 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-03-2011 13:05 | Jurek (430 punktów) | Nadczłowiek.
14 na 14 | Syntetyczny i moim zdaniem trafny post znalazłem w komentarzach na WP (pisownia oryginalna). "Nasz Święty Arcyjan Superpaweł Po Dwakroć Pierwszy...
Największy autorytet nie tylko świata,ale i wszechświata aż do jego
wiecznie oddalajacego się końca...Skromny właściciel spiżowych pomników,
tych w całości, jak i od pasa w górę, patron szkół, ulic,
uniwersytetów,placów, i czego tylko zechciałby a nawet czego i
niezechciałby też. (np.przetwórnia odpadków im.JP2 w Nowym
Targu-autentyk).Słońce Wadowic, Geniusz Beskidu, nosiciel tytułu
Wielkiego Stronnika Tak Tischnera Jak Rydzyka.Święty Subito z doskonałą
perspektywą na przekształcenie swym zasileniem Trójcy w Czwórcę.Patron
Powiatu Tarnowskiego, Bożyszcze Babć, Lider Ludu Prostego i
Wiernego.Obrońca Małych Zygotek, Postrach Prezerwatyw,Młot Na
Spiralki.Terminator In Vitro. Krzewiciel Kalendarzyka, Demontator
Bezbożnego Komunizmu,Mechagodzilla Lewaków Z Teologii wyzwolenia.
Dzielny Pasażer Papamobila, Słodki Samobiczownik,Wielokrotny
Cudotwórca.Nobel Nobli, Polak Wolaków, Mzimu Prawicowców...
Wielki Dawca Płonnych Nadziei, Wstrzymywacz Czasu Wszechczasów, Naczelny
Hamulcowy Niesłusznego Postępu, Orgazm Katechetek, Pragnienie Alumnów,
Wzór Wikarych, Natchnienie Ojca Dyrektora
Całuśnik Betonu Lotniskowego, Podróznik Akwaryjny, Taternik Sukienkowy,
Kremówkowiec Wyszukany, Poliglota Wszechświata, Okiennik Krakowski,
Honorowy Zjadacz Kremówek, Megakemówka Najsłodsza, Wieża Z Kremówek,
Papa Święty,Papa Chwalebny, Papa Papów i Mam. Syn Jezusa i Wnuk Bozi
Samej." | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 Bill Kilgore (3086 punktów) (zablokowany) | "Podróżnik akwaryjny" i "naczelny hamulcowy niesłusznego postępu" są zaiste wielce wyborne!
Dodałbym jeszcze: Mecenas Solidarności.
Mdło się robi od tej polskiej papafilii.
|
|
3 na 3 | romaro (25211 punktów) | Na forum WP czy Onetu czytałem głupsze posty, ale TVN przebił wszystkich. Parę dni temu na TVNie usłyszałem informacje, że w Rymie 1 maja hitem mają być lizaki z podobizną papieża JP2. Ciekawe tylko, czy Chińczycy już pracują pełną parą?
|
|
 | 1 na 1 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | > Na forum WP czy Onetu czytałem głupsze posty, ale TVN przebił wszystkich.> Parę dni temu na TVNie usłyszałem informacje, że w Rymie 1 maja hitem mają być lizaki z podobizną papieża JP2.Niektórzy czytają racjonalistę w przewie na lunch! Zlituj się! A taką sobie fajną kanapkę zrobiłam... 
"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
|
|
|  | | romaro (25211 punktów) | >Niektórzy czytają racjonalistę w przewie na lunch! Zlituj się! >A taką sobie fajną kanapkę zrobiłam...
Przepraszam, niech brak bujnej wyobraźni będzie moim usprawiedliwieniem.
|
|
 | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | > w Rymie 1 maja hitem mają być lizaki z podobizną papieża JP2.
Całego?
Drobner, z tych ciekawskich...
|
|
|  | 1 na 1 | romaro (25211 punktów) | >Całego?
