 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Świat
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-10-2022 11:42 | okragly (21676 punktów) | my pany
-2 na 4 | my pany sprowokowaliśmy, 2 lata temu niemal wojne domowa na Białorusi, podżegani przez usazyda (jak w 1980 r w Polsce), wielu młodych, wykształconych, Białorusinów przyjechalo do Polski i pewnie zadławili się polskim liberalizmem- wolnością, indywidualizmem, własnością- kupili na kredyt 30 letni kawalerkę (rata wzrosla do 3400zł), na Białorusi mieszkanie dostawali za darmo, tu też sie ciesza śmieciowym żarciem i wojmą na Ukrainie. Liberalizm (WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM) musi zwyciężyć na całym świecie, nie spoczniemy, my libki niedorozwojki, zanim nie zwyciężymy i sie cieszymy jak mądry, że wywołujemy wojny na naszych granicach, ot libki niedorozwojki kto sieje wojne ten zbiera ...
komuna, raj, jest wrogiem śmiertelnym dla libka niedorozwojka, psa usazyda
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 4 | romaro (25211 punktów) | Panie Agnosiewicz, naprawdę nie wstydzi się Pan hodować tutaj tego osobnika? Ta kanalia napluła w twarz wszystkim walczącym z komunistycznym reżimem.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >Panie Agnosiewicz, naprawdę nie wstydzi się Pan hodować tutaj tego osobnika? >Ta kanalia napluła w twarz wszystkim walczącym z komunistycznym reżimem. Przepraszam za PRL Stoję przed wami z poczuciem winy, z którą żyję od od 1989 r., gdy władzę w Polsce przejęły psy usa, którzy określili się jako antykomunistyczna. Zwracając się do psow usa, zajadle zwalczającej PRL, do tych polityków, historyków, politologów, dziennikarzy, satyryków, poetów i pisarzy, do wszystkich rodaków, którzy podzielają opinię, że PRL była tragicznym epizodem w ponad tysiącletniej historii Polski. kieruję do moich braci i sióstr, którzy przez ponad cztery dekady żyli i cierpieli pod komunistycznym jarzmem. chcę was przeprosić. Łańcuch naszych przewinien jest długi. A zatem: - przepraszam za likwidację podziałów klasowych - przepraszam za reformę rolną, o której marzyło i bezskutecznie walczyło kilka pokoleń chłopów; - przepraszam za nacjonalizację przemysłu, a ściślej tego co przetrwało okupację hitlerowską; - przepraszam robotników za to, że komuniści przywrócili im poczucie godności; - przepraszam za awans społeczny milionów synów i córek chłopskich i robotniczych; - przepraszam za bezpłatny dostęp młodzieży robotniczej i chłopskiej na wyższe studia; - przepraszam za likwidację znalfabetyzmu, masowego zjawiska w Polsce międzywojennej; - przepraszam za zbudowanie Polski przemysłowo-rolniczej ; - przepraszam za masowy exodus chłopów z przeludnionych wsi do miast, do przemysłu. Los kilkanaście milionów - przepraszam za to, że dwa pokolenia Polaków żyły, nie znając plagi bezrobocia, że zaczynały każdy dzień z poczuciem bezpieczeństwa socjalnego, że były wolne od troski o przyszłość swoich dzieci; - przepraszam, że na ulicach polskich miast nie było żebraków ani dziesiątków tysięcy bezdomych, że nikt nie wyobrażał sobie, by milion dzieci zaczynało dzień bez śniadania; - przepraszam naukowców, artystów, twórców za to, że dzięki państwowemu mecenatowi nad kulturą i sztuką powstały arcydzieła literackie i filmowe, znane i cenione na całym świecie, a aktorzy, kompozytorzy, dyrygenci i soliści, wnosili cenny wkład w życie narodu i kulturę ogólnoświatową; - przepraszam za tysiące bibliotek, za tanie książki, za miejskie i wiejskie domy kultury; - przepraszam, że w czasach PRL powstała kadra znakomitych fachowców i świetnych menedżerów; - przepraszam za niespotykaną w historii stosunków polsko-rosyjskich inwazję kultury polskiej na bezkresne obszary Związku Radzieckiego. Twórczość znakomitego pisarza Stanisława Lema wydano w ZSRR w nakładzie 3 milionów egzemplarzy; - przepraszam za odbudowę zniszczonej przez hitlerowców Warszawy i wielu innych miast, za przywrócenie pięknej warszawskiej, wrocławskiej i gdańskiej Starówki; - przepraszam za odbudowanie z pietyzmem pałaców, kościołów, Zamku Królewskiego w Warszawie i licznych pomników narodowej kultury, zniszczonych w czasie wojny;
