Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pamięci MAĆKA KURONIA

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-12-2008 00:03Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Pamięci MAĆKA KURONIA
Ocena 1 na 1

Co tu dużo gadać MACIEK był... WIELKI!!!
I wcale nie chodzi mi o gabaryty - serducho miał wielkie!

pl.youtube.com/watch?v=JDwxsXPHyKA

Zapamiętam Go takim jakim poznałem 20 lat temu.
Trzymaj się chłopie!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)

   Zapamiętam zaprezentowaną przez niego klasę w trakcie programu "Teraz my", w którym spotkał się z Wierzejskim. Podziwiałam jego spokój, gdy elpeerowska obrzydliwość atakowała jego zmarłego Ojca. Po programie podał Wierzejskiemu rękę.
   Jaki Ojciec, taki syn. Porządne z nich były ludziska.

   A z jego programów nauczyłam się stosować do zup śmietanę homogenizowaną tak, żeby się nie warzyła. I niech się nikt nie śmieje. Jako, że gotowanie jest moją pasją, ta lekcja od Macieja Kuronia była dla mnie bardzo ważna.

   Jestem wierząca, więc powiem: Do zobaczenia panowie.
   
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)
>   Zapamiętam zaprezentowaną przez niego klasę w trakcie programu "Teraz my", w którym spotkał się z Wierzejskim. Podziwiałam jego spokój, gdy elpeerowska obrzydliwość atakowała jego zmarłego Ojca. Po programie podał Wierzejskiemu rękę.
>   Jaki Ojciec, taki syn. Porządne z nich były ludziska.
>   A z jego programów nauczyłam się stosować do zup śmietanę homogenizowaną tak, żeby się nie warzyła. I niech się nikt nie śmieje. Jako, że gotowanie jest moją pasją, ta lekcja od Macieja Kuronia była dla mnie bardzo ważna.
>   Jestem wierząca, więc powiem: Do zobaczenia panowie.

On nawet SB-kom, którzy mu chałupę do góry nogami przewracali w trakcie rewizji herbatę robił.
Wielki człowiek o gołębim sercu!
Już sobie pochlipałem, upiłem się, a teraz trzeba żyć dalej.
Wstyd mi za tych debili, którzy piszą kretyńskie komentarze w księgach kondolencyjnych.
Chciałoby się powiedzieć "Śpieszmy się kochać Kuroniów, tak szybko odchodzą"
Gajka, Jacek, a teraz Maciek. Taki niefart!

Ps.
"belvedere" - dziękuję Ci za ten post!


Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
belvedere (5304 punktów)
(zablokowany)
>On nawet SB-kom, którzy mu chałupę do góry nogami przewracali w trakcie rewizji herbatę robił.

   A to ty chyba mówisz o Ojcu. Ja pisałam, że Maciej Kuroń podał rękę temu z elpeeru. Ja bym ręki nie podała, nogę tak, ale w innym celu. Gdybym była w studio, Sekielski by mi rady nie dał. Ten program był nie na moje nerwy, za to Maciej Kuroń miał stalowe.

> Gajka, Jacek, a teraz Maciek. Taki niefart!

   Jestem zdania, że Bóg ma jakiś ogromny bałagan w papierach. Zabiera nie tych, co trzeba.

>"belvedere" - dziękuję Ci za ten post!

   Nie ma za co. Maciej Kuroń mi życie ułatwił. Mieszkam w małym mieście i często nie mogłam dostac płynnej śmietany w woreczku, jedynie jakąś dziwną substancję w kubku. Dopiero Maciej Kuroń wyjaśnił jak to dozowac do zupy. I gotuję teraz gary zup pomidorowych i szczawiowych. I jem, jem, jem...
   

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365