Witam serdecznie, na potrzeby pracy magisterskiej przeprowadzam ankietę na temat roli etyki w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Będę wdzięczna za jej wypełnienie Z góry dziękuję
>Witam serdecznie, >na potrzeby pracy magisterskiej przeprowadzam ankietę na temat roli etyki w zarządzaniu zasobami Zacząłem wypełniać i się zorientowałem, że nie pracuję w żadnej firmie.