Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
27-10-2022KonowalCzy Niemcy wyhodują kolejnego pana H. ???
wydarzenia(*)a-napadow-antysemi,nId,6373757

Kryzys światowy i rasowa nietolerancja doprowadziły Niemcy do II WŚ

Teraz też mamy kryzys światowy, a jak widać stare rasowe uprzedzenia , czyli do Żydów, ciągle są
żywe. Także do imigrantów (wzrost poparcia dla AFD) nie jest lepiej. Brakuje tylko kolejnego wcielenia pana H - który wyprowadziłby Niemcy z kryzysu. Czy uważacie ze w tym kierunku zmierzają Niemcy ???
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
17-10-2022zpah666ONZ bierze udział w wojnie?
W realistycznym otoczeniu z JSDF i ONZ, jak zaangażowana będzie ONZ w próbę ustanowienia pokojowych stosunków i szukania sprawiedliwości niż JSDF? To znaczy, że będzie więcej żołnierzy ONZ wykonujących ogromną pracę (byliby oni „MC” zamiast JSDF. Spora część konfliktu koncentrowałaby się wokół międzynarodowej organizacji, która ma żołnierzy z kilku krajów (z myślą o dobrobycie Japonii).

Możliwe, że na służbie będzie więcej żołnierzy ONZ niż Japończyków, niezależnie od tego, czy Japonia otrzyma władzę nad Bramą zamiast ONZ.

Zauważ, że JSDF to tylko siły obronne i nie mogą prowadzić wojny zgodnie z Artykułem 9 (chyba że możesz mi powiedzieć, że mogą iść na wojnę raz).
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
16-10-2022MaxGolonko3Sprawa Chin
Istotne informacje na grafice:

pbs.twimg.(*)WAAAPpIx?format=jpg&name=large

Either we (USA,UE,NATO) put their fireplaces out or they kill us all. Overheated oceans will poison us with hydrogen sulfide.
Yo
=
Albo my zgasimy ich paleniska albo oni nas wszystkich zabiją. Przegrzane oceany zatrują nas siarkowodorem.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
15-10-2022MaxGolonko3Czego nas uczy Nigeria
Grafiki arcyciekawe:

pbs.twimg.(*)X0AAyjYw?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)WIAIwQtg?format=jpg&name=large



PIS i kler próbują lekceważyć lub marginalizować problem walki z emisjami ze spalania paliw kopalnych oraz ekologię, gdyż, według świętego tekstu, człowiek ma bezlitośnie wykorzystywać przyrodę jako istota rzekomo wyjątkowa. Ponadto ekologiczna obawa o przyspieszenie końca ludzkości przez katastrofę ekologiczną jest dla kleru diabelskim kłamstwem ekologów bo rzekomy bóg zna datę końca świata ludzi i nic tego nie zmieni. Na sfilmowanym wykładzie z liczną widownią negatywnie o ekologii wypowiedział czołowy ideolog u Tadeusza Rydzyka, ksiądz Guz.

Katastrofę ekologiczną obecnie przyspiesza też stale dodatni przyrost naturalny ludności świata.
Katastrofalnie szkodliwą wielką dzietność w rodzinach obserwujemy od wielu lat w Nigerii (religia odgrywa szkodliwą rolę napędzającą i utrudnia antykoncepcję). Mieszkaniec tego kraju, widoczny na klatkach z filmy na BBC, zapewne tego nie wie ale powiedział prawdę o zmianach klimatu - zgodną z ustaleniami nauki.
Powodowane głownie przez bezkarne (USA,UE,NATO nic nie robią z tym skandalem) Chiny globalne ocieplenie
powoduje susze i upadek rolnictwa, wielkie migracje ludności, a czasem gigantyczne opady i rekordowo zabójczą powódź.
Nasz gatunek zniknie jeśli szybko, ostro i stanowczo nie zadziałamy.
Czeka nas bowiem globalne zatrucie atmosfery przez siarkowodór:
naukaoklimacie.pl/..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
12-10-2022MaxGolonko3Najobrzydliwsze zaniedbanie Kaczyńskiego i Olafa Scholza
Grafika wyjaśnia wszystko znakomicie!

pbs.twimg.(*)XkAIp7JX?format=jpg&name=large

Najobrzydliwszym moralnie zaniechaniem w UE jest milczenie Kaczyńskiego i Scholza w sprawie tej oczywistej delegalizacji. Miliony kobiet traktowane są jawnie i wprost, zgodnie z zapisanymi zasadami, jak zwierzęta - na łasce męskiego właściciela! Hańba!