Nie wiem czy calusieńkiego, czy nagutkiego, ale chyba za jakiś patyk, to trza będzie trzymać.
|
|
| |  | | Drobner (19539 punktów) | > >Całego?> Nie wiem czy calusieńkiego, czy nagutkiego, ale chyba za jakiś patyk, to trza będzie trzymać.Pytałem, czy 'całego 1 maja'? Może wieczorem dozwoliliby już ... na inne lizaki? Dużo Pań i Panów byłoby niezadowolonych z takiego całodobowego nakazu. Drobner, troskliwy dla turystów, ale rozumiejący też Twoją wersję interpretacji (romaro~~Rzymianinie)... (  )
|
|
1 na 1 | rhotax7 (3947 punktów) | Tak się uśmiałem że kliknąłem niechcący minusa na szczęście dało radę od kliknąć i dać Ci plusa za wątek. Gorąco pozdrawiam. Zaraz to wyślę do znajomych.
|
|
 | | Drobner (19539 punktów) | >Tak się uśmiałem że kliknąłem niechcący minusa
Patrz, niespodzianie mi się trafiło to samo... Drobner, nierozróżniający plusów ujemnych od minusów dodatnich...
|
|
10 na 10 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | Fajnie, fajnie, ale: 1. Powinno się zaczynać od: Kyrie elejson. Chryste elejson. Kyrie elejson. Chryste, usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami. Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.2. Tytuły wojtyłowe powinny być w wołaczu. 3. Po każdym tytule powinno następować zmiłuj się nad nami. Żeby profesjonalnie było, kurde  .
Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
|
|
 | | neurosurgery (2484 punktów) | > Żeby profesjonalnie było, kurde .Zapachniało Hardcorowym Koksem, jeżeli wiesz kto to.
|
|
4 na 4 | Kowalska (14008 punktów) | W związku ze zbliżającym się 2 kwietnia chciałam zgłosić publicznie swoją kandydaturę do udziału w konkursie pieśni i tańca im. Jana Pawła II. Zaśpiewam własną piosenkę, do melodii "Szła dzieweczka do laseczka, ha ha ha" oraz zatańczę układ choreograficzny z szarfą. Jak świat długi i szeroki, ha ha ha, ha ha ha Polska sławna jest, ha ha ha, ha ha Bo na świat wydała syna ha ha ha Co nas zbawił od szatyna ha ha E, słabe  Nie czytajcie tego.
Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.
|
|
 | 1 na 1 | neurosurgery (2484 punktów) | > E, słabe Nie czytajcie tego.E tam. Każda piosenka sławiąca JP2 jest arcydziełem.  A co do samego Subito Santo to nie należy umniejszać jego osobie, ale nadawanie mu tych wszystkich cech jest śmieszne.
|
|
 | 3 na 3 | Drobner (19539 punktów) | > Jak świat długi i szeroki, ha ha ha, ha ha ha> Polska sławna jest, ha ha ha, ha ha> Bo na świat wydała syna ha ha ha> Co nas zbawił od szatyna ha haCzyś Ty, Kowalska, aby nie z Konopnickich, niebogo?  Drobner, genealog-amator..
|
|
|  | 2 na 2 | Kowalska (14008 punktów) | > Czyś Ty, Kowalska, aby nie z Konopnickich, niebogo?  Dlaczego zaraz niebogo? To, że jestem lesbijką jeszcze mnie nie przekreśla. Ani określa. Zakreśla też nie.
Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.
|
|
| |  | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | > Dlaczego zaraz niebogo?1. boś daleko od u bogaceń i na bożności; 2. bo to słówko takie w 'klimacie' Konopnickiej. O tej innej Twojej autobiograficznej cesze nawet nie wiedziałem. [A gdy już się dowiedziałem, to zapomniałem]. Drobner, tylko dwuznaczny... Tylko! PS. Gdzieś już słyszałem Twoje nazwisko  . Może się jednak znamy?