- przepraszam już trzecie pokolenie Polaków, które gospodarzy na ziemiach nad Odrą i Nysą Łużycką, żyjące w bezpiecznych granicach; - przepraszam za pokolenie komunistów, które w 1945 roku nie wezwało narodu do walki o zachowanie przy Polsce terenów na wschód od rzeki Bug, na których żyło 5 milionów Ukraińców i 1,9 mln Białorusinów oraz mniej niż 5 mln rdzennych Polaków; - przepraszam za morską granicę Polski, liczącą 440 km; - przepraszam za pokolenie Władysława Gomułki, które zagospodarowało Ziemie Zachodnie i z uporem walczyło o uznanie zachodniej granicy, przez ćwierć wieku nie uznawanej przez kolejne rządy Republiki Federalnej Niemiec; - przepraszam za Okrągły Stół, wspólne dzieło mojego obozu i opozycji. Po raz pierwszy w dziejach Polski, nie tylko nowożytnej dwa zwaśnione obozy polityczne zasiadły przy jednym stole i znalazły pokojowe rozwiązanie głębokiego kryzysu politycznego, który gnębił kraj przez niemal całe dziesięciolecie. - przepraszam za wprowadzenie obowiązkowych ubezpieczeń na starość i powszechnej bezpłatnej opieki zdrowotnej; - przepraszam za to, że w Polsce Ludowej ludność powiększyła się z 24mln (1946) do 38 mln i że przyrost naturalny w PRL w każdym pojedynczym roku był większy niż łącznie w 16 latach 1990- 2005. Wymieramy, za libkow niedorozwojkow, psow usa, ma miejsce powolna śmierć narodu, a my się cieszymy jak mądry
taki jest niepełny rejestr naszych przewinień. Znamy słabości, błędy, a nawet zbrodnie, które też tworzą historię PRL. Wiemy, że byliśmy więźniami dogmatów, od których uwalnialiśmy się stopniowo, z upływem czasu. Ale historia PRL to nie tylko tragiczne wydarzenia. To przede wszystkim ofiarność, poświęcenie, gotowość służenia Ojczyźnie. Stać nas było na czynienie dobra, z przekonaniem, że jesteśmy w stanie doskonalić siebie, kraj i państwo. Za wielkie, historyczne osiągnięcie mojej formacji uważam zachowanie naszej osobowości narodowej.
|
|
|  | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | >>Panie Agnosiewicz, naprawdę nie wstydzi się Pan hodować tutaj tego osobnika? >>Ta kanalia napluła w twarz wszystkim walczącym z komunistycznym reżimem. styropian obiecywał drugą Japonię a pozbawił nas oszczędności, pracy i nadziei, wygnał miliony z Polski, zniszczył przemysł (szczególnie wysokich technologii, myśl techniczną i polska naukę etc. a mimo to wciąż nie siedzi za kratkami). Murzyńskość styropianu i ich patoelit, państwo z styropianu, półkolonia usazyda podobnie jak przed 2 wś, anglii, stąd zacofanie gospodarcze, spowodowane przez libkow niedorozwojkow podobnie jak sprzed 2wś, przez co podbita została w miesiąc przez III Rzeszę
widze pomnik "styropianu" z styropianu, a tam wypalone; naszym bogiem liberalizm (WŁASNOŚĆ, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ)
niestety, nasze tymczasowe konstrukcje z styropianu trzymaja sie najdłużej, takie mamy panstwo, z styropianu
|
|
|  | 1 na 1 | Duch Prawdy (14790 punktów) | > - przepraszam za Okrągły Stół, wspólne dzieło mojego obozu i opozycji.Opozycja miała puścić komuchów w skarpetkach a tu niespodzianka, komuchy swoich członków puściły. 
