Słowa posłanki Senyszyn znajdujące się na jej blogu:"Na Wielkanoc szykuje się skandal. Przynajmniej w Bydgoszczy i według tamtejszego Kościoła. Dzięki amatorskiemu zespołowi, który chce wystawić na Starym Rynku uliczny musical "Superstar with Jesus Christ", dowiemy się, jak zakończyłby się dziś sąd nad Jezusem. W trakcie spektaklu widzowie odpowiedzą na pytanie, czy ma dojść do ukrzyżowania. Wyniki SMS-owej sondy będą pokazane na telebimie".
Co o tym sądzicie? Dojdzie do skutku to przedstawienie? Czy może protesty stłamszą tę kontrowersyjną twórczość? |