Serdecznie zapraszamy na wysłuchanie obywatelskie pt. "Świecka szkoła", organizowane przez Wicemarszałkinię Sejmu RP Wandę Nowicką. Odbędzie się ono w Sejmie 29 stycznia 2014 r. o godz. 12.00 (sala 102 bud. C-D). Wezmą w nim udział: Nina Sankari (Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, Warszawa), Tomasz Kalbarczyk (Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, Lublin), Justyna Skwarska (portal "Stop Dyskryminacji"), Andrzej Wendrychowicz (portal "Etyka w Szkole"), Anna Korzeniowska-Bihun (Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów, Warszawa). Osoby, które chcą być obecne na wysłuchaniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: sekretariat.nowicka[et]sejm.gov.pl do dnia 24.01.2014 i podanie w nich imienia i nazwiska. W dniu wysłuchania obywatelskiego należy udać się do wejścia głównego Sejmu z dowodem osobistym. |