> (Stanisław Lem Podróż dwudziesta ósma)Tak; ostatnio znów studiowałem zapiski Tichego. To jest prawdziwa kopalnia wiedzy intergalaktycznej  I jedna z najlepiej napisanych medytacji filozoficznych. Kiedy czytałem pierwszy raz, w liceum, zaśmiewałem się; w zeszłym roku czytałem to z nie mniejszym zainteresowaniem, ale już nie było mi do śmiechu.
Bóg miłuje tych, którzy smurfują z radością.
|