Siema
Ekolog
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 35 (przedawniony)
07-10-2022zeniu73Coś dla tutejszych samozadowolonych, moralnych kompasów.
azeriwarcr(*)f-war-by-azerbaijani-soldiers/

Azerscy "żołnierze" rozstrzeliwują rozbrojonych Armeńców.

No ale jak to farmer pisze, Armenia to sąsiad z ulicy dalej (w przeciwieństwie do sąsiada zza ściany) więc po co się rozpisywać i żądać sankcji.

Lepiej żyć w błogim przekonaniu, że jest się moralnym nadludziem i pokrzyczeć trochę o putinowskich trollach lib spłodzić grafomanię o muzyce, przeczytanej książce czy innym ważnym wydarzeniu.

No i gaz z Azerbejdżanu jest taki jakby smaczniejszy, moralniejszy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 14 (przedawniony)
05-10-2022okraglymy pany
my pany sprowokowaliśmy, 2 lata temu niemal wojne domowa na Białorusi, podżegani przez usazyda (jak w 1980 r w Polsce), wielu młodych, wykształconych, Białorusinów przyjechalo do Polski i pewnie zadławili się polskim liberalizmem- wolnością, indywidualizmem, własnością- kupili na kredyt 30 letni kawalerkę (rata wzrosla do 3400zł), na Białorusi mieszkanie dostawali za darmo, tu też sie ciesza śmieciowym żarciem i wojmą na Ukrainie. Liberalizm (WŁASNOŚĆ, WOLNOŚĆ, INDYWIDUALIZM) musi zwyciężyć na całym świecie, nie spoczniemy, my libki niedorozwojki, zanim nie zwyciężymy i sie cieszymy jak mądry, że wywołujemy wojny na naszych granicach, ot libki niedorozwojki
kto sieje wojne ten zbiera ...

komuna, raj, jest wrogiem śmiertelnym dla libka niedorozwojka, psa usazyda
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 16 (przedawniony)
05-10-2022okraglyThank you, USA
"Thank you, USA", napisał Sikorski ze zdjęciem gazu wydobywającego się na powierzchnię Bałtyku.
dotyczy agresji na Nord Stream 1 i Nord Stream 2.
uważam ministra za libka niedorozwojka, ale ma żonę z elit usazydowskich, był ministrem wojny i spraw zagranicznych, wie 100 x wiecej niż my
może po pijaku ujawnił prawdę?
ale małżeństwo i kariera sie rozsypie (jeśli jesteś w patoelitach, musisz krakac tak jak one)
i oszukiwać niewolników

a słowiański niewolnik, dobry niewolnik, to libek niedorozwojek (koń do pracy, krowa do dojenia i świna na mięso) za co patoelity nas lubia, będziemy pracowac najwiecej na swiecie, za 5zł/godz, będąc z tego dumni, bo my są libki niedorozwojki, naszym bogiem jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚC
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
05-10-2022zeniu73Pierwsze owoce samobiczowania dwutletkoweglowego
www.thegua(*)t-desert-megacity-neom-trojena

Widzicie, towarzysze Zielonego Zbawienia, jsk szybko religia Zbawienia od Dwutlenku Węgla i Obniżenia Temperatury o Jedyną Słuszną Wartość przynosi skutki?

Europa (przede wszystkim nad wszytko moralni Niemcy oraz Max Golonko) zaoszczędziła tyle CO2, że Arabowie mogą sobie na pustyni ufundować śnieg, lód i zabawę na sankach 😂😂😂😂😂😂😂😂
Jak się postaramy, zaciśniemy pasa i zapłacimy więcej podatku od CO2 to następne igrzyska zimowe będą na Saharze 😂😂😂😂😂
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
04-10-2022sdfsdfdoskonałe licencjonowane
Sprawdź Nomini , doskonałe licencjonowane kasyno online. Znajdziesz nomini pl tu blisko cztery tysiące gier w wielu kategoriach, najnowsze gry od czołowych deweloperów oraz specjalny bonus w postaci owoców na start, wybranych spośród 7 rodzajów.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)