Racjonalista - Strona głównaDo treści
coś na temat obecnej polityki urzędowej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
16-09-2022 23:20alsor (3283 punktów)coś na temat obecnej polityki urzędowej
Ocena 2 na 2
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14790 punktów)
"... w Iziumie w obwodzie charkowskim znaleziono masowy grób z 440 ciałami zamordowanych osób. - To, co robi Putin, to ludobójstwo. Mieliśmy Buczę, Mariupol, a teraz Izium. Najgorsze jest to, że mimo tego okrucieństwa opinia publiczna w Europie obojętnieje ...":
wiadomosci(*)o-nie-zmieni-6812997757045472a

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
17-09-2022 13:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>"... w Iziumie w obwodzie charkowskim znaleziono masowy grób z 440 ciałami zamordowanych osób. - To, co robi Putin, to ludobójstwo. Mieliśmy Buczę, Mariupol, a teraz Izium. Najgorsze jest to, że mimo tego okrucieństwa opinia publiczna w Europie obojętnieje ...":
szkoda że usazyd ciągle sypie na ten konflikt materialy latwopalne, dopoki będzie go podlewal dopóty będzie sie palilo, beda gineli ludzie, biedni ludzie, bo usazyd chce zając dogodne pozycje do walki z Chinami, kosztem nas, slowian, znaleźli sobie darmowe mieso armatnie
Duch Prawdy (14790 punktów)
>>"... w Iziumie w obwodzie charkowskim znaleziono masowy grób z 440 ciałami zamordowanych osób. - To, co robi Putin, to ludobójstwo. Mieliśmy Buczę, Mariupol, a teraz Izium. Najgorsze jest to, że mimo tego okrucieństwa opinia publiczna w Europie obojętnieje ...":
>szkoda że usazyd ciągle sypie na ten konflikt materialy latwopalne, dopoki będzie go podlewal dopóty będzie sie palilo, beda gineli ludzie, biedni ludzie,
Obecnie zło wypala się rozgrzanym żelazem, będzie się wypalało dopóki raszyzm nie spłonie.
>bo usazyd chce zając dogodne pozycje do walki z Chinami, kosztem nas, slowian, znaleźli sobie darmowe mieso armatnie
Antysemito gardzący wolnością i demokracją, twój ruski raj upadnie i ludzie będą szczęśliwi, już niedługo... 440 ... 141 414

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-09-2022 09:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>"... w Iziumie w obwodzie charkowskim znaleziono masowy grób z 440 ciałami zamordowanych osób. - To, co robi Putin, to ludobójstwo. Mieliśmy Buczę, Mariupol, a teraz Izium. Najgorsze jest to, że mimo tego okrucieństwa opinia publiczna w Europie obojętnieje ...":
>>szkoda że usazyd ciągle sypie na ten konflikt materialy latwopalne, dopoki będzie go podlewal dopóty będzie sie palilo, beda gineli ludzie, biedni ludzie,
>Obecnie zło wypala się rozgrzanym żelazem, będzie się wypalało dopóki raszyzm nie spłonie.
idź, wypalaj, usazyd placi kazdemu chętnemu 3 000 $ za dzien na wojnie, wielu Polaków tam jest, otwórzcie legion pod sztandarem "za wolność, wasza i nasza"

diablem jest liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, jego należy wypalić, dla jego antyludzkich celow jest ta wojna

>>bo usazyd chce zając dogodne pozycje do walki z Chinami, kosztem nas, slowian, znaleźli sobie darmowe mieso armatnie
>Antysemito gardzący wolnością i demokracją, twój ruski raj upadnie i ludzie będą szczęśliwi, już niedługo... 440 ... 141 414
u naszego przewodnika duchowego, usazyda, robią badania szczęśliwości ludzi od 70 lat, dzisiaj sa najgorsze. Trzeba usazydom powiedzieć, najpierw uleczcie sie sami. U nas nawet w stanie wojennym ludzie czuli sie szczesliwsi niz dzisiaj pod opieka duchową, militarną, gospodarczą, polityczną usazyda