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > Panie Agnosiewicz, naprawdę nie wstydzi się Pan hodować tutaj tego osobnika?> Ta kanalia napluła w twarz wszystkim walczącym z komunistycznym reżimem.Problemem styropianu było to, że tworzyli ją w większości życiowi wykolejeńcy i awanturnicy, którzy w PRL do niczego nie doszli, albo tacy, co wylecieli z PZPR, bo byli niepokorni. Gdy nadszedł czas oddania władzy styropianowi, nie rozmawiał o gospodarce, nie chciał Tymczasem gospodarka Polski była dzieki styropianowi w katastrofalnym stanie i wydawało się, że nic nie jest w stanie jej postawić na nogi. Sachs, Soros i MFW miały w Polsce wolną rękę w kwestiach gospodarczych. Styropian miał na gospodarkę wyrąbane. Balcerowicz jedynie pokornie realizował plan reform gospodarczych, napisanych przez usazyda. Ile są warte doktoraty, habilitacje i profesury w Polsce, każdy widzi. Balcerowicz, Rzońca, Rosati, Belka, Liberadzki, Lewandowski, Budka to dzieci naszej styropianowej nauki, nadal zachwalają liberalizm, jaką jedyną ścieżkę dla Polski. Nic przez wszystkie lata styropianu się nie nauczyli. Polskę pokazują jako przykłady zawodności styropianu w praktyce. Jest problemem styropianowe przyzwolenie w Polsce na kradzieże, niepłacenie alimentów, pensji pracownikom i niepłacenie kontrahentom za dostawy jest ogromne. tu bohater libkow niedorozwojkow, kulczyk, moglby wiele powiedzieć. Są nawet libki niedorozwojki, co chcą, aby w Polsce zlikwidować całkowicie socjal, czyli wszelkie zasiłki (dla bezrobotnych są zlikwidowane). Zdaniem libkow niedorozwojkow polityka socjalna PiS jest czystym złem dla gospodarki. Każdy ma sobie radzić sam, najwyżej wyląduje na ulicy. Ich zdaniem rynek pracy jest rynkiem wyłącznie januszy biznesu. A kapitał w świecie nie ma narodowości. Przemysł high-tech w Polsce był zdaniem januszy biznesu skazany na wymarcie Styropian nie zrobili nic, aby chronić nasze marki przez upadkiem lub wyprzedażą za bezcen, tak jak majątki naszych firm. w rezultacie naszym hitem eksportowym sa jednoosobowe domki trumny wiwat my, libki niedorozwojki
|
|
|  | 1 na 1 | szarley (54913 punktów) | Okrągły: >Tymczasem gospodarka Polski była dzieki styropianowi w katastrofalnym stanie i wydawało się, że nic nie jest w stanie jej postawić na nogi. Okrągły: > - przepraszam za Okrągły Stół, wspólne dzieło mojego obozu i opozycji. Po raz pierwszy w dziejach Polski, nie tylko nowożytnej dwa zwaśnione obozy polityczne zasiadły przy jednym stole i znalazły pokojowe rozwiązanie głębokiego kryzysu politycznego, który gnębił kraj przez niemal całe dziesięciolecie.
