypadki już w historii takie były.. pomimo kilkugodzinnej operacji, zasługi przypisywane temu, którego de facto nie ma hm. ) dygresja...
Myflowers (2721 punktów)
>>Jak Prezydent tak bardzo chce iść na wojnę z Rosją to niech siodła konia i bierze szable w dłoń - ja za niego bić się na pewno nie będę.
>Nawet i konia na owy cel zakupię i już poświęcę w ofierze.
>Ty nie będziesz musiał, zrobi to najwyższy tak jak uchronił go przed pociskiem z ręki wroga, (zresztą przypadki już w historii takie były.. pomimo kilkugodzinnej operacji, zasługi przypisywane temu, którego de facto nie ma hm. ) dygresja...

Koń szlachetne zwierzę, konia szkoda


(...) Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.../Wojak Szwejk/
24-11-2008 21:40 
 Ocena 4 na 4
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
> niech siodła konia
kota, kota...
Toma Cruz (390 punktów)
Ja bym maciorę jakąś na ten zacny cel proponował zakupić...a i jezszce żeby lejce były i dobrze osiodłana, co by się wojna przed jej rozpoczęciem nie zakończyła....
Adamiak (36436 punktów)
>Ja bym maciorę jakąś na ten zacny cel proponował zakupić...a i jezszce żeby lejce były i dobrze osiodłana, co by się wojna przed jej rozpoczęciem nie zakończyła....>...

...można, zamiast dobrze... siodłać szybciej.
Toma Cruz (390 punktów)
Tylko powstaje pytanie czy owa maciora da się dosiąść, czy też opowiada się za inną frakcją polityczną
Taki-i-Owaki (1 punktów)
Ludzie, nie wiem czy to przez Wasze poglądy polityczne, ale to nie powinno mieć żadnego powiązania. Strzelano do człowieka - co więcej - głowy naszego państwa, i wszelkie zwady muszą teraz odejść na bok, bo ktoś sprzedał nam policzek. Gdzie się podziała Wasza patriotyczność jeżeli od tak możecie mówić, że Europa się pośmieje, Ameryka się pośmieje i wszyscy, miejmy nadzieję, się odczepią od nas.

Jeżeli nie rusza Was atak na Rzeczpospolitą, to po prostu wyobraźcie sobie jak Wy byście się czuli, jeżeli ktoś strzelałby do Was?...
24-11-2008 21:42 
 Ocena 5 na 5
Adamiak (36436 punktów)
>Ludzie, nie wiem czy to przez Wasze poglądy polityczne, ale to nie powinno mieć żadnego powiązania. Strzelano do człowieka...>

Mylisz się, wg wszelkich doniesień strzelano w powietrze...

>...co więcej - głowy...>

Tu nic i tam nic.

>Jeżeli nie rusza Was atak na Rzeczpospolitą...>

Chyba masz inny telewizor.
24-11-2008 21:46 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Jak to szło?
Nie dyskutuj z idiotą, bo cię sprowadzi na swój poziom, a następnie pokona doświadczeniem.
czy jakoś tak.

   
24-11-2008 21:44 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Cześć

Jasiu Smietana
Tadeusz Mroczko
antek_emigrant
czuly_wojtek
kasia_lublin
maria_2001
IM44
tak tu tylko pytam
Aleksandra_IQ168
belpher
ir_onia
Okowita

a teraz wracajcie z powrotem na Onet.

   
24-11-2008 21:48 
 Ocena 3 na 3
(Alicja)Duda (25557 punktów)

>Jeżeli nie rusza Was atak na Rzeczpospolitą, to po prostu wyobraźcie sobie jak Wy byście się czuli, jeżeli ktoś strzelałby do Was?...