|
|
 | 2 na 2 | Drobner (19539 punktów) | > W związku ze zbliżającym się 2 kwietnia...Przy okazji: jak mogłoby się nazywać (już corocznie) to święto? 1. Secundus Aprilis? ( 02.04, a także JP II - JP secundus); 2. Prim us Aprilis? (bo ' primus inter pares', a także ew. prawdziwa data); 3. Secundus Primus Aprilis?  4. Secundus Prim a Aprilis? a może: 5. Wojtylis Aprilis?Może jakiś konkurs? Drobner, już gotowy do startu...
|
|
 | | Drobner (19539 punktów) | >W związku ze zbliżającym się 2 kwietnia chciałam zgłosić publicznie swoją kandydaturę do udziału w konkursie pieśni i tańca im. Jana Pawła II. >Zaśpiewam własną piosenkę, do melodii "Szła dzieweczka do laseczka, ha ha ha" oraz zatańczę układ choreograficzny z szarfą.
Po Twoim zgłoszeniu, zaledwie domyślamy się ile masz lat, córko, Kowalska. Nie jest to ważne dziewczynko, chłopczyku. Na rurce, w mini-mini, bez bielizny, bez niczego - przyjmujemy.
W imieniu Zakonu Ojców Pedofilów,
DROBNER, niestety, Ja Płyńmy Barką, DŻi Pi Tu...
|
|
|  | 1 na 1 | Kowalska (14008 punktów) | >Po Twoim zgłoszeniu, zaledwie domyślamy się ile masz lat, córko, Kowalska. Nie jest to ważne dziewczynko, chłopczyku.
Przyznam, że nie bardzo rozumiem. To jakiś żart dowcip ma być? Jeśli tak, to wyjątkowo słaby, jak na Ciebie.
Kowalska, która nie łapie super dowcipu mistrza ironii Drobnera.
Dawkins jest moim idolem. I nieprawdą jest, że pinezki na krzesłach przed wykładami podkładam mu ja.
|
|
| Drobner (19539 punktów) | Dla mnie superełką jest: >Nasz Święty Arcyjan Superpaweł Po Dwakroć Pierwszy...
Drobner, ROTFL po wielokroć...
|
|
 | | neurosurgery (2484 punktów) | >Drobner, ROTFL po wielokroć...
Drobner, tak z ciekawości, dlaczego zawsze na końcu wypowiedzi dajesz taką 'notkę'?
|
|
|  | 5 na 5 | Drobner (19539 punktów) | >Drobner, tak z ciekawości, dlaczego zawsze na końcu wypowiedzi dajesz taką 'notkę'?
Wcale nie daję takiej 'notki', tylko różne. 1. Nauczono mnie nie pisać anonimów, więc się podpisuję. 2. Nie lubię ustalonych 'stopek'. 3. Nie chcę, by mój podpis był pointą wypowiedzi. 4. Lubię - dla zdrowia - gimnastykować umysł i mózg
Drobner, nie korzystający dzięki temu z neurochirurgii...
PS. 5. BO TAK!!!
|
|
| |  | | rhotax7 (3947 punktów) | Drobner jak zawsze błyskotliwy.
(moje prywatne zdanie i zainteresowany może się z nim nie zgadzać)
|
|
| |  | | neurosurgery (2484 punktów) | >Wcale nie daję takiej 'notki', tylko różne.
Chodziło mi o to, że różne, ale w podobnej formie. Zresztą nieważne. Odpowiedź otrzymałem.
|
|
1 na 1 | Medieval (3004 punktów) | Kiedyś myślałem, że "białe szaleństwo" to o jeździe na nartach.
|
|
 | | Drobner (19539 punktów) | > Kiedyś myślałem, że "białe szaleństwo" to o jeździe na nartach.Ja też. Dopóki nie trafiłem do wojska i po kilku dniach całodziennej 'męki' musztrą dostaliśmy któregoś dnia śniadanie, zwane 'białym szaleństwem': trzy łyżki białego twarożku.  Owszem, były ci jeszcze dwie kromki chleba.  Od 7.00 rano do 14.00 miało starczyć. Taki rozkaz, ot co.  Ech, ten romantyzm żołnierski... Drobner, nie lubiący śniegu, zwłaszcza na talerzu...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|