>>[cytat= Tomasz Lis] W Polsce wolnych mediów już nie ma. <<
Każde z mediów jest przez kogoś kontrolowane. Mogło by się nawet wydawać, że przez tego samego osobnika, bo po zajrzeniu na strony kilku "merdiów" widzimy, że tam są praktycznie te same "informacje". Tak, "informacje", bo najczęściej są ogólnikowe, z celowym pominięciem szczegółów, tak jakby dostarczał je jeden i ten sam dziennikarz/nocnikarz. Nie znam ani jednej strony internetowej, gdzie mógłbym znaleźć rzeczowe, bezstronne przedstawienie bieżących informacji.
|