Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wesołych Świąt... "Trzech Króli" !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
06-01-2009 23:38Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)Wesołych Świąt... "Trzech Króli" !
Ocena 2 na 2

Wszystkim poddanym z okazji... "Trzech Króli" ... wszystkiego najlepszego!

Tym, co nie wiedzą o co biega wyjaśniam, iż to taki... "Tercet Egzotyczny"!
Myślę, że TO wiele wyjaśnia:

www.joemon(*)ze_Narodzenie_wedlug_Simpsonow

Naprawdę... WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

plodzien (7378 punktów)
Liczba mnoga
-mianownik królowie
-dopełniacz królów
-celownik królom
-biernik królów
-narzędnik królami
-miejscownik królach
-wołacz królowie!

O co chodzi?
Chyba, że..
07-01-2009 16:54 
 Ocena 1 na 1
Sławek Dutkiewicz (1713 punktów)

Plodzien... miejże litość dla... @luda analfabety!
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to... oficjalna nazwa święta!
Sam bym czegoś takiego... nie wymyślił!
Tak samo jak... gadającego węża, niepokalanego poczęcia czy boga 1 w 3 osobach [jak szampon z odżywka i cholera wie z czym jeszcze!].
Wysoki Sądzie... jestem NIEWINNY!

Nie moja wina, że moja mina niektórym przypomina teorię Darwina
09-01-2009 13:28 
 Ocena 4 na 4
plodzien (7378 punktów)
> Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to... oficjalna nazwa święta! <język>

Język kościoła jak i on cały
Nie to, że stary jest i zmurszały,
Lecz się w maksymę mądrą wpisuje
Co dwa tysiące lat funkcjonuje.

Aby postępu powstrzymać zamęt
Na samym końcu wlec się trza! Amen.
"I jako było na początku
Niechaj tak będzie - bez wyjątku!"

Przykład: prócz "bosych" - znanych ludowi
Są karmelici też - "trzewiczkowi".
I bożogrobcy, i zmartwychwstańce
Co brzmi dla ucha niczym kuksańce.

Jakieś dziwaczne: "inseminatio"
Znów "copulatio i penetratio".
A przecież, gdy się ludzie kochają
To też normalne - że się bzykają.

Lub zamiast szczerze: Ja rację mam!
Się mówi: Zaprawdę powiadam wam!
Zamiast: Psze Pana - do starca z gminu
Młodzian w sukience mówi - mój synu.

A przekonanych do pięknych idei
Ksiądz studzi słowem: miserere mei..
Miast prosto: tę dziewkę bym zniewolił,
Ksiądz mówi raczej: memento mori.

Ludzie od wieków tak nie gadają!
I tylko oni przy swoim trwają.
Tak kuriozalnych słów używanie
Śmiech wzbudza, albo politowanie.

Czy by nie można ze śmiechu zejść
Słysząc: azaliż mogę wejść?
Albo za język chcąc ciągnąc cię:
Prosiłby: Z sekretu - spuść na mnie się?

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365