oni mogą tu kozaczyć, są bezpieczni, tysiące kilometrów, a my, to nasza granica
a może ty się zgłoś, usazyd placi kazdemu chętnemu 3 000 $ za dzien na wojnie
18-09-2022 12:25 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14790 punktów)
>idź, wypalaj, usazyd
Lecz się antysemito.
>diablem jest liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
Pogarda dla uniwersalnych wartości.
>u naszego przewodnika duchowego, usazyda
Lecz się antysemito.
>Trzeba usazydom
Lecz się antysemito.
>U nas nawet w stanie wojennym ludzie czuli sie szczesliwsi
Zomowcy i dygnitarze PZPR.
>usazyda
Lecz się antysemito.
>a może ty się zgłoś, usazyd
Lecz się antysemito.
>placi kazdemu chętnemu 3 000 $ za dzien na wojnie
Gdybym był młodszy poszedłbym walczyć, nie dla pieniędzy, lecz o wartości, mój ojciec walczył z nazistami i ja walczyłbym z raszystami. Jesteś raszystą, albo debilem, który nie widzi nieludzkiego okrucieństwa raszystów.


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
18-09-2022 13:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>idź, wypalaj, usazyd
>Lecz się antysemito.
jestem nimi zafascynowany, prosze rodakow, stańmy się Żydami, są dla mnie przykładem, ich komunistyczne kibuce (w nich mieszka najwiekszy współczesny myśliciel Harari pl.wikipedia.org/wiki/Juwal_Noach_Harari) czy dawniej Karol M, to mogli wyprodukować tylko Żydzi, oni z natury sa wspólnotą, dla nich liberalizm (tak jak dla mnie) to grzech śmiertelny

>>diablem jest liberalizm- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
>Pogarda dla uniwersalnych wartości.
za tuska facet zaplodnil kobiete i uciekl, dla niego jak i systemu, indywidualizm, wolność, były nadrzedne, kobieta nie mogla otrzymac na dziecko alimentow. W raju bysmy go zatlukli i taka kanalia nie splodzila by wiecej libkow niedorozwojkow. Indywidualizm, wolność, własnośc, to piekło

>>u naszego przewodnika duchowego, usazyda
>Lecz się antysemito.
uważam ich za wzór, chce byśmy uzyskali takie prawa jakie mieli żydzi w 1 rp (kazda gmina wlase sądy, wlasne prawo, szkolnictwo, wiarę, brak podatkow, wojska ...)

>>U nas nawet w stanie wojennym ludzie czuli sie szczesliwsi
>Zomowcy i dygnitarze PZPR.
mysle że można zbadać po np ilościach samobójstw, leczenia psychiatrycznego, ilości dzieci, jest wiele miernikow szczęścia

>>placi kazdemu chętnemu 3 000 $ za dzien na wojnie
>Gdybym był młodszy poszedłbym walczyć, nie dla pieniędzy, lecz o wartości, mój ojciec walczył z nazistami i ja walczyłbym z raszystami. Jesteś raszystą, albo debilem, który nie widzi nieludzkiego okrucieństwa raszystów.
usazyd może szerzyć szczęście w Meksyku, Panamie, Haiti, Hondurasie, Kostaryce, Salwadorze. Czemu się wpierdala do nas, bez niego ten konflikt dawno by wygasł, ba, by nie powstał. Źródłem konfliktu jest usazyd, dla niego to wojna zastępcza, bawi się nami, jak kot złapaną myszką, nic nie traci, a zabawę ma przednią, czuje sie ważny, steruje losami swiata.
usazyd to najwiekszy zbrodniarz świata, można to udowodnić
my libki niedorozwojki, tak jak słaby fizycznie uczeń w klasie, trzymamy z najwiekszym zbirem który wszystko zalatwia silą
17-09-2022 15:40 
 Ocena 1 na 1
Rafał Poniecki (7132 punktów)
>> - To, co robi Putin, to ludobójstwo. <<

Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.
17-09-2022 16:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> - To, co robi Putin, to ludobójstwo. <<
>Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.
dlatego zanim wybiorą prezydenta USA, powinni go zabić, każdy jeden prowadził po kilka wojen