Okrągły: > - przepraszam, że w czasach PRL powstała kadra znakomitych fachowców i świetnych menedżerów; Okrągły: >Ile są warte doktoraty, habilitacje i profesury w Polsce, każdy widzi. Balcerowicz, Rzońca, Rosati, Belka, Liberadzki, Lewandowski, Budka to dzieci naszej styropianowej nauki,
"Nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami" A. Bogusławski
Dla przypomnienia Wartość eksportu w czasach PRL wynosiła 6 - 8 mld $ w tym 2 mld $ stanowiły nieprzetworzone surowce Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź W przedwojennym Województwie śląskim odsetek analfabetów był mniejszy w 1938 niż w 1978 W 1976 wprowadzono w Polsce kartki na cukier, a przydziały na samochody, mieszkania itp były cały czas Sznurek do snopkowiązałek i papier toaletowy osobiście do Polski zawoziłem w plecaku
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>"Nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami" >A. Bogusławski >Dla przypomnienia >Wartość eksportu w czasach PRL wynosiła 6 - 8 mld $ był szlaban na handel z komunistami tak jak dziś z Kubą, Wenezuela, Rosja, Iranem
>w tym 2 mld $ stanowiły nieprzetworzone surowce surowce chetnie kupywali, tak jak z pozostałych koloni. Republiki bananowe sa kapitalistyczne, tez tylko sprzedają banany, tak ustawil sobie swiat usazyd w Angli, gdy byla mocarstwem światowym byl zakaz importu towarów przetworzonych pod groźbą kary śmierci, tylko surowce, w Angli przetwarzane i sprzedawane koloniom jak za zloto
>Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź a dzisiaj USA, najwiecej wieźniow, bezdomnych, najwieksze roznice w dochodach, taki mamy przyklad, wzor z ktorego chetnie korzystamy, ale my nigdy nie bedziemy ameryką, najwyzej jej kolonią
>W przedwojennym Województwie śląskim odsetek analfabetów był mniejszy w 1938 niż w 1978 to inna para kaloszy
>W 1976 wprowadzono w Polsce kartki na cukier, a przydziały na samochody, mieszkania itp były cały czas kto byl potrzebny, dostawał mieszkanie w rok (budowalismy w PRL- 10 X wiecej mieszkan niz za naszego libkowego geniusza, balcerowicza)
>Sznurek do snopkowiązałek i papier toaletowy osobiście do Polski zawoziłem w plecaku PRL był za bardzo dogmatyczny, a przez to glupi, produkcje sznurka, papieru toaletowego bardzo latwo oddac w rece Januszy Biznesu, w PRL to byli goście, im chylę czola
PRL to byl ustrój z potencjałem, ale 2 wś wygrala ameryka, zostala hegemonem, rzadziła i rządzi swiatem, ale liberalizm i my wierni sludzy, libki niedorozwojki (wlasnosc, indywidualizm, wolność) to śmierć
|
|
| | |  | | szarley (54913 punktów) | >>"Nikt nas nie skompromituje bardziej niż uczynimy to sami" >>A. Bogusławski >>Dla przypomnienia >>Wartość eksportu w czasach PRL wynosiła 6 - 8 mld $ >był szlaban na handel z komunistami tak jak dziś z Kubą, Wenezuela, Rosja, Iranem Nie było. Po prostu jakość polskich przemysłowych towarów była tak niska a poziom ich nowoczesności tak zacofany, że nikt nie chciał kupować syrenek czy Ursusów. To, co było dobre (np obudowy Fazosu) Niemcy czy Francuzi kupowali bardzo chętnie
>>w tym 2 mld $ stanowiły nieprzetworzone surowce >surowce chetnie kupywali, tak jak z pozostałych koloni. Dorabianie ideologii do faktów
>w Angli, gdy byla mocarstwem światowym byl zakaz importu towarów przetworzonych pod groźbą kary śmierci, I dotyczył PRLu? Robisz z siebie idiotę
>>Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź >a dzisiaj USA, Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź. Nie zmieniaj tematu
>>W przedwojennym Województwie śląskim odsetek analfabetów był mniejszy w 1938 niż w 1978 >to inna para kaloszy Doprawdy?
