Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jesus and Mo

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
31-10-2009 12:48paffu (-4 punktów)Jesus and Mo
Ocena -4 na 4
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

marcus (876 punktów)
>www.jesusandmo.net/2006/11/15/hard/
So what? Obrazek. Niezbyt zabawny w dodatku, a trudu żeby go chociaż skomentować sobie też nie zadałeś, więc skłony to jestem nazwać spamem...

In a mad world only the mad are sane.
31-10-2009 18:40 
 Ocena-1 na 1
paffu (-4 punktów)
>>www.jesusandmo.net/2006/11/15/hard/
>So what? Obrazek. Niezbyt zabawny w dodatku, a trudu żeby go chociaż skomentować sobie też nie zadałeś, więc skłony to jestem nazwać spamem...
>
In a mad world only the mad are sane.


Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem
31-10-2009 20:16 
 Ocena 3 na 3
stilgar (7322 punktów)

>Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem

To jest forum dyskusyjne, a nie jakaś linkownia czy wykop. Nie zadałeś sobie chociaż minimum trudu, aby dodac opis do tego linka, a co dopiero, żeby zachęcić do dyskusji o nim... Za to właśnie był mój minus.
31-10-2009 22:04 
 Ocena-2 na 2
paffu (-4 punktów)
>>Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem
>To jest forum dyskusyjne, a nie jakaś linkownia czy wykop. Nie zadałeś sobie chociaż minimum trudu, aby dodac opis do tego linka, a co dopiero, żeby zachęcić do dyskusji o nim... Za to właśnie był mój minus.

OK, przepraszam. Czytam to forum od dluzszego czasu, ale pierwszy raz zalinkowalem. Czulem sie jak domownik. Wybaczcie. A bedzie Wam wybaczone
31-10-2009 23:52 
 Ocena 4 na 4
Autografka (10638 punktów)

>OK, przepraszam. Czytam to forum od dluzszego czasu, ale pierwszy raz zalinkowalem. Czulem sie jak domownik. Wybaczcie. A bedzie Wam wybaczone

Skoro czytasz od dłuższego czasu, powinieneś wiedzieć, że takie linki to raczej ... do "Humorków".

Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365