Racjonalista - Strona głównaDo treści
Adoptuj sobie posła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-05-2013 11:54Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
Adoptuj sobie posła
Ocena 8 na 8
Duchowa adopcja posłów to akcja warszawskich parafiian. W intencji adoptowanego posła będzie odmawiany różaniec i "Pod Twoją obronę".

wiadomosci(*)wo,wid,15539829,wiadomosc.html

Co by tu wymyślić dla skontrowania tej akcji? Może adopcja rozumowa? Racjonaliści będą sobie rozumowo adoptować najgłupszych posłów, przedstawicieli kościoła i tzw "elit". W ich imieniu będą myśleć oraz wyjaśniać błędy oraz najgłupsze wypowiedzi?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

dstr (1474 punktów)
A może by pomogła promocja takiego hasła:

garmentdel(*)ll-think-you-front-print-shirt
Selanos (12869 punktów)
>Racjonaliści będą sobie rozumowo adoptować najgłupszych posłów

No nie wiem. 460 mondziołów do adopcji to spory problem.
02-05-2013 19:45 
 Ocena 3 na 3
DyktaFon (9281 punktów)
>>Racjonaliści będą sobie rozumowo adoptować najgłupszych posłów
>No nie wiem. 460 mondziołów do adopcji to spory problem.
>
Moglibyśmy ich dożywiać.... Szklanka mleka dla każdego posła.... 1% podatku na rzecz sejmu i rządu...
02-05-2013 21:48 
 Ocena 1 na 1
Fafciu (953 punktów)
>Moglibyśmy ich dożywiać....
Po co, sejm się wyżywi: www.youtube.com/watch?v=RJMU33067Rk

Mięso dla wyborców...
pawel_wr (4297 punktów)
>Duchowa adopcja posłów to akcja warszawskich parafiian. W intencji adoptowanego posła będzie
>odmawiany różaniec i "Pod Twoją obronę".
[...]
>Co by tu wymyślić dla skontrowania tej akcji?

[..]

Należy wziąć się do roboty i intensywnie modlić za Palikota ,
bo on , jako dziecko specjalnej troski , nie zostanie zaadoptowany przez warszawskich
parafian.
-jad- (18783 punktów)
>Duchowa adopcja posłów to akcja warszawskich parafiian. W intencji adoptowanego posła będzie
>odmawiany różaniec i "Pod Twoją obronę".

Z każdym dniem coraz bardziej żal mi kabareciarzy. Jak w doprowadzaniu do groteski przebić taką rzeczywistość
04-05-2013 08:57 
 Ocena 1 na 1
Jan Werbiński (11380 punktów)
(zablokowany)
>Z każdym dniem coraz bardziej żal mi kabareciarzy. Jak w doprowadzaniu do groteski przebić taką rzeczywistość

Na trzeźwo się nie da. Ten kabaret (naród?) ma taką nieciekawą cechę, że większość Polaków nie dostrzega absurdu.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365