Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Biden rozczarował czy też usatysfakcjonował???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » ABC Racjonalisty
NapisanoAutorTytuł
26-03-2022 21:12Arminius (25555 punktów)Czy Biden rozczarował czy też usatysfakcjonował???
Wielu czekało na orędzie Bidena licząc na jakiś ogromny przełom jakie ono przyniesie w polityce i działaniach NATO. Niestety - w mojej subiektywnej opinii - przyniosło ono raczej rozczarowanie. Chyba że jest tajna klauzula - o której nie wiemy. Jednakże jeżeli jej nie ma. To zasadnicza linia postępowania NATO się nei zmieniła. To znaczy oddaje ono inicjatywę w ręce Putina ustawiając się w roli gracza pasywnego i reaktywnego - reagującego na ruch przeciwnika. A czas najwyższy ( i najlepszy - bo Rosja jest bardzo osłabiona) na przełamanie się i podjęcie działań zaczepnych względem Rosji. Primo, likwidacja Transdniestrza, secundo, rozpalenie irredenty na Białorusi, tertio, dozbrojenie Ukrainy dużą ilością broni ofensywnej (czołgi, samoloty, pociski dalekiego zasięgu, tak żeby Ukraina mogła uderzyć w miasta rosyjskie), quatro, rozpoczęcie na dużą skale prucia Rosji po szwach narodowościowych. Na początku na Kaukazie, z możliwa ofertą przejęcia sporych obszarów na Dalekim Wschodzie przez....Chiny ( w wielu miejscach już tam mieszka więcej Chińczyków niż Rosjan). W sytuacji groźby użycia przez Moskali borni atomowej, odpowiedzieć tym samym, z zastrzeżeniem, iż jeżeli dojdzie do wymiany ciosów atomowych, Chiny, jako nie chcące zdystansować się od Rosji, także staną się celem uderzenia NATO.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>Wielu czekało na orędzie Bidena licząc na jakiś ogromny przełom jakie ono przyniesie w polityce i
>działaniach NATO.

Jedno jest pewne, ze po tej mowie, już nigdy nie zobaczymy Putina i Bidena siedzących obok siebie.
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>>Wielu czekało na orędzie Bidena licząc na jakiś ogromny przełom jakie ono przyniesie w polityce i
>>działaniach NATO.
>Jedno jest pewne, ze po tej mowie, już nigdy nie zobaczymy Putina i Bidena siedzących obok siebie.
>

Biały Dom wycofuje się z propozycji Bidena w sprawie Putina
Biały Dom po raz drugi w ciągu kilku dni musiał cofnąć spektakularne propozycje prezydenta Joe Bidena dotyczące Rosji i wojny na Ukrainie, donosi NBC News. /Interpretowane jako wysyłanie wojsk przez Stany Zjednoczone na Ukrainę/.

Biały Dom również szybko wyszedł z oświadczeniem, które najwyraźniej próbuje wyjaśnić to, co powiedział Joe Biden.

www.nbcnew(*)house-says-otherwise-rcna21702
.

Wróć do listy wątków działu ABC Racjonalisty
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365