W tym miejscu - www.racjonalista.pl/kk.php/s,6530 - pojawiły się trzy artykuły panelistów panelu "Bóg a zło" zorganizowanego przez krakowski oddział PSR. Niniejszy wątek zakładam, by umożliwić dyskusję nad tezami tych artykułów. Nasi paneliści, prof. Marta Kudelska, prof. Jan Woleński i ks. Jacek Prusak zgodzili się na uczestnictwo w dyskusji, oczywiście w miarę możliwości i posiadanego czasu. Zapraszam do debaty. Pozdrawiam, Wojciech Skorupski |