Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy Niemcy wyhodują kolejnego pana H. ???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Świat
NapisanoAutorTytuł
27-10-2022 11:43Konowal (6291 punktów)Czy Niemcy wyhodują kolejnego pana H. ???
wydarzenia(*)a-napadow-antysemi,nId,6373757

Kryzys światowy i rasowa nietolerancja doprowadziły Niemcy do II WŚ

Teraz też mamy kryzys światowy, a jak widać stare rasowe uprzedzenia , czyli do Żydów, ciągle są
żywe. Także do imigrantów (wzrost poparcia dla AFD) nie jest lepiej. Brakuje tylko kolejnego wcielenia pana H - który wyprowadziłby Niemcy z kryzysu. Czy uważacie ze w tym kierunku zmierzają Niemcy ???
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>wydarzenia(*)a-napadow-antysemi,nId,6373757
>Kryzys światowy i rasowa nietolerancja doprowadziły Niemcy do II WŚ

Kolejne bzdury istoty nie mającej wiedzy historycznej.
Najpierw się doucz. Rasowej nietolerancji użyto przeciwko Niemcom i komunistom, jedni i drudzy nie mają z tym nic wspólnego. Padli ofiarą najcwańszego złodzieja na świecie.
zeniu73 (6483 punktów)
>wydarzenia(*)a-napadow-antysemi,nId,6373757
>Kryzys światowy i rasowa nietolerancja doprowadziły Niemcy do II WŚ
>Teraz też mamy kryzys światowy, a jak widać stare rasowe uprzedzenia , czyli do Żydów, ciągle są
> żywe. Także do imigrantów (wzrost poparcia dla AFD) nie jest lepiej. Brakuje tylko kolejnego
>wcielenia pana H - który wyprowadziłby Niemcy z kryzysu. Czy uważacie ze w tym kierunku zmierzają
>Niemcy ???

Niemcy maja problem z übertolerancja. Poprzez zmuszanie obywateli do toleracji ponad wszystko niestety zaczynaja osiagac przeciwienstwo zalozen z ideologii "Deustchland muss bunt sein" (Niemcy musza byc kolorowe).

Poza tym nie wiem czy w artkule wspomniano ale za duza czesc antysemityzmu odpoweidzialni sa...... kolorowi, nowi obywatele zimportowani z krajow arabskich

Takze Niemcy na wlasne zyczenie i wbrew glosom ostrzegajanym powtarzaja Wieden lat 20tych i 30 tych.

Wróć do listy wątków działu Świat
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365