Występując z wnioskiem o przyznanie NAM Racjonalistom opieki nad tym przybytkiem a MY (Ateo-Racjo-Brygada) już się zajmiemy tym przybytkiem i zacznie on przynosić dochody oraz szerzyć i promować niewiarę. Można by tam też walczyć z Homeopatią , Bioenegoterapią , Egzorcyzmami , (albo wręcz przeciwnie zarabiać krocie na łatwowierności wierzących).
|