Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak Polak z Persem. Precz z izraelskimi lokajami Putina!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
14-03-2022 15:03Arminius (25555 punktów)Jak Polak z Persem. Precz z izraelskimi lokajami Putina!
"11 marca br. Minister SZ Zbigniew Rau odbył rozmowę telefoniczną z ministrem SZ Islamskiej Republiki Iranu, Hosseinem Amir-Abdollahian.
Przedmiotem rozmów były aktualne zagadnienia agendy bilateralnej. Minister Hossein Amir-Abdollahian podziękował za wsparcie Polski w ewakuacji obywateli Iranu z Ukrainy przez Warszawę, jak również darowiznę 2 miliona szczepionek firmy Astra Zeneca przeciwko Covid-19 dla Iranu, w tym uchodźców afgańskich w Iranie.
Minister Zbigniew Rau zaznaczył, że udzielone przez nas wsparcie jest wyrazem solidarności z Irańczykami i Iranem, z którym łączą Polskę od lat przyjazne stosunki sięgające XVI wieku. Minister przypomniał, że pamiętamy o szczególnym elemencie naszych relacji, którym jest irańska pomoc i gościna, jakiej udzielono 120 tys. Polaków ewakuowanych ze Związku Radzieckiego w trakcie II wojny światowej. W 2022 r. przypada 80-ta rocznica ewakuacji armii gen. Władysława Andersa do Iranu.
Ministrowie SZ Polski i Iranu omówili ponadto kwestie z zakresu problematyki międzynarodowej; perspektywy politycznego uregulowania konfliktu zbrojnego, wywołanego nieusprawiedliwioną i nieuzasadnioną zbrojną napaścią Rosji na Ukrainę oraz perspektywy szybkiego przywrócenia porozumienia JCPOA. Minister Zbigniew Rau zaznaczył, że Polska uznaje JCPOA za istotny element globalnej architektury w zakresie nieproliferacji broni masowego rażenia."


Brawo panie Morawiecki i panie Rau - to wyśmienity początek, pokazujecie wreszcie klasę. Czas na przełom w relacjach polsko perskich. Szczególnie teraz, kiedy cały świat widzi jaką swołoczą jest Putin i jego izraelscy zaprzedańcy.

www.gov.pl(*)ja/konsultacje-polsko-iranskie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

haish (2907 punktów)

>Brawo panie Morawiecki i panie Rau - to wyśmienity początek, pokazujecie wreszcie klasę. Czas na
>przełom w relacjach polsko perskich. Szczególnie teraz, kiedy cały świat widzi jaką swołoczą jest
>Putin i jego izraelscy zaprzedańcy.
>www.gov.pl(*)ja/konsultacje-polsko-iranskie

Brawo, brawo, brawo - "klaskaniem mając obrzękłe prawice znudzony pieśnią lud błagał o czyny"/kasyk/.
Tenże klasyk napisał jeszcze jedno ważne i wymowne dzieło - dyptyk 'Za kulisami' - jak to jest, że Niemcy i Francja pomimo sankcji o których mówią i piszą głośno po cichu w dalszym ciągu prowadzą interesy z 'putlerem'?
Mało tego, przez minione lata zwłaszcza Niemcy ukształtowały 'putlera'(niejaki Gerhard S. to klasyczny przykład).

W świetle obecnych wydarzeń po wschodniej stronie Polski okazuje się, że Lech Kaczyński w Gruzji
mówił prawdę, PIS w polityce zagranicznej zwłaszcza w kwestiach zagrożenia ze strony Rosji miał i ma rację. Mylili się totalsi i Tusku(opcja proeuropejska, a tak na prawdę proniemiecka w czasie gdy Niemcy robili interesy z Rosją -> Nord Stream).
Pawel077 (1855 punktów)
Iran, to obecnie jedna z najbardziej odrażających dyktatur na świecie. Przywódcy tego państwa, to świry jeszcze większe niż Putin. Kilka tygodni temu miały miejsce wspólne manewry Rosji, Chin i Iranu. Te państwa, to współczesna oś zła. Ty jednak masz umysł tak przeżarty antysemityzmem, że jesteś gotów sprzymierzyć się z największą kanalią, jeśli tylko jest wrogiem Izraela. Stinga, który grał koncerty dla rosyjskich oligarchów nazywasz szubrawcem, a reżim, który torturuje i wykonuje kary śmierci na nieletnich, darzysz sympatią i traktujesz z wyrozumiałością. Masz potwornie wykoślawioną moralność.
Arminius (25555 punktów)kanalia putinowska
>Iran, to obecnie jedna z najbardziej odrażających dyktatur na świecie. Przywódcy tego państwa, to świry jeszcze większe niż Putin.

Ni epier...ol putinowski trollu.

>Te państwa, to współczesna oś zła.

Oś zła tworzą Rosja, Chiny i Izrael. Iran nikogo nie najechał, sam był podmiotem inwazji ze strony Iraku i wspierająceog go Zachodu oraz Izraela.

>że jesteś gotów sprzymierzyć się z największą kanalią...

Kanaliami są politycy Izraela, którzy nie chcą przyłączyć się do sankcji przeciwko Rosji oraz blokują umowę z Iranem na dostawy ropy naftowej do Europy - co stawia ich jednoznacznie po stronie zbrodniczej Rosji. Co więcej, Żydzi tarktują od lat Palestyńczyków tak samo jak od trzech tygodni Rosjanie traktują Ukraińców Więć tym bardziej są tym większymi kanaliami Pan zaś wypisując brednie jak wyżej jesteś putinowskim trollem/kanalią i do tego gigahipokrytą.
O analogiach między polityką Rosji względem Ukraińców oraz Izraela/Żydów względem Palestyńczyków oraz hipokryzji Zachodu napiszę wkrótce serię wątków. Proszę je czytać i poddawać swój zatruty jadem syjonizmu/żydowskiego nazizmu umysł procesowi koniecznej detoksykacji.
17-03-2022 11:32 
 Ocena 1 na 1
Pawel077 (1855 punktów)Odp: kanalia putinowska
Ojej, nie zapluj się. Gdzie się podziała twoja kondersztuba?
Czyli nie było wspólnych manewrów Rosji, Chin i Iranu, nie dalej jak kilka tygodni temu?
Reżim w Iranie nie torturuje, nie więzi i nie wykonuje wyroków śmierci na przeciwnikach politycznych i bluźniercach? Nie wykonuje wyroków śmierci na nieletnich? Nie prowadzi ekspansywnej i agresywnej polityki wobec sąsiadów? Nie zamienił Libanu w swoją marionetkę instalując tam hezbollah? Ewidentnie padło ci coś na mózg.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365