Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zmartwychwstanie Bin Ladena

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
07-05-2011 15:07ninja2 (33 punktów)Zmartwychwstanie Bin Ladena
Ocena 2 na 2
Na tv ostatnio ogladalem,jak zabili Bin Ladena.
Sa wypowiedzi,ze prawdziwego ciala nie znalezli,wiec to nie byl on.
Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

perun (8610 punktów)

>Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin
>Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"?
Wg mnie Bin Laden bawi sie w Jonasza . Ukrył sie w brzuchu wieloryba
ninja2 (33 punktów)
Po smierci powinni go dodac do trojcy swietej,poniewaz zabili go i zmartwychwstal.
Bedzie juz czworka swieta
asmodai (2845 punktów)
Jak to, nie znalezli ciała? Przecież zastrzelił Go żołnierz. Dostał kulkę między oczy. Został pochowany zgodnie, z ich tradycją ciało namaszczone i wrzucone do morza.
ninja2 (33 punktów)
>Jak to, nie znalezli ciała? Przecież zastrzelił Go żołnierz. Dostał kulkę między oczy. Został pochowany zgodnie, z ich tradycją ciało namaszczone i wrzucone do morza.
Mowia ze to nie ten,co trzeba.
Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy
perun (8610 punktów)

>Mowia ze to nie ten,co trzeba.
>Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy
Teorie spiskowe wiecznie żywe
ninja2 (33 punktów)

>Teorie spiskowe wiecznie żywe
Wlasnie do tych teorii dopasowalem ten temat,tak dla zartow
asmodai (2845 punktów)
>>Mowia ze to nie ten,co trzeba.
>>Inny gdzies sie ukrywa,wedlug niektorych opinii dziennikarzy
>Teorie spiskowe wiecznie żywe
o właśnie nic dodać nic ująć
Dodam jeszcze od siebie że, Jim Morrison też żyje i teraz nazywa się Mojo Raisin czy jakoś tak. Elvis też żyje i paru innych, mniej lub bardziej znanych osobistości
Osama nie żyje, a wszelkie tego typu informacje są nadawane chyba tylko w celu siania zamieszania, które służy nie wiadomo czemu, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... Zimne piwo w towarzystwie gorącej kobiety
07-05-2011 16:11 
 Ocena 1 na 1
ninja2 (33 punktów)
To podobne klamstwa jak z tym zabitym Jezusem.
Skad wiesz ze z Osamy nie zrobia jakiegos boga,na rowni z Jezusem,gdzie drugi po nim pokona smierc przez zmartwychwstanie?
teraz czeka na beatyfikacje
07-05-2011 16:34 
 Ocena 1 na 1
asmodai (2845 punktów)
>To podobne klamstwa jak z tym zabitym Jezusem.
>Skad wiesz ze z Osamy nie zrobia jakiegos boga,na rowni z Jezusem,gdzie drugi po nim pokona smierc przez zmartwychwstanie?
>teraz czeka na beatyfikacje
Ależ on już jest w panteonie tych psychopatów zwanych, powszechnie świętymi.
Już gdzieś słyszałem że, nazwali Go męczennikiem.
Może to określenie trochę na wyrost, ale On jest takim jakby Mahometem XXI wieku
ninja2 (33 punktów)
Racja Ci najbardziej swieci wraz z Bin Ladenem,Mahometem i Jezusem,od razu ida do nieba za swoje meczenstwo zostaja swietymi i tam kroloja.
Nie potrzeba beatyfikacji
Matix (5786 punktów)
>Został pochowany zgodnie, z ich tradycją

Ciekawi mnie właśnie ta (rzekomo) ich tradycja. Czy było tak? Zabity w Pakistanie => przewieziony do Afganistanu i pochowany w Morzu Afgańskim?
finerbijk (17282 punktów)
>Co o tym myslicie"Ciala nie znalezli,czy faktycznie jego uczniowie ukradli cialo z grobu,czy Bin
>Laden zmartwychwstal i poszedl do nieba"?

Jest dowód śmierci Bin Ladena. Barack Obama postanowił opublikować jedno ze zdjęć. [Uwaga: 18+]
ninja2 (33 punktów)
No raczej nie wypowiadam sie na ten temat,bo nie wiem
A niektore media wiadomo ze beda miec jakies swoje podejrzenia.
Jedni twierdza tak,a drudzy inaczej
Nawet,jakby sie okazalo ze go zabili,po nim beda nastepni
finerbijk (17282 punktów)
>Jedni twierdza tak,a drudzy inaczej

Zabili go medialnie, a czy zginął dawniej, czy żyje, czy cokolwiek, to już mało ważne.
07-05-2011 17:21 
 Ocena 1 na 1
ninja2 (33 punktów)
Ten kapec plywajacy na jeziorze,ktory opisales finerbijk,jako dowod ze zabili Osame Bin Ladena,to dowod ze chodzil on po jeziorze

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365