> odpowiedzi kokretne zgodne z faktycznym stanem prawnym> ew rzeczowa dyskusjaOdpowiedziano Ci że Wawel jest własnością Skarbu Państwa. Niedawno założyłeś podobny wątek w którym zadałeś to samo pytanie, w wątku przez Ciebie założonym www.racjonalista.pl/forum.php/s,401102 - czyj jest Wawel. Odpowiedziałem humorystycznie. Przeczytałem poprzednie twoje wypowiedzi na forum i uznałem, że raczej nie można traktować poważnie twoich pytań. Rozumiem, że interesujesz się ekonomią kościelną, ale na boga, od paru lat nie tylko forma pytań jest podobna, również błędy w słownictwie są niezmiennie powielane. Rozumiem że nie lubisz kościoła, ale dlaczego tak bardzo nie lubisz języka polskiego? To jak piszesz jest po prostu żenujące. Natomiast o czym świadczy tak sformułowane zdanie : > chlopie ja tu po to pytam zeby nie dzwonic chyba po to jest forum zeby madry odpowiedzial jak wie a jak nie wie to niech cicho siedziNiech inni ocenią.
|