Racjonalista - Strona głównaDo treści
Apostazja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
06-03-2011 18:16mikołaj dolata (5 punktów)Apostazja
Witam serdecznie wszystkich.

Mam pytanie odnośnie apostazji. Na różych stronach pisze że aby jej dokonać trzeba być pełnoletnim, lecz spotkałem się z paroma osobami, które mówią iż nie trzeba być pełnoletnim, i wystarcza zgoda rodziców. Jak to jest naprawdę ?

Pozdrawiam!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maruda (5550 punktów)
Jeżeli chcesz działać według procedury kościelnej to ich zdaniem powinieneś być pełnoletni by móc świadomie o sobie decydować. W drugą stronę nie przeszkadza im chrzest nieświadomych.
Pełnoletniość nie jest konieczna w Niemczech.
mikołaj dolata (5 punktów)
Hmmmm, znalazłem coś takiego ---> www.racjonalista.pl/kk.php/s,6028
Wygląda to nawet nawet... Anyway, niedługo będę się starał o apostazje, i napisze o tym tutaj. Możliwe że ktoś będzie miał podobny problem, i mu się przyda ten temat.

Pozdrawiam!
06-03-2011 21:43Nie na temat
 Ocena 3 na 3
Medieval (3004 punktów)
>Witam serdecznie wszystkich.
>Mam pytanie odnośnie apostazji. Na różych stronach pisze

Przepraszam Cię ale tam jest napisane.
Powodzenia
mikołaj dolata (5 punktów)
Co Twój post wniósł do tematu ? Nic - czyt. spam.
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
>Co Twój post wniósł do tematu ? Nic - czyt. spam.

Mikołaju, nie oburzamy się tutaj na zwracanie uwag językowych, gdyż za ważne uznajemy dobre pisanie - zarówno merytorycznie jak i formalnie.
mikołaj dolata (5 punktów)
Nie oburzam się, tylko myślę że zwracanie uwagi na jakieś drobne błędy jezykowe, to jest głupota. Ponieważ nic takiego nie wnosi do dyskusji, tylko zamieszanie... Anyway, daruje to sobie, bo to nie ma sensu..
07-03-2011 18:48 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Ponieważ nic takiego nie wnosi do dyskusji, tylko zamieszanie...

Mimo wielu wysiłków nie udało się sprowadzić języka do czystej informacji.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
Manian (950 punktów)
Polecam stronę www.apostazja.pl/, wydaje mi się dość klarowna i wyczerpująca temat.
mikołaj dolata (5 punktów)
Między innymi tam przeczytałem że wiek minimalny to 18 lat, dlatego założyłem temat, ale i tak dzięki.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365