Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nowy wydatek :-)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
25-06-2011 23:33Konowal (6291 punktów)Nowy wydatek :-)
Ocena 2 na 2
swiatowidz.pl/?p=2673

w końcu nie możemy pozwolić żeby nasz nie był największy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kiryl (2975 punktów)
(zablokowany)
>swiatowidz.pl/?p=2673
>w końcu nie możemy pozwolić żeby nasz nie był największy
Nie możecie pozwolić.
26-06-2011 20:58 
 Ocena 3 na 3
Arłukowicz (3162 punktów)

>>w końcu nie możemy pozwolić żeby nasz nie był największy
>Nie możecie pozwolić.

Oni nie mogą !
Selanos (12869 punktów)
Patrzcie i bójcie się! Ktoś chce podeptać narodową dumę ciemnogrodzkich polaczków. Kosę na sztorc i do Peru! Byle tylko nie skonfiskowali na lotnisku.
26-06-2011 11:34 
 Ocena 7 na 7
astrotaurus (12445 punktów)
>Kosę na sztorc i do Peru!
Wyluzuj, facet!
Wystarczy naszemu podzelować sandały. Solidnie. Półtorametrowe fleki sprawę załatwią.
A jakby jeszcze do korony przymocować dzwoneczki na czułkach.... nie do przebicia!

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
26-06-2011 12:08 
 Ocena 2 na 2
Selanos (12869 punktów)
>Wystarczy naszemu podzelować sandały. Solidnie. Półtorametrowe fleki sprawę załatwią.

Ufff. Kamień spadł mi z serca. Na stopę.
neurosurgery (2484 punktów)
>w końcu nie możemy pozwolić żeby nasz nie był największy

Ja na miejscu polskich katolików już ogłosiłbym zbiórkę funduszy na MEGA CHRYSTUSA! W środku takiej budowli mieściłoby się między innymi:
- centrum dowodzenia episkopatu
- siedziba radia M.
- kompleks zjeżdżalni wodnych i wiele innych!
Nie pozwólmy, żeby największy, najbardziej szlachetny naród przegrał w konkursie na betonową figurkę! Polsko, obudź się!
26-06-2011 23:48 
 Ocena 5 na 5
Selanos (12869 punktów)
>Ja na miejscu polskich katolików już ogłosiłbym zbiórkę funduszy na MEGA CHRYSTUSA!

Smutne jest to, że taka zbiórka mogłaby się udać.

Przed wojną, w tym kraju udało się zebrać pieniądze na okręt podwodny, dzisiaj Polskę stać tylko na przerośnięte figurki.
Jajcenty (82 punktów)
>Ja na miejscu polskich katolików już ogłosiłbym zbiórkę funduszy na MEGA CHRYSTUSA! W środku takiej budowli
>- kompleks zjeżdżalni wodnych i wiele innych!

Z użyciem magicznej wody.
perun (8610 punktów)

>w końcu nie możemy pozwolić żeby nasz nie był największy
Zakompleksieni faceci zawsze chcą udowodnić , że mają większego od innych
Rafal Kaminski (128 punktów)
W Chrystusa niema co się bawić- za duża konkurencja.
Wiecie co się uda? Mega 50m statua Jana Pawła II.
27-06-2011 10:31 
 Ocena 1 na 1
Jajcenty (82 punktów)
>W Chrystusa niema co się bawić- za duża konkurencja.
>Wiecie co się uda? Mega 50m statua Jana Pawła II.
>
To jakiś żart chyba. Byle posąg Buddy ma 108 metrów. Jak to się stało, że w Rio de Świebodzineiro postawiono 3 razy mniejszy ?

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365