>>Na początku cytat: >>"Historia nic nie znaczyła ponieważ jedynym jej stałym elementem była ludzka głupota" >>Czy takie zdanie jest jedynie ładnie wyglądającym frazesem czy może ma głębsze znaczenie? >>No i może ktoś zgadnie z jakiej książki pochodzi cytowane zdanie. >>Pozdrawiam. >Wydaje mi się, że ostatnio trochę zbyt często zakładane są tutaj wątki, których temat jest dłuższy od treści :/ ... Ludzie, jeśli chcecie porozmawiać na jakiś temat, to najpierw sami coś napiszcie, zacznijcie go jakoś, a nie czekajcie tylko aż inni pomyślą za was... >Pozdrawiam, marcus.
Chwileczkę,dopiero od niedawna interesuję się filozofią,fizyką,religiami,itp.Nie mam zbyt dużej wiedzy na te tematy i nie stać mnie intelektualnie aby pisać długie "racjonalne" wywody,zakładać skomplikowane tematy czy udzielać się w typowej dyskusji filozoficzno-naukowej. Zaczynam od "małych kroków".Na razie zakładam tematy jako początkujący -pewnie wraz ze wzrostem zdobytej wiedzy zacznę pisać więcej. To tyle w temacie.Pozdrawiam.
|