Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
05-07-2023Hamerlik KonopkaMarsz Grupy Wagnera na Moskwę - wyreżyserowany spektakl
Wg mnie nic nie wskazuje na to, żeby marsz Prigożyna na Moskwę był autentyczny.
To jest spektakl teatralny służący przegrupowaniu wojska i zmyleniu wroga, przed ofensywą z kilku kierunków jednocześnie, w tym również z kierunku Białorusi.
Białoruś w tym wypadku będzie niewinna albowiem z Białorusi uderzy rosyjska Grupa Wagnera, zasilona białoruskimi najemnikami, którzy wstąpią do grupy za niezły hajs.

Powtórzę jeszcze, że w naszym świecie nie ma nic prawdziwego, wszystko opiera się na kłamstwie, a jedyne zasady jakie istnieją wynikają z żądzy hajsu, posiadłości i władzy człowieka nad człowiekiem.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
03-07-2023zeniu73Protesty we Francji
Co myślicie o protestach we Francji?

To są w ogóle protesty czy zwykłe kibolstwo?

Czy będąc Francuzem popierał byś te protesty i klaskał jak protestujący podpalili by ci auto lub zniszczyli i rozkradli sklep?

Że jako cudzoziemiec nie mający z tym nic wspólnego i mieszkający np. w Polsce muszę twierdzić, że popieram protesty aby nie być rasistą to jasne.
Ale jaką mielibyście postawę jako mieszkaniec Paryża?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
02-07-2023SmóglerRodzina królewska to naziści
Ludzie oszukują biedę albo są.

A oni dancing

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
02-07-2023SmóglerRozwiązanie głodu na świecie
3 wdechy nozdrzami powietrza. Nawet w domu

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
02-07-2023SmóglerRosjanie to nasi prawdziwi przyjaciele
Tu nie trzeba nic więcej pisać.

Szkoda że ich nie szanujemy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
28-06-2023SmóglerCzy dasz radę oglądać TVP gdzie pokazali kubłaki z dziećmi?