2wś byla wynikiem 1wś, a nie hitlera, to jest czysta fizyka, wszystko ma swoja przyczynę, taka też jest wojna na Ukrainie, ktokolwiek by nie rządził Rosją, by wybuchla, to są prawa fizyki, tu jest granica ogromnej płyty tektonicznej, amerykanskiej z azjatycką, amerykanska napiera na azjatycką, dlatego mamy na polączeniu plyt trzęsienia ziemi, wulkany.
Żeby był u nas spokój, trzeba przegonić usazyda
Thoter (6650 punktów)

>Żeby był u nas spokój, trzeba przegonić usazyda

Niemcy potrzebowali surowców, car chciał im sprzedawać a do transakcji nie mogło dojść.
Brytyjczycy grozili carowi a Francuzi dawali kredyty by używać Słowian do napaści na Niemców. Najmądrzejsi Żydzi z najmądrzejszymi Niemcami opracowali plan przejęcia władzy nad Rosją. Niemcy i Europa przegrały tą walkę z Anglosasami w 1937 roku. Za wszystko co się działo po opłaconym ludobójstwie w ZSRR w 1937 r. ODPOWIADAJĄ BRYTYJCZYCY. Halifax wypowiedział Niemcom wojnę i rozbił ich sojusze. Francja ostatnia wypowiedziała sojusz Niemcom.
Anglosasi skolonizowali pół Europy.

pl.wikipedia.org/wiki/James_Francis_Byrnes

Byrnes, już po zrzuceniu bomb atomowych na ludność cywilną Japonii, w Stuttgarcie, w teatrze, miał przemówienie, na którym określił co Ameryka zamierza zrobić ze Światem. Zapowiedział ideologiczne kolonizowanie świata. Po tych groźbach we Wrocławiu zorganizowano Kongres Intelektualistów. Kongres zakończył się rezolucją:
"Kulturze krajów europejskich, które wniosły ogromny wkład do światowego dorobku ludzkości, grozi niebezpieczeństwo utraty oblicza narodowego. [...] Ludzie, którzy przyjęli metody faszyzmu, uprawiają w swoich krajach dyskryminację rasową, prześladują wybitnych przedstawicieli nauki i sztuki. [...] Podnosimy głos w obronie pokoju, w obronie swobodnego rozwoju kulturalnego narodów, w obronie ich niepodległości narodowej, ich ścisłej współpracy i przyjaźni"

Jak kogoś dzisiaj coś zaskakuje, to jest to wina braku znajomości historii.
Ponad siedemdziesiąt lat temu ostrzegano nas przed tymi co dzisiaj niszczą naszą tożsamość i kulturę.
18-09-2022 12:00 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ponad siedemdziesiąt lat temu ostrzegano nas przed tymi co dzisiaj niszczą naszą tożsamość i kulturę.
my nie mamy wlasnej tożsamości, myślimy już usazydem
we wszystkim; kulturze, nauce, sztuce, technice,
usażyd trafił na podatny grunt, po szlachcie, naszych panach mamy uświecony indywidualizm, wolność, własność, i tak jak 1 rp upadła, tak i upadniemy my, razem z usazydem, bo to antyludzka (antyrajska) ideologia, liberalizm

jest znamienne, że razem z usazydem napadliśmy na Irak, powstrzymały sie Niemcy, Francja, tak i dzisiaj

Irak za PRL-u to był nasz zaprzyjaźniony kraj, ogrom studentów, napadliśmy na naszego przyjaciela i sie cieszymy jak mądry, bo tak nam każe usazyd
17-09-2022 19:58 
 Ocena 2 na 2
Berzerac (5671 punktów)

>Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.
>
A skąd pewność, że po likwidacji w/w w ich miejsce prędzej czy później nie pojawili by się inni zbrodniarze? To sytuacja międzynarodowa powołuje do życia takich potworów, którzy jakoś zawsze znajdują słuchaczy i wyznawców. I wykonują ślepo ich polecenia i rozkazy. Zatem, czy wojny i ogrom nieszczęść to tylko wina samych przywódców typu Hitler, Putin?

