 |
Latający Potwór Spaghetti Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Religie
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-01-2010 21:55 | paluch (313 punktów) | Latający Potwór Spaghetti
5 na 5 | Witam, tworzę podobny wątek już chyba trzeci raz ale to już chyba ostatni raz. Dzięki racjonaliście dysponujemy już własnym forum - fsm.racjonalista.pl/forum/ na które serdecznie zapraszam. Naszym głównym zadaniem jest rejestracja związku wyznaniowego. Czcimy oczywiście jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Grzegorz Zaiss (200 punktów) | > Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.A ja nie sądzę, sędzią nie jestem.
|
|
1 na 1 J.S. (4752 punktów) (zablokowany) | Nie można logować się z automatu loginem z racjonalisty? Łeeee....
|
|
 | | marta (887 punktów) |
Wierzyć można we wszystko w co się chce...
|
|
1 na 1 | Chardin (168 punktów) | > Naszym głównym zadaniem jest rejestracja związku wyznaniowego. Czcimy oczywiście> jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest> to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas....i pozostawienie wskaźników religijności na dotychczasowym poziomie, wszak członek związku wyznaniowego będzie policzony wraz z wierzącymi
|
|
 | 3 na 3 | jkl; (5859 punktów) | > >to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.> ...i pozostawienie wskaźników religijności na dotychczasowym poziomie, wszak członek związku wyznaniowego będzie policzony wraz z wierzącymi  Ale może uszczuplić państwowe dotacje dla KK! Nie miło by było patrzeć jak się dzielą z Potworem?
|
|
|  | | Kelly (2051 punktów) | >Ale może uszczuplić państwowe dotacje dla KK! Nie miło by było patrzeć jak się dzielą z Potworem? Miło to będzie, jak kościół Potwora racjonalnie wykorzysta swoje ewentualne dotacje.
|
|
| |  | 2 na 2 | jkl; (5859 punktów) | > Miło to będzie, jak kościół Potwora racjonalnie wykorzysta swoje ewentualne dotacje.Teologicznie uzasadnione byłoby je przejeść.
|
|
| stilgar (7322 punktów) |
> to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.Dobry, nie dobry, na pewno zabawny
|
|
 | 3 na 3 | gama (1062 punktów) | > Dobry, nie dobry, na pewno zabawny  Autor określenia Latający Potwor Spaghetti wystarczająco mocno się natrudził, by uczynić je absurdalnym. Ale można jeszcze więcej; np. dodając FSM węglowodanowego towarzysza. Niech to będzie: Matka Pizza Pokalana Ketchupem. Ot, miałby kto podać mu szklaneczkę naparu gdy "siódmego dnia Jego świętobliwość leczy się z kaca"
|
|
|  | Kali (195 punktów) (zablokowany) | >>
zdaję się, że jest to postać wymyślona przez Dawkinsa, zrobimy go naszym paieżem? Ale dogmatu o jego nieomylności nie uznam!!! >
|
|
| |  | 2 na 2 | paluch (313 punktów) | > >>zdaję się, że jest to postać wymyślona przez Dawkinsa, zrobimy go naszym paieżem? Ale dogmatu o jego nieomylności nie uznam!!!> >> Są to słowa obraźliwe a obraza uczuć religijnych jest karana. Słowa Pana naszego przekazał nam prorok Bobby Henderson. Tutaj znajdziecie jego list do amerykańskij Rady Edukacji www.venganza.org/about/open-letter/ . Na naszym forum jest wersja przetłumaczona.
|
|
| | |  | Kali (195 punktów) (zablokowany) | > >>>zdaję się, że jest to postać wymyślona przez Dawkinsa, zrobimy go naszym paieżem? Ale dogmatu o jego nieomylności nie uznam!!!> >>> >> Są to słowa obraźliwe a obraza uczuć religijnych jest karana. Słowa Pana naszego przekazał nam prorok Bobby Henderson. Tutaj znajdziecie jego list do amerykańskij Rady Edukacji www.venganza.org/about/open-letter/ . Na naszym forum jest wersja przetłumaczona. u ktoś kto mnie wyspowiada?wybaczcie mi moją niewiedzę, jest
|
|
| Faith (3864 punktów) | Bluźnierco! czcząc makaron obrażasz moje uczucia religijne ,jedyną uznaną prawdę Jedi Niech Moc będzie z wami!!!!!!!!
|
|
 | 1 na 1 Kali (195 punktów) (zablokowany) | > Bluźnierco! czcząc makaron obrażasz moje uczucia religijne ,jedyną uznaną prawdę Jedi> Niech Moc będzie z wami!!!!!!!!Modlę sie za Ciebie do mojego Sphagheti aby Cię oświecił, że ta Twoja Jedi to bujda, a prawdziwy jest tylko Spaghetti w jednej osobie z ketchupem i majonezem!!!! >
|
|
| Saphira (27 punktów) |
> Czcimy oczywiście jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.To chociaż czcij Go w sposób o jaki prosił. Ewangelia Latającego Potwora Spaghetti: 2. Naprawdę wolałbym, żebyś nie używał Mojego istnienia jako narzędzia do uciskania, ciemiężenia, karania, patroszenia lub bycia złośliwym wobec innych. (...)
|
|
 | 1 na 1 | stilgar (7322 punktów) | > >Czcimy oczywiście jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.> To chociaż czcij Go w sposób o jaki prosił.> Ewangelia Latającego Potwora Spaghetti: 2. Naprawdę wolałbym, żebyś nie używał Mojego istnienia jako narzędzia do uciskania, ciemiężenia, karania, patroszenia lub bycia złośliwym wobec innych. (...)  To sie poprawi, można wstawić coś w stylu "i żadnej rzeczy, która jego jest"
|
|
|  | | Złoto (52 punktów) | > >>Czcimy oczywiście jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.> >To chociaż czcij Go w sposób o jaki prosił.Na marszu Ateistów w Krakowie widziałem waszego wyznawce . HAha Mam nadzieje ,że za rok zjawicie się w znacznie większej liczbie . pozdrawiam
|
|
| |  | | paluch (313 punktów) | > >>>Czcimy oczywiście jedynego, prawdziwego stwórce, Wielkiego Węglowodana - Latającego Potwora Spaghetti. Sądzę, że jest to dobry sposób na walkę z monopolem KK i uświadomienie naiwnych mas.> >>To chociaż czcij Go w sposób o jaki prosił.> Na marszu Ateistów w Krakowie widziałem waszego wyznawce .> HAha> Mam nadzieje ,że za rok zjawicie się w znacznie większej liczbie .> pozdrawiam>  > Tak, ta flaga rzucała się w oczy  , mnie niestety nie było na marszu, może za rok nawrócę kilku niewiernych.
|
|
| Alpha Phoenicis (4607 punktów) | <szpan>A zgadnijcie kto robił całą grafikę i stronę główną!</szpan>
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|