>Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w badaniu prowadzonym w Instytucie Psychologii UJ. Celem >badania jest poznanie tego, jak ludzie postrzegają i oceniają grupy, do których przynależą. Badanie
W większości znanych mi badań psychologicznych podawano badanym fałszywą informację, co do ich celu, żeby nie wpływać na rezultaty.
|