Służby specjalne zaś są ich narzędziem. Rządy wydają krocie na ich szkolenie i wyposażenie, aby tym skuteczniej wypełniały ich rozkazy. Szerzej pisałem o tym tutaj;
www.racjonalista.pl/forum.php/s,874918
alsor (3283 punktów)
>>Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.
>>
>A skąd pewność, że po likwidacji w/w w ich miejsce prędzej czy później nie pojawili by się inni zbrodniarze? To sytuacja międzynarodowa powołuje do życia takich potworów, którzy jakoś zawsze znajdują słuchaczy i wyznawców. I wykonują ślepo ich polecenia i rozkazy. Zatem, czy wojny i ogrom nieszczęść to tylko wina samych przywódców typu Hitler, Putin?
>Służby specjalne zaś są ich narzędziem. Rządy wydają krocie na ich szkolenie i wyposażenie, aby tym skuteczniej wypełniały ich rozkazy. Szerzej pisałem o tym tutaj;
>www.racjonalista.pl/forum.php/s,874918
>

Dokładnie: wojsko i cała reszta tego tresowanego mięsa,
to ochrona władz - urzędasów, a nie ludności danego państwa.
17-09-2022 23:14 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>>> - To, co robi Putin, to ludobójstwo. <<
>Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.

Kolejne bzdury ignoranta.
Europa broniła się dwa wieki przed brytyjskim imperializmem i PRZEGRAŁA, NA RAZIE W POŁOWIE.
Gdyby Niemcom udało się zainstalować Trockiego na Krymie, Europa byłaby dzisiaj panem świata.
NAJWIĘKSZYM ZBRODNIARZEM W XX WIEKU BYŁ HALIFAX
To opłaceni przez Brytyjczyków Żydzi z NKWD wymordowali Polaków w ZSRR. W 1937 roku żydowskie NKWD wymordowało: 390 tys. Rosjan, 110 tys. POLAKÓW, 42 tys. NIEMCÓW, Greków, Finów, Irakijczyków, wykształconych komunistów, głównie bogatych Żydów, sekcję zagraniczną NKWD, składającą się z Żydów, kadry oficerskie Armii Czerwonej, szefem mordowania był Żyd Lew Zacharowicz Mechlis, który zamordował Żyda Jakira, kuzyna Trockiego, który skończył akademię wojskową w Berlinie. Na Ukrainie wymordowano wszystkich funkcyjnych, szefa MKWD na Ukrainie Izraila Leplewskiego zamordowano w 1938 roku. W 1937 r. wymordowano kierownictwo szkoły propagandy. W 1938 r. utworzono nową szkołe propagandy antyniemieckiej. Kierownikiem został Mojżesz Markowicz Akselrod, tydzień po tym aresztowany 16.10. 1938 r., rozstrzelany 20.02. 1939 r. Znał 6 języków.
Brytyjczycy pokonali Niemców w walce o Kreml, w 1938 r Halifax wypowiedział Niemcom wojnę. Od 1938 roku Armią Czerwoną dowodziła BRYTYJSKA AGENTURA. Polaków wymordowano dlatego, by po nas mogła przejść, bez problemów, brytyjska Armia Czerwona.
Hitler nie miał wpływu na wojnę i nie miał nic wspólnego z mordowaniem Żydów.
W maju 1939 r. angielski Żyd George Russel Strauss wyznaczył nagrodę za zamordowanie Hitlera. Niemcy wpadli w pułapkę zastawioną na nich przez Brytyjczyków do spółki z Amerykanami. W pułapce tej brał udział brat babki Kurskiego Bernstein. Był amerykańskim agentem kierującym brytyjską polityką w Europie Wschodniej.
Dzisiaj na Rosję zastawiono identyczną pułapkę. Gdyby dzisiaj Rosjanie nie wkroczyli na Ukrainę zgodnie z art. 51 Konwencji ONZ to za parę lat mieli by wojnę u siebie. Uzbrojone przez Anglosasów i otumanione przez opłaconych Żydów, ukraińskie kanalie, dowodzone przez opłaconego Żyda Zelenskiego poszły by na Rosję. Dowódcą "polskiego" wojska został nie przypadkowo żydowski zięć. Pułapkę na Rosję zastawiano dwadzieścia lat. Pierwotnie z polskiego budżetu finansowano zamach stanu na Białorusi. Szkolony przez CIA, finansowany złotówkami, Franciszak Wiaczorka nie pokonał Łukaszenki i narodu białoruskiego.
Historia Rosji upoważnia Rosjan do podjęcia wszelkich środków, jakie uznają za stosowne, do obrony przed opłaconymi Żydami i ich zleceniodawcami.
W ich historii to już jest trzeci taki najazd. Żydowskie NKWD wymordowało 2,5 mln Słowian. Łącznie od 1917 r. do 1939 r. wymordowano 20 mln ludzi na terenie ZSRR.
Jeżeli Bóg istnieje na tym świecie to pokaże: Anglosasów, Polaków i Ukraińców.
18-09-2022 16:06 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Gdyby Hitlera ubili w 1936-tym, gdy przeprowadził demilitaryzację Nadrenii, to nie było by II WŚ. Gdyby ubito Putlera, gdy zaczął atakować Ukrainę, to teraz nie było by wojny. To od czego są te tzw. siły specjalne? Najwyraźniej od niczego.

