>Ja na miejscu polskich katolików już ogłosiłbym zbiórkę funduszy na MEGA CHRYSTUSA!
Smutne jest to, że taka zbiórka mogłaby się udać.
Przed wojną, w tym kraju udało się zebrać pieniądze na okręt podwodny, dzisiaj Polskę stać tylko na przerośnięte figurki.
|