>>W 1976 wprowadzono w Polsce kartki na cukier, a przydziały na samochody, mieszkania itp były cały czas >kto byl potrzebny, dostawał mieszkanie w rok Komu potrzebny? Partii? Do pałowania studentów w 1968?
>(budowalismy w PRL- 10 X wiecej mieszkan niz za naszego libkowego geniusza, balcerowicza) Zanm tę bajeczkę: 300 000 mieszkań rocznie x 45 lat x 3,5 osoby w mieszkaniu.... 47 mln Polaków mieszka w domach budowanych w PRLu.
1978: średnia płaca (GUS) ok. 3500 zł/mies (netto) masło 70 zł/kg cukier 10,50 kg szynka 200 zł/kg kawa 230 zł/kg kiełbasa zwyczajna 44 zł/kg czekolada 10,5 zł/100 g pralka wiatka 7000 zł
Skończ pieprzyć, tatuś był w KW, że ci tak dobrze było?
>>Sznurek do snopkowiązałek i papier toaletowy osobiście do Polski zawoziłem w plecaku >PRL był za bardzo dogmatyczny, Sznurek do snopkowiązałek i papier toaletowy osobiście do Polski zawoziłem w plecaku Nie zmieniaj tematu
>PRL to byl ustrój z potencjałem, Jak papier , rozwijała się i do d....
>ale 2 wś wygrala ameryka, zostala hegemonem, rzadziła i rządzi swiatem, I zakazali w Polsce przyjęcia Planu Marshalla? Produkcji sznurka? Zakazali projektowania swoich samochodów? zakazywali uczenia się angielskiego? Nakazywali cenzurę i skrytobójstwa?
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|
|
| | | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>>>Wartość eksportu w czasach PRL wynosiła 6 - 8 mld $ >>był szlaban na handel z komunistami tak jak dziś z Kubą, Wenezuela, Rosja, Iranem >Nie było. Po prostu jakość polskich przemysłowych towarów była tak niska a poziom ich nowoczesności tak zacofany, że nikt nie chciał kupować syrenek czy Ursusów. była wojna, nazwana zimną. Był szlaban na handel, jakimś cudem Włosi sprzedali nam licencje na fiata,może dlatego że tam bylo duzo komunistow, w kazdym razie dostali zgode USA Ursusy byly dobre
>>>w tym 2 mld $ stanowiły nieprzetworzone surowce >>surowce chetnie kupywali, tak jak z pozostałych koloni. >Dorabianie ideologii do faktów byla wojna nie bez przyczyny nazwana zimną
>>w Angli, gdy byla mocarstwem światowym byl zakaz importu towarów przetworzonych pod groźbą kary śmierci, >I dotyczył PRLu? nie, ich dawnych koloni
>Robisz z siebie idiotę >>>Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź >>a dzisiaj USA, >Miastem o największej w Europie śmiertelności noworodków była Łódź. Nie zmieniaj tematu a najwiekszej liczby morderstw, bezdomnych, dziwek, gangsterów było Chikago
>>>W 1976 wprowadzono w Polsce kartki na cukier, a przydziały na samochody, mieszkania itp były cały czas >>kto byl potrzebny, dostawał mieszkanie w rok >Komu potrzebny? Partii? Do pałowania studentów w 1968? w 1968r czarny w USA nie mógł wejść do autobusu, kina, szkoly -segregacja rasowa
>1978: >średnia płaca (GUS) ok. 3500 zł/mies (netto) >masło 70 zł/kg >cukier 10,50 kg >szynka 200 zł/kg >kawa 230 zł/kg >kiełbasa zwyczajna 44 zł/kg >czekolada 10,5 zł/100 g >pralka wiatka 7000 zł >Skończ pieprzyć, tatuś był w KW, że ci tak dobrze było? w 1978 r bylismy wyżej w rozwoju na swiecie niz dzisiaj (mielismy 17 miejsce dzisiaj 24) dzisiaj polowe piensji wydajemy na mieszkanie i zarcie jest śmieciowe