Zbyt proste.
Polecam
www.netflix.com/pl/title/81467138
Serbski dokument o przyczynach Wielkiej wojny,
jak też Pomocnik historyczny Polityki z 2014, ale dostępny w bibliotekach, o Wielkiej wojnie

Napoleon był ostatnim władcą, za czasów którego wyłącznie monarcha decydował o tym czy zaczynać wojnę, każda następna była wojną o interesy.

Gdyby nie zastrzelono nam w Sarajewie następcy tronu do wojny też zapewne by doszło, bo napięcia między mocarstwami były już zbyt duże.

Przyczyną kolejnej wojny nie był żaden Hitler, on jedynie otworzył tamę, nad którą już były przyczyny wojny

Oczywiście można było ustrzelić Hitlera, ale wtedy kto inny by tę tamę otworzył, można było w 1936 rozpocząć wojnę prewencyjną, można było bronić Czechosłowacji, zamiast zwiększać przemysłowy potencjał Niemiec (zwłaszcza o przemysł zbrojeniowy) Można było poprowadzić tę wojnę zupełnie inaczej, lub później, ale była nieunikniona. W XIX wieku kilkakroć uniknięto wojny poprzez "kongresy" mocarstw, ale, przypomnę, w 1938 też odbył się "kongres mocarstw" w Monachiumie

Czy można było uniknąć obecnej wojny?
Być może tak, gdyby świat się do niej przygotował po aneksji Krymu, ma w tym udział także polska polityczna elita, zamiast uzależniać gospodarkę od rosyjskiego węgla, należało utrzymywać polskie kopalnie, choć przyznać trzeba, że :
1 Polska i tak sporo zrobiła budując gazociąg z Norwegii i gazoport w Świnoujściu
2 Nikt w Europie w 2014, palcem nie kiwnął w obronie integralności Ukrainy i nikt się do obecnej wojny nie przygotował.

Gdyby w 2014 osłabiono gospodarczo Rosję, dziś nie miałaby sił do wojny, odstrzelenie Putina? Nie tędy droga

(poza tym w polityce obowiązuje najświętsza, acz cyniczna zasada: politycy i generałowie się wzajem nie zabijają, w okopy wysyłają poborowych. To nie serbski rząd wysłał Gavrilo Principa do Sarajewa)




Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
18-09-2022 18:16 
 Ocena 1 na 1
Berzerac (5671 punktów)

>Przyczyną kolejnej wojny nie był żaden Hitler, on jedynie otworzył tamę, nad którą już były przyczyny wojny

Dokładnie. II w.ś zaczęła się zaraz po zakończeniu I w.św. po Konferencji Paryskiej w 1920r. Upokorzenie Niemiec przez Francję i WB, oraz później następstwa ustaleń wersalskich sprawiły, że prędzej czy później w niemieckiej polityce musiał pojawić się ktoś taki jak Hitler.