A po co wbrew wszelkim zwyczajom dyplomatycznym drapał się tam gdzie go nie swędzi!
Ta wyprawa była wybrykiem rozpuszczonego bachora. Nie pierwsza z resztą.
Nie miał żadnego prawa tam jechać.
To, że Gruzini zrobili dla niego przedstawienie jest dla mnie oczywistą oczywistością.
Za ten atak na Rzeczpospolitą odpowiada przede wszystkim L.Kaczyński.
A tłumaczenie tego incydentu jest żenujące.
Strzelani z 30 m i rozmawiali po rosyjsku. Śmiechu warte.
24-11-2008 21:55 
 Ocena 3 na 3
ollikm (2038 punktów)
(zablokowany)
>Strzelano do człowieka - co więcej - głowy naszego państwa
Powietrze to jeszcze nie człowiek.
Jak na razie to jakiś bliżej nieokreślony patrol wysłał strzały ostrzegawcze przed poruszającym się po ciemku, nieoznaczonym konwojem w strefie której bardzo daleko do stabilności (zarówno na niedawną wojnę jak i na szalejący bandytyzm). A reszta już jest fantazją pana prezydenta (głosy słyszał)
Martwić się rzeczywiście jednak należy bo pan prezydent zarówno przez swoją głupotę jak i celem leczenia osobistych kompleksów ryzykuje interesem i bezpieczeństwem 45-milionowego narodu.
24-11-2008 22:21 
 Ocena 2 na 2
Adamiak (36436 punktów)
>Martwić się rzeczywiście jednak należy bo pan prezydent zarówno przez swoją głupotę jak i celem leczenia osobistych kompleksów ryzykuje interesem i bezpieczeństwem 45-milionowego narodu.>

Racja...tylko policzyłeś Polaków z Gruzinami... i zaś mi brakuje ze 2 mln...?
24-11-2008 22:28 
 Ocena 2 na 2
salek (4701 punktów)
>Jeżeli nie rusza Was atak na Rzeczpospolitą, to po prostu wyobraźcie sobie jak Wy byście się czuli, jeżeli ktoś strzelałby do Was?...
A jakby się uszko odlepiło? Temu misiu? Acha, i sprawdzić czy nie ksiądz..
rudyment (3233 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy.
>Rzecz straszna
>i tak skandaliczna ze nie potrafię wyrazić swych emocji, dlaczego oni .......... ?

...spudłowali?


Vivere, ergo philosophari
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Oby w sylwestra nigdzie nie jechał.
szperacz (2861 punktów)
Kaczora zawiódł instynkt. Napatoczył się pod lufę myśliwego. Ale żeby tak po nocy jeszcze łazić. Przecież kaczory o tej porze już śpią.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy.
>Rzecz straszna
>i tak skandaliczna ze nie potrafię wyrazić swych emocji, dlaczego oni .......... ?
Poczytałem odpowiedzi.
Zachowujecie się jak z 'Pierdzidołka'.
Pokazali Kaczyńskiego na świecie? Zacytowali go? Przekazał to, co chciał światowej opinii publicznej?

Więc dlaczego piszecie takie głupoty?
Pozdrawiam
25-11-2008 15:08 
 Ocena 5 na 5
(Alicja)Duda (25557 punktów)

>Pokazali Kaczyńskiego na świecie? Zacytowali go? Przekazał to, co chciał światowej opinii publicznej?
>Więc dlaczego piszecie takie głupoty?
A co mamy pisać?. Że kolejny raz się ośmieszył?
Prezydent jest osobą publiczną jak robi komedie i idiotyzmy to ośmiesza kraj który reprezentuje.
Co prezydent chciał pokazać opinii światowej.
- że jest kompletnie nieodpowiedzialny,
- że jest naiwny jak dziecko i daje się wpuszczać w maliny,
- że jest chory z nienawiści do Rosji
- że jego fobie zagrażają bezpieczeństwu nie tylko Polski ale i UE.
To pokazał!
A jeżeli chodzi o rosyjskie posterunki to wszyscy wielcy tego świata doskonale wiedzą gdzie i ile się ich znajduje. Od tego jest wywiad. A jak nie wiedzą to raczej udają że nie wiedzą, gdyż jest to dla nich politycznie wygodne.
Nie zawsze trzeba pokazywać co się wie.
Kaczyński zachowuje się jakby chciał rozpętać III wojnę światową.
sceptymucha (moderator, 11470 punktów)
Odpowiedź na moje trzy pytania brzmi TAK.

Nie słyszałem żadnego poważnego polityka (nawet z tych będących na usługach Rosji), który pisałby/mówił takie brednie, jakie tu piszecie.

Pozdrawiam
25-11-2008 16:48 
 Ocena 1 na 1
(Alicja)Duda (25557 punktów)

>Nie słyszałem żadnego poważnego polityka (nawet z tych będących na usługach Rosji), który pisałby/mówił takie brednie, jakie tu piszecie.

Dlatego ,że są dyplomatami, a dyplomatom nie wypada nazwać tego incydentu tak jak na to zasłużył. Język dyplomatyczny rządzi się swoimi prawami.
Co o Kaczyńskim myślą powiedzieli ( albo przemilczeli) właśnie w sposób dyplomatyczny
Pozdrawiam
szperacz (2861 punktów)
>No i stało się był zamach na naszego prezydenta, a strzelał wróg z wszystkich wrogów najgorszy.

A dziś przewinęła się wiadomość, że to Osetyńcy oddali strzały ostrzegawcze. A to ci heca!
szperacz (2861 punktów)
Po raz kolejny Matka Boska stanęła na wysokości zadania i ocaliła kolejnego Wielkiego Polaka dla dobra narodu.
25-11-2008 22:15 
 Ocena 1 na 1
Adamiak (36436 punktów)
>Po raz kolejny Matka Boska stanęła na wysokości zadania i ocaliła kolejnego Wielkiego Polaka dla dobra narodu.>

- o Matko Boska, obojętnie jakiego wyznania! - ekumenicznie zaklął Juruś.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Moją pierwszą myślą po usłyszeniu info o strzelaninie było "DLACZEGO SPUDŁOWALI!!!

Drugą myślą, po obejrzeniu zdjęć wyluzowanego, z ręką w kieszeni, roześmianego tuż po "zamachu" prezydenta Gruzji było - gruzińska prowokacja w celu wykorzystania durnia p.o. prezydenta RP w celu lobbowania na forum UE na rzecz Gruzji.

Po przeczytaniu tej informacji moje 2 powyższe myśli połączyły się w jedną:

SZKODA, ŻE SPUDŁOWALI DO TEGO DURNIA!!!

Prezydent, który skarży się na uciążliwość procedur ochrony jego g... wartej d...py, człowiek, który lekceważy ludzi, którzy gotowi są stanowić dla niego żywą tarczę - niech go szlag trafi jak najprędzej, gnoja chamskiego!!!

   
Ojciec Dyrektor (1704 punktów)
Ręce opadają...

Ciekawe po czym poznał, że to kałach był. To dosyć trudne tak na słuch ocenić rodzaj broni...

Posłuchajcie wypowiedzi prezydenta (specjalnie przez "p" a nie "P". Jaki prezydent, taka literka). 3 razy w ciągu 5 minut opisuje to wydarzenie, za każdym razem podając dokładniejsze dane. Każdy, kto choć trochę zna się na psychologii umysłu bądź psychologii stosowanej oraz NLP powiedziałby, że koleś ewidentnie kłamie!!

Bujda na resorach i tyle.

Wstyd mi przez człowieka, który reprezentuje mój kraj (czyli jakby nie patrzeć także mnie) na arenie międzynarodowej i tak beztrosko próbuje całemu światu nawciskać ewidentnego kitu.


Nie polemizuj nigdy z idiotą! Najpierw ściągnie Cię na swój poziom, a później zniszczy doświadczeniem.
piątek (1035 punktów)
Tez zaluje ze nie trafili ;/

"Ja jeden na milion, Ty jeden z miliona"

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365