>>PRL to byl ustrój z potencjałem, >Jak papier , rozwijała się i do d.... Do 2wś ZSRR mial wzrost 10x większy niż USA. Niemcy strasznie zniszczyli Rosje, a uSA strasznie sie wzbogaciła komunistyczne Chiny dostały normalne warunki wzrostu, i dzis są potegą gospodarczą, tak i my moglismy, komunizm ma potencjal niestety dla anglosasow to byl wróg śmiertelny,(jak dzisiaj Chiny)
>>ale 2 wś wygrala ameryka, zostala hegemonem, rzadziła i rządzi swiatem, >I zakazali w Polsce przyjęcia Planu Marshalla? to byl zatruty owoc, amerykanie nigdy nic nikomu nie dali za darmo >Produkcji sznurka? Zakazali projektowania swoich samochodów? zakazywali uczenia się angielskiego? Nakazywali cenzurę i skrytobójstwa? nie dość że zachod byl wrogi to również kościol (a my jesteśmy bardzo wierzacy)
Niemcy za hitlera mialy socjalizm, to byl potencjał liberalizm jest antyludzki
zobacz Amerykę Łacińskąi poludniową, tam maja kapitalizm i opieke USA, tam bylo gorzej niz u nas w PRL-u to juz wole byc pod butem ZSRR niż USA
|
|
 | 1 na 1 | Thoter (6650 punktów) |
>Ta kanalia napluła w twarz wszystkim walczącym z komunistycznym reżimem.
Czy te kanalie które walczą z "komunistycznym reżimem" są w stanie pojąć: kto je stworzył i do czego UŻYWA ?? Powinieneś się leczyć, razem z wszystkimi towarzyszami walczącymi z komunistycznym rezimem.
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >my pany sprowokowaliśmy, 2 lata temu niemal wojne domowa na Białorusi ... i wojmą na Ukrainie. Liberalizm (WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM) musi >zwyciężyć na całym świecie, nie spoczniemy, my libki niedorozwojki, zanim nie zwyciężymy i sie >cieszymy jak mądry, że wywołujemy wojny na naszych granicach, ot libki niedorozwojki >kto sieje wojne ten zbiera ... >komuna, raj, jest wrogiem śmiertelnym dla libka niedorozwojka, psa usazyda czemu chcemy Polski od morza do morza? co nam da posiadanie Smoleńska, Lwowa, Kijowa?
chcialbym by Polska byla małym państwem, jak Dania, Szwajcaria, patoelity swoja mocarstwowością prowadza nas na manowce, a może żeś, oni wyjadą do "Rumuni" dzisiaj do USA, zostawiajac nas
|
|
3 na 3 | Berzerac (5671 punktów) |
>komuna, raj, jest wrogiem śmiertelnym dla libka niedorozwojka, psa usazyda > Tęsknisz za komuną? Przecież pod rządami ZP powinieneś czuć się jak w tym swoim raju. Wszak jaśnie panująca koalicja cofnęła nas do tamtych czasów. No może nie ma jeszcze kartek, ale i do tego dojdziemy.
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>komuna, raj, jest wrogiem śmiertelnym dla libka niedorozwojka, psa usazyda >Tęsknisz za komuną? Przecież pod rządami ZP powinieneś czuć się jak w tym swoim raju. lepiej się czuję bo nie widze tylu bezrobotnych, bezdomnych, czy chodzących po śmietnikach choć ostatnio da sie zauważyc ich wzrost ale to też nasza libkowa wina, popieramy wojnę na Ukrainę, zbroimy Ukraincow, beda walczyc do ostatniego Ukrainca
|
|
|  | 2 na 2 | Duch Prawdy (14790 punktów) | >beda walczyc do ostatniego Ukrainca Do ostatniego najeźdźcy w Ukrainie.
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|