 |
Zmartwychwstanie Bin Ladena Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Bazgroły
| Napisano | Autor | Tytuł | | 07-05-2011 15:07 | ninja2 (33 punktów) | Zmartwychwstanie Bin Ladena
2 na 2 | Na tv ostatnio ogladalem,jak zabili Bin Ladena. Sa wypowiedzi,ze prawdziwego ciala nie znalezli,wiec to nie byl on. Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
3 na 3 | perun (8610 punktów) |
>Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin >Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"? Wg mnie Bin Laden bawi sie w Jonasza . Ukrył sie w brzuchu wieloryba
|
|
 | | ninja2 (33 punktów) | Po smierci powinni go dodac do trojcy swietej,poniewaz zabili go i zmartwychwstal. Bedzie juz czworka swieta
|
|
1 na 1 | asmodai (2845 punktów) | Jak to, nie znalezli ciała? Przecież zastrzelił Go żołnierz. Dostał kulkę między oczy. Został pochowany zgodnie, z ich tradycją ciało namaszczone i wrzucone do morza.
|
|
 | | ninja2 (33 punktów) | >Jak to, nie znalezli ciała? Przecież zastrzelił Go żołnierz. Dostał kulkę między oczy. Został pochowany zgodnie, z ich tradycją ciało namaszczone i wrzucone do morza. Mowia ze to nie ten,co trzeba. Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy
|
|
|  | | perun (8610 punktów) |
>Mowia ze to nie ten,co trzeba. >Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy Teorie spiskowe wiecznie żywe
|
|
| |  | | ninja2 (33 punktów) |
>Teorie spiskowe wiecznie żywe Wlasnie do tych teorii dopasowalem ten temat,tak dla zartow
|
|
| |  | | asmodai (2845 punktów) | > >Mowia ze to nie ten,co trzeba.> >Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy> Teorie spiskowe wiecznie żyweo właśnie nic dodać nic ująć Dodam jeszcze od siebie że, Jim Morrison też żyje i teraz nazywa się Mojo Raisin czy jakoś tak. Elvis też żyje i paru innych, mniej lub bardziej znanych osobistości Osama nie żyje, a wszelkie tego typu informacje są nadawane chyba tylko w celu siania zamieszania, które służy nie wiadomo czemu, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... Zimne piwo w towarzystwie gorącej kobiety
|
|
| | |  | 1 na 1 | ninja2 (33 punktów) | To podobne klamstwa jak z tym zabitym Jezusem. Skad wiesz ze z Osamy nie zrobia jakiegos boga,na rowni z Jezusem,gdzie drugi po nim pokona smierc przez zmartwychwstanie? teraz czeka na beatyfikacje
|
|
| | | |  | 1 na 1 | asmodai (2845 punktów) | > To podobne klamstwa jak z tym zabitym Jezusem.> Skad wiesz ze z Osamy nie zrobia jakiegos boga,na rowni z Jezusem,gdzie drugi po nim pokona smierc przez zmartwychwstanie?> teraz czeka na beatyfikacje  Ależ on już jest w panteonie tych psychopatów zwanych, powszechnie świętymi. Już gdzieś słyszałem że, nazwali Go męczennikiem. Może to określenie trochę na wyrost, ale On jest takim jakby Mahometem XXI wieku
|
|
| | | | |  | | ninja2 (33 punktów) | Racja Ci najbardziej swieci wraz z Bin Ladenem,Mahometem i Jezusem,od razu ida do nieba za swoje meczenstwo zostaja swietymi i tam kroloja. Nie potrzeba beatyfikacji
|
|
 | | Matix (5786 punktów) | >Został pochowany zgodnie, z ich tradycją
Ciekawi mnie właśnie ta (rzekomo) ich tradycja. Czy było tak? Zabity w Pakistanie => przewieziony do Afganistanu i pochowany w Morzu Afgańskim?
|
|
1 na 1 | finerbijk (17282 punktów) | > Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin> Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"?Jest dowód śmierci Bin Ladena. Barack Obama postanowił opublikować jedno ze zdjęć. [Uwaga: 18+]
|
|
 | | ninja2 (33 punktów) | No raczej nie wypowiadam sie na ten temat,bo nie wiem A niektore media wiadomo ze beda miec jakies swoje podejrzenia. Jedni twierdza tak,a drudzy inaczej Nawet,jakby sie okazalo ze go zabili,po nim beda nastepni
|
|
|  | | finerbijk (17282 punktów) | >Jedni twierdza tak,a drudzy inaczej
Zabili go medialnie, a czy zginął dawniej, czy żyje, czy cokolwiek, to już mało ważne.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|