>(poza tym w polityce obowiązuje najświętsza, acz cyniczna zasada: politycy i generałowie się wzajem nie zabijają, w okopy wysyłają poborowych. To nie serbski rząd wysłał Gavrilo Principa do Sarajewa)
>

A szkoda. Zamiast posyłać miliony ludzi na śmierć, sami przywódcy powinni stanąć na ringu i tam dochodzić swych racji. Tylko czy to cokolwiek by zmieniło?
www.youtube.com/watch?v=pO1HC8pHZw0
18-09-2022 18:53 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

> Zamiast posyłać miliony ludzi na śmierć, sami przywódcy powinni stanąć na ringu i tam dochodzić swych racji. Tylko czy to cokolwiek by zmieniło?
zmieniłoby, Kliczko zostałby prezydentem Ukrainy a Gołota prezydentem Polski a Putin, judoka, pokonałby ich jednym zamachem nogi a prezydent USA to by zrobił kupę
Berzerac (5671 punktów)

>zmieniłoby, Kliczko zostałby prezydentem Ukrainy a Gołota prezydentem Polski a Putin, judoka, pokonałby ich jednym zamachem nogi a prezydent USA to by zrobił kupę
>
Dobre.
18-09-2022 22:09 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
> Zamiast posyłać miliony ludzi na śmierć, sami przywódcy powinni stanąć na ringu i tam dochodzić >swych racji. Tylko czy to cokolwiek by zmieniło?

Padło prawdziwe dziennikarstwo, w przedwojennych gazetach mamy obszerne cytaty tego co ktoś powiedział. Sami możemy wyciągnąć wnioski i zrozumieć zawiłości sytuacji. Mam gazetę, w której jest relacja z rozprawy sądowej zabójcy Gabriela Narutowicza. Nie było wtedy urządzeń nagrywających, a w gazecie jest cała strona tego co powiedział Eligiusz Niewiadomski. Cały artykuł jest na dwie strony. Narutowicz został zamordowany 16 grudnia 1922 roku. Za kilkadziesiąt dni będzie setna rocznica.
Zmieniło by dużo, gdyby powróciło prawdziwe dziennikarstwo. Był kwartalnik "Opcja na prawo", szkoda, że już go nie ma i nikt mu do dzisiaj nie dorównał.
Mamy tylko propagandę i ogłupianie motłochu, najlepiej im to wychodzi fałszywą historią.
Motłoch nauczono, łączyć głupotę z wpojoną mu nienawiścią i dano mu kartkę do głosowania. Mamy farsę z demokracji i tłum nią zachwycony.
Ostatnim politykiem, który mówił jak jest to był GOMUŁKA. Dzisiaj z Gomułki zrobiono głupiego komucha a z Wyszyńskiego Boga. Prawda jest taka, że to Gomułka miał rację. Zaczęła się chwilowa moda na Kościół. Wyszyńskiemu napisano biografię wielkiego Polaka. Dlaczego Kościół się nie odcina od tych, co mają łapy we krwi i piszą te biografie?? W swoim interesie politycznym stawiają pod kościołami pomniki, które za kilka lat, ich następcy będą z hukiem burzyć. Też w swoim interesie politycznym.
Za nim się ludzi wyśle na wojnę robi się z nich kanalie, które już nie są ludźmi. Skończyły się czasy rycerstwa i bitew w których brali udział wodzowie. Dzisiaj się napuszcza na przeciwnika otumanione kanalie, które niczego nie rozumieją. Nawet nie wiedzą, kto nimi dowodzi i jaki jest w tym ich interes. Jeżeli te kanalie wymordują się doszczętnie nawzajem, to jest to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli kanalie przeżyją wojnę, to co potem z nimi można zrobić ??
W Polsce mamy problem jak oczyścić społeczeństwo ze stworzonych nam kanalii. Najprościej byłoby to gdzieś wysłać, gdzie by w całości zginęło. Ludzi trzeba żałować, a kanaliom trzeba życzyć wszystkiego najgorszego.
18-09-2022 23:20 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)
>Kliczko zostałby prezydentem Ukrainy a Gołota prezydentem Polski a Putin, judoka, pokonałby ich >jednym zamachem nogi a prezydent USA to by zrobił kupę
>

