>Z ludźmi bywa różnie, ale forsa zawsze wejdzie do królestwa niebieskiego. Wszystko w porządku. Ta skarbonka po prostu pomaga ludziom stać się odrobinę mniej bogatymi, bo wiadomo że bogaci będą mieli trudności z wejściem do królestwa niebieskiego. Co prawda nic w przyrodzie nie ginie, więc niektórzy stają się przez to bardziej bogaci... oni po prostu poświęcają się za innych
Oj Oj coś wasz pasterz Antoś Dydycz zwany kapucynkiem mało kaski dostaje skoro wali co parę miesięcy na Podkarpacie, gdzie co chwilę święci nowe "zabawki kościelne".