Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jest nowa relikwia?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
28-04-2010 14:32Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
Jest nowa relikwia?
Ocena 1 na 1
Czyżby nowa relikwia?

wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html

I mały kroczkami zaczynamy zmierzać ku beatyfikacji Lecha.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Menel De Lux (3111 punktów)
>Czyżby nowa relikwia?
>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html
>I mały kroczkami zaczynamy zmierzać ku beatyfikacji Lecha.

Ciekaw jestem po co w koronie instalowac beda fragmenty meteorytow, i po co im te certyfikaty z NASA potwierdzajace ich autentycznosc?
28-04-2010 14:42 
 Ocena 3 na 3
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>>Czyżby nowa relikwia?
>>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html
>>I mały kroczkami zaczynamy zmierzać ku beatyfikacji Lecha.
>Ciekaw jestem po co w koronie instalowac beda fragmenty meteorytow, i po co im te certyfikaty z NASA potwierdzajace ich autentycznosc?
>

No jak to. Przecież NASA potwierdzi, że "z nieba" pochodzą


"Ateizm jest religią w takim samym stopniu w jakim nie zbieranie grzybów jest hobby"
placownik (17853 punktów)

>Ciekaw jestem po co w koronie instalowac beda fragmenty meteorytow, i po co im te certyfikaty z NASA potwierdzajace ich autentycznosc?

   To się dzisiaj nazywa pijar. W ten sposób łatwiej zainteresować tzw. "młodego człowieka".

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Menel De Lux (3111 punktów)

>   To się dzisiaj nazywa pijar. W ten sposób łatwiej zainteresować tzw. "młodego człowieka".
>   Pozdrawiam
>
Niech strój słów podkreśla urodę myśli


W takim razie koscielnym spin- doktorom gratuluje wyobrazni a od mlodego czlowieka oczekuje ze jego ciekawosc okaze sie wieksza niz koscielni pijarowcy zalozyli, co bedzie skutkowac zgola odmiennym efektem od zamierzonego.
01-05-2010 10:28 
 Ocena 2 na 2
diogenes (42753 punktów)
>Ciekaw jestem po co w koronie instalowac beda fragmenty meteorytow, i po co im te certyfikaty z NASA...

Im więcej różnych autentyczności na obrazie, tym bardziej wiarygodna bzdura.

Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
apud (4399 punktów)
>>Ciekaw jestem po co w koronie instalowac beda fragmenty meteorytow, i po co im te certyfikaty z NASA...
>Im więcej różnych autentyczności na obrazie, tym bardziej wiarygodna bzdura.
>
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

>
No, zawsze mogą kawałek prawdziwego (o ile ruskie nie podmieniły) Lecha z Wawelu oberznąc i tez zainstalować.
Jako ofiarę, tylko problem jest czy to ofiara tej na obrazku czy ofiara dla niej.
Pabloss (4221 punktów)
Za przeproszeniem ale religia katolicka schodzi totalnie na psy. Nie dość, że wyznawcy oddają hołd bożkom postaci różnych przedmiotów (a tego niby bóg im zabrania) to co śmieszniejsze zaczynają modlić się do coraz dziwniejszych rzeczy. Już niedługo nie wystarczy im wrak samolotu ani kamień z kosmosu. Nie chcę prorokować ale jak tak dalej pójdzie to będą się modlić do "gówna". Dla mnie osobiście to mogą i "kupę świętego" czcić tylko mam wielką prośbę do katolików żeby się tym nie chwalili, bo ja nie mam zamiaru co chwilę oglądać w TV transmisje z tego typu wydarzeń ani czytać gazet na ten temat.
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>nie mam zamiaru co chwilę oglądać w TV transmisje z tego typu wydarzeń ani czytać gazet na ten temat.
A to ci modlący się organizują te transmisje i redagują te gazety?

Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)
28-04-2010 18:51 
 Ocena 1 na 1
Menel De Lux (3111 punktów)

>A to ci modlący się organizują te transmisje i redagują te gazety?
>
Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.(E. Hemingway)

Przepraszam ale wtrace swoje trzy grosze.
Jezeli chodzi o TE transmisje i TE gazety, to raczej tak.
28-04-2010 19:00
 Ocena 11 na 11
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Eee, czepiasz się:

>Czyżby nowa relikwia?
>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html

A przecie trudno o lepszy Symbol Losu Polskiego Ducha Zakorzenionego w Dziedzictwie Polskiej Tożsamości Czerpiącej z Ofiary Polskiej Historii i odwrotnie niż, cytuję:

kawałek metalu

My, Polacy, kochamy się w żelazie...

pokryty białą

ilustrującą Czystość, Niewinność i ogólne Niepokalanie,

farbą

a "farba" to slangowo KREW,

i przebity

jak słynny Bok, Ten Bok,

śrubką.

symbolizującą śrubę dokręcaną przez dawnej komunistyczny a dziś liberalny totalitaryzm.

I'm impressed .
28-04-2010 19:10 
 Ocena 2 na 2
i.czaplicka (5782 punktów)
big_zyd (11960 punktów)
Pokaż wypowiedzi autora (2000)
28-04-2010 19:54 
 Ocena 6 na 6
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Pokaż wypowiedzi autora (2000)
>

Dziękuję . Aż sam nie wiem, kiedy się tyle tego okociło... .
Ale korzystając (sorry Maddy za offtop) z, było, nie było, Jubileuszu,
chcę Bardzo, Bardzo Podziękować Wszystkim, którzy mi te

>big_zyd (11960 punktów)

nastukali .

Wasze Zdrowie!!!
28-04-2010 20:56 
 Ocena 1 na 1
Menel De Lux (3111 punktów)
>>Pokaż wypowiedzi autora (2000)
>>
>Dziękuję . Aż sam nie wiem, kiedy się tyle tego okociło... .
>Ale korzystając (sorry Maddy za offtop) z, było, nie było, Jubileuszu,
>chcę Bardzo, Bardzo Podziękować Wszystkim, którzy mi te
>>big_zyd (11960 punktów)
>nastukali .
>Wasze Zdrowie!!!
Milej kontynuacji zycze i czekam na nastepne komentarze, zawsze pelne cennych mysli, i oczywiscie daje plusik za caloksztalt dzialalnosci.
28-04-2010 21:00 
 Ocena 4 na 4
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
Dziekuję i Adamiaka cytuję:
Plus niech się plusem odciska!.
28-04-2010 21:33 
 Ocena 2 na 2
Menel De Lux (3111 punktów)
>Dziekuję i Adamiaka cytuję:
>Plus niech się plusem odciska!.
>
I slowo stalo sie cialem
i.czaplicka (5782 punktów)

>śrubką.
Pamiętajcie o niebieskich śrubkach!!!!
cadyk88 (78 punktów)
>Czyżby nowa relikwia?
>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html
>I mały kroczkami zaczynamy zmierzać ku beatyfikacji Lecha.

mIeszkam w Toruniu. Czy moge podrzucić do korony matki boskiej kawałek dzieła bożego ojca derektora, fragment rozgłośni radiowej???
29-04-2010 23:41 
 Ocena 6 na 6
plodzien (7378 punktów)
> mIeszkam w Toruniu. Czy moge podrzucić do korony matki boskiej kawałek dzieła bożego ojca derektora, fragment rozgłośni radiowej??? >
Czemu nie - jeśli coś w nią pi...olnie?
Meretseger (61860 punktów)

>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html
W tym artykule napisano, że fragment samolotu podarowali mieszkańcy Smoleńska.
A w tym, że fragment znalazła i z narażeniem życia przemyciła do Polski siostra zakonna.
Ciekawe, kiedy pojawi się wersja, że blacha ze śrubką pojawiła się przed obrazem w cudowny sposób...
30-04-2010 15:46 
 Ocena 3 na 3
achura (304 punktów)
>>wiadomosci(*)a_bedzie_na_obrazie_Matki.html
>W tym artykule napisano, że fragment samolotu podarowali mieszkańcy Smoleńska.
>A w tym, że fragment znalazła i z narażeniem życia przemyciła do Polski siostra zakonna.
>Ciekawe, kiedy pojawi się wersja, że blacha ze śrubką pojawiła się przed obrazem w cudowny sposób...

Być może zapomnieli dodać, że ta zakonnica pochodziła ze Smoleńska i wyruszyła z tajną misją na Jasną Górę.
Kradzież i przemyt w tym przypadku to drobnostka w porównaniu do "ceny wielkiej odwagi" siostry zakonnej.
Takie grzechy odpuszczane są automatycznie.

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365