Racjonalista - Strona głównaDo treści
czyj jest wawel-ten w krakowie?i kto go utrzymuje?ew zarabia

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
04-03-2011 18:22nowak (46 punktów)czyj jest wawel-ten w krakowie?i kto go utrzymuje?ew zarabia
0 na 2
odpowiedzi kokretne zgodne z faktycznym stanem prawnym
ew rzeczowa dyskusja
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Medieval (3004 punktów)
>odpowiedzi kokretne zgodne z faktycznym stanem prawnym
>ew rzeczowa dyskusja

Skarb Państwa.
nowak (46 punktów)
>>odpowiedzi kokretne zgodne z faktycznym stanem prawnym
>>ew rzeczowa dyskusja
>Skarb Państwa.
to kamien spadl mi z serca ale dlaczego tam kler rzadzi oni to maja w dzierzawie?
Medieval (3004 punktów)

>to kamien spadl mi z serca ale dlaczego tam kler rzadzi oni to maja w dzierzawie?

Wawel to wzgórze, na którym usytuowany jest m.in. zamek i katedra. Biskup krakowski rządzi wyłącznie obiektami sakralnymi usytuowanymi ma Wawelu.
maruda (5550 punktów)
Pod podanym adresem powinieneś znaleźć telefon i adres kontaktowy. Jak dostaniesz odpowiedź proszę podziel się wiedza na tym forum. Archidiecezja Krakowska
romaro (25211 punktów)
>odpowiedzi kokretne zgodne z faktycznym stanem prawnym
>ew rzeczowa dyskusja

Odpowiedziano Ci że Wawel jest własnością Skarbu Państwa.

Niedawno założyłeś podobny wątek w którym zadałeś to samo pytanie, w wątku przez Ciebie założonym www.racjonalista.pl/forum.php/s,401102 - czyj jest Wawel.
Odpowiedziałem humorystycznie. Przeczytałem poprzednie twoje wypowiedzi na forum i uznałem, że raczej nie można traktować poważnie twoich pytań. Rozumiem, że interesujesz się ekonomią kościelną, ale na boga, od paru lat nie tylko forma pytań jest podobna, również błędy w słownictwie są niezmiennie powielane. Rozumiem że nie lubisz kościoła, ale dlaczego tak bardzo nie lubisz języka polskiego?
To jak piszesz jest po prostu żenujące.

Natomiast o czym świadczy tak sformułowane zdanie :

>chlopie ja tu po to pytam zeby nie dzwonic chyba po to jest forum zeby madry odpowiedzial jak wie a jak nie wie to niech cicho siedzi

Niech inni ocenią.
04-03-2011 21:16 
 Ocena 3 na 3
liliac (147340 punktów)
>Niech inni ocenią.

Nie ma sprawy

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365