Prymitywne nacje głosują na tych co widzą w telewizji.
Ukraińcom pokazywano w telewizji Żyda Zelenskiego przez cztery lata, przed zamachem stanu w 2014 roku. Viktorii Nuland trochę czasu zajęło przygotowanie zamachu stanu na Ukrainie. Na Białorusi zamach stanu się nie udał, brało w tym udział za dużo "polaków". Na pewno się kiedyś uda i Białorusini ze śpiewem, jak my, dołączą do imperium lichwy.
Thoter (6650 punktów)

>Przyczyną kolejnej wojny nie był żaden Hitler, on jedynie otworzył tamę, nad którą już były >przyczyny wojny

Kolejny ignorant "historyk" naprodukował bzdur, z tego co mu wstawiono w szare komórki.
Hitler i Putin nie rozpętali żadnej wojny. Wojna nie zaczyna się od strzelania.
Brytyjczycy rozpętali trzy wojny światowe. Ich agentura lokuje się w małych cherlawych narodach, głównie za sprawą opłaconych Żydów, którzy przejmują nad nimi władzę i zamieniają je w kanalie ziejące nienawiścią, którym się potem dowozi broń i używa w interesach brytyjskich. W Polsce zaczęto produkować kanalie ziejące nienawiścią do Niemców i Żydów na kilka lat przed wrześniem 1939 roku. Tzw. II WŚ rozpoczęła się 25 lipca 1937 roku. Wcześniej usunięto Żyda Jagodę z funkcji szefa NKWD a szefem zrobiono żydowskiego zięcia Jeżowa, który 25 lipca 1937 r. wydał tajny rozkaz o numerze 00439 i rozpoczęto MORDOWANIE NIEMCÓW, potem rozkazem 00447 mordowano Rosjan, rozkazem 00485 mordowano Polaków. Żydowskie NKWD w 1937 roku wymordowało swoją sekcję zagraniczną składającą się z Żydów. Lew Zacharowicz Mechlis, Żyd, był szefem operacji mordowania kadr oficerskich Armii Czerownej. Do 1937 r. kadry oficerskie ACz szkolił Żyd Iona Jakir, absolwent berlinskiej szkoły wojskowej, którego Mechlis zabił.
W 1937 r. WYMORDOWANO KIEROWNICTWO SZKOŁY PROPAGANDY, Żydów. W 1938 r. utworzono nową szkołę, która zaczęła szkolić kanalie ziejące nienawiścią do Niemców. Kierownika nowej szkoły Mojżesza Markowicza Akselroda tydzień po awansie aresztowano i rozstrzelano 20.02.1939 roku. W 1937 roku rozstrzelano wszystkich funkcyjnych na Ukrainie, szefa NKWD Ukrainy, Żyda Izraila Leplewskiego rozstrzelano w 1938 r. Ludobójstwo to sfinansował i zorganizował HALIFAX. Polaków w ZSRR wymordowano w celu ułatwienia przejścia przez Polskę Armii Czerwonej, którą od 1938 dowodzili już BRYTYJCZYCY. Na Niemcy w 1938 roku ruszyła brytyjska machina sowieckich kanalii szkolonych przez Żydów, szefem był Ilja Erenburg. Kanalie te Brytyjczycy i Amerykanie w klasyczny sposób dozbroili. Niemcy zdawali sobie sprawę, z tego, że Ameryaknie i Brytyjczycy będą dostarczać uzbrojenie, stworzonym sowieckim kanaliom.
Rosja dzisiaj ma powtórkę, z klasycznego prowadzenia napaści przez Anglosasów. Klasyka to obsadzenie głównych stanowisk w używanych narodach, opłaconymi Zydami i szabesgojami, którzy te narody zamieniają w kanalie ziejące nienawiścią, którym na końcu Anglosasi dowożą uzbrojenie.
Wojny imperialne prowadzi się na odległość, używając otumanionych narodów. Niemcy przegrali wojnę z imperialistami brytyjskimi, KTÓRYM POLSKA W TYM POMAGAŁA. Dzisiaj pomagamy imperialistom anglosaskim napadać na Rosję. Polska nie domaga się odszkodowania od Brytyjczyków za używanie i wymordowanie Polaków w ZSRR. Największym zbrodniarzem jest HALIFAX.
Przyjdzie czas, ze sąsiedzi się nam za to odwdzięczą. Żydzi już raz dostali nauczkę za to czym się zajmują.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365