>nasze bycie polega na wierze.jedni wierza w boga inni w ufoludki a inni wierza ze np.jutro przeleca fajna dupcie..i mysle ze na tym to polega. >...wiekszosc dzialan polega na jakiejs tam wierze np.jutro ide na rozmowe kfalifikacyjna do pracy i wierze w to ze mi sie uda.
To, co napisałeś zasadza się na niechlujstwie wyrażania się. Pisz nie, że ktoś wierzy w Boga, czy ufoludki, lecz że wierzy, że owe byty istnieją. Pisz, że masz nadzieję, że Ci uda się coś przelecieć, lub że pomyślnie zakończy się Twoja rozmowa kwalifikacyjna. Nie będziesz wtedy popełniał błędu ekwiwokacji i nie dasz się nabierać na sofizmaty wykorzystujące to, że jednym słowem nazywasz czynności zupełnie różne. Spodziewam się (nie wierzę), że podciągniesz się w polskiej ortografii i przestaniesz zniesmaczać nas swoim pisaniem. Błąd ekwiwokacji popełnia też autor wątku -- słowa "wierzyć" używa w dwóch różnych znaczeniach.
|