 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 31-10-2009 12:48 | paffu (-4 punktów) | Jesus and Mo
-4 na 4 | | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | marcus (876 punktów) | > www.jesusandmo.net/2006/11/15/hard/So what? Obrazek. Niezbyt zabawny w dodatku, a trudu żeby go chociaż skomentować sobie też nie zadałeś, więc skłony to jestem nazwać spamem...
In a mad world only the mad are sane.
|
|
 | -1 na 1 | paffu (-4 punktów) | > >www.jesusandmo.net/2006/11/15/hard/> So what? Obrazek. Niezbyt zabawny w dodatku, a trudu żeby go chociaż skomentować sobie też nie zadałeś, więc skłony to jestem nazwać spamem...> In a mad world only the mad are sane.Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem
|
|
|  | 3 na 3 | stilgar (7322 punktów) |
> Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem  To jest forum dyskusyjne, a nie jakaś linkownia czy wykop. Nie zadałeś sobie chociaż minimum trudu, aby dodac opis do tego linka, a co dopiero, żeby zachęcić do dyskusji o nim... Za to właśnie był mój minus.
|
|
| |  | -2 na 2 | paffu (-4 punktów) | > >Gdyby kazdy mial takie poczucie humoru jak autorzy powyzszych komiksow, Swiat bylby lepszy. Dziekuje za negatywne opinie. W gruncie rzeczy jestesmy oswieceni, jednak wychowani w gleboko katolickiej kulturze. To cos jak Wloszka w lozku. Nie zadajecie sobie trudu przeczytania (Random Comic, link ponad komiksem) a walicie minusami z gory i z zasady. Poczytajcie. Pomyslcie. Pozdrawiam i z Bogiem  > To jest forum dyskusyjne, a nie jakaś linkownia czy wykop. Nie zadałeś sobie chociaż minimum trudu, aby dodac opis do tego linka, a co dopiero, żeby zachęcić do dyskusji o nim... Za to właśnie był mój minus.OK, przepraszam. Czytam to forum od dluzszego czasu, ale pierwszy raz zalinkowalem. Czulem sie jak domownik. Wybaczcie. A bedzie Wam wybaczone
|
|
| | |  | 4 na 4 | Autografka (10638 punktów) |
> OK, przepraszam. Czytam to forum od dluzszego czasu, ale pierwszy raz zalinkowalem. Czulem sie jak domownik. Wybaczcie. A bedzie Wam wybaczone  Skoro czytasz od dłuższego czasu, powinieneś wiedzieć, że takie linki to raczej ... do "Humorków". 
Nie zawsze się traci, kiedy się zostaje pozbawionym czegoś. [Goethe]
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|