Racjonalista - Strona głównaDo treści
FRONDA reklamuje IKEA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-11-2008 17:26kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
FRONDA reklamuje IKEA
Ocena 1 na 1
   
"Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce"
   
Zastanawiam się czy gdyby w katalogu zamiast dwóch mężczyzn pokazano dwóch kleryków, to czy oburzenie katolickich oszołomów byłoby większe, mniejsze czy udawaliby, że nie zauważyli fotek?
   
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Adamiak (36436 punktów)
>   
>"Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce"
>   
>Zastanawiam się czy gdyby w katalogu zamiast dwóch mężczyzn pokazano dwóch kleryków,
>to czy oburzenie katolickich oszołomów byłoby większe, mniejsze czy udawaliby, że nie zauważyli
>fotek?

>   

Dobrze, że nie mają wpływu na działania IKEI (choć...kto wie?), bo pewnie sprawa potoczyłaby się jak tu
14.pl/homofobia_w_tvp
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>"Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce"

   IKEA ma kiepski marketing. Wystarczy wzbogacić ofertę o łatwe w montażu konfesjonały i będzie mieć zagwarantowaną pozycję numer jeden na polskim rynku.
   I święty spokój też.
   
26-11-2008 20:43 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Na polski rynek zaproponowałbym raczej zestaw:
- ołtarzyk ze zdjęciem Rydzyka
- świeczki
- klęcznik

   
26-11-2008 20:59 
 Ocena 2 na 2
(Alicja)Duda (25557 punktów)
>   Na polski rynek zaproponowałbym raczej zestaw:
>- ołtarzyk ze zdjęciem Rydzyka
>- świeczki
>- klęcznik

>   
Klęczniki w IKEA były!!! świeczników do wyboru i koloru !
ołtarzykiem i zdjęciem byłby jedynie kłopot.
liberalatheist/enfant/budzik (64444 punktów)
>   
>"Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce"
>   
>Zastanawiam się czy gdyby w katalogu zamiast dwóch mężczyzn pokazano dwóch kleryków,
>to czy oburzenie katolickich oszołomów byłoby większe, mniejsze czy udawaliby, że nie zauważyli
>fotek?


   Połowa kleryków to homofobiczni kryptohomoseksualiści.

Kanał perfidnej ateistycznej indoktrynacji - Zapraszam!
diogenes (42753 punktów)
>Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce...

Ja już dawno bojkotuję.
Wystarczy pomysł, wiejski cieśla i masz super wyro.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
Nie rozumiem - masz już wyro sklecone według pomysłu wiejskiego cieśli i dlatego nie potrzebujesz zaglądać do IKEA?
   
ra-serafin (2786 punktów)
>   
>"Katolicy chcą bojkotować IKEA w Polsce"
>   
>Zastanawiam się czy gdyby w katalogu zamiast dwóch mężczyzn pokazano dwóch kleryków,
>to czy oburzenie katolickich oszołomów byłoby większe, mniejsze czy udawaliby, że nie zauważyli
>fotek?

>   

Aż dziwo że nasi dobrzy przyjaciele z FRONDY nie zrobili afery o to że w żadnym katalogu , projekcie pomieszczeń itp. nie ma krzyży.

Tak to by trzeba bojkotować każdą firmę od mebli

Jak by pokazano dwóch kleryków to ja też bym zaczął bojkotować Ikea


Stalker Clear Sky - 5 września w sklepach
J.S. (4752 punktów)
(zablokowany)
Mam lepszy powód do bojkotu...
Po niedawnych zakupach w Ikei i sprawdzeniu metek okazało się:





















I nic szwedzkiego pomijając design and quality
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
   
   Gdy już klonowanie człowieka zostanie opanowane na skalę przemysłową producenci obniżą koszty produkcji jeszcze bardziej. Odejdą koszty transportu z dalekiej Azji, a klony będą pracować za darmo na miejscu.
   

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365