Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sklep medyczny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
06-06-2013 21:23Misia (2 punktów)Sklep medyczny
Witam serdecznie Ostatnio szukam dobrego sklepu gdzie mogę kupić ciśnieniomierz i i kilka innych rzeczy dla mojego chorego dziadka. Dziękuje za wskazówki i informację. Pozdrawiam. Kasia
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

TyDraniu (6569 punktów)
>Witam serdecznie Ostatnio szukam dobrego sklepu gdzie mogę kupić ciśnieniomierz i i kilka innych rzeczy dla mojego chorego dziadka. Dziękuje za wskazówki i informację.

Trafiłaś w najlepsze miejsce, dziadek będzie zachwycony.

www.racjonalista.pl/ks.php

Co prawda ciśnieniomierza tam nie ma, ale jest "Kościół a faszyzm; anatomia kolaboracji", "Koniec wiary", "Bóg urojony", "Kryminalne dzieje papiestwa". Na pewno znajdziesz coś dla dziadka.


Meretseger (61860 punktów)
>Ostatnio szukam dobrego sklepu
Można wiedzieć w jakim mieście? Bo co z tego, jak Ci podam namiar na Przemyśl, a Ty mieszkasz np. w Szczecinie...
Paul Figura. (1368 punktów)
>>Ostatnio szukam dobrego sklepu
>Można wiedzieć w jakim mieście? Bo co z tego, jak Ci podam namiar na Przemyśl, a Ty mieszkasz np. w Szczecinie...

Rzeczywiście koleżanka Kasia nie podała w profilu miejsca zamieszkania pewnie się wstydzi.

Misia (2 punktów)
Jestem z Poznania, i nie mam się czego wstydzić
Paul Figura. (1368 punktów)
>Jestem z Poznania, i nie mam się czego wstydzić

Rzeczywiscie nie masz to całkiem ładne miasto.
Zośkaaa (0 punktów)
(zablokowany)
Usunięte przez moderatora
28-06-2013 19:44 
 Ocena 1 na 1
pawel_wr (4297 punktów)
>>Jestem z Poznania, i nie mam się czego wstydzić
>Rzeczywiscie nie masz to całkiem ładne miasto.
>

Oj , oj , tam.

Wrocław jest ładniejszy , nie tylko od Poznania , ale i od Warszawy ,
Gdańska i Krakowa.

Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
edwarde (1 punktów)
Naprawdę dobry sklep w którym jest bardzo duży wybór sprzętu medycznego w tym sporo modeli ciśnieniomierzy - www.tmcpolska.pl

>Witam serdecznie Ostatnio szukam dobrego sklepu gdzie mogę kupić ciśnieniomierz i i kilka innych
>rzeczy dla mojego chorego dziadka. Dziękuje za wskazówki i informację. Pozdrawiam. Kasia

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365