> Grafika arcyciekawa:> pbs.twimg.(*)WUAIKAkX?format=jpg&name=large> PIS korzysta na tym, że aż 30% Polaków nie wierzy w teorię ewolucji.A ten debil dalej swoje mantry o tym, że teoria ewolucji jest dogmatem Żaden biolog nie wierzy w teorię ewolucji! > To wynik marginalizowania tego tematu na biologii z różnych przyczyn (osobowych kiedyś, a obecnie politycznych). Szkoła wtłacza więcej informacji wygodnych PIS czyli indoktrynuje pod sojusz PIS z KościołemA wg Maxa, szkoła powinna skupiać się wyłącznie na teorii ewolucji, bo maxowa ideologia tego potrzebuje Wg Maxa, szkolne programy powinny być ideologiczne sterowane pod kątem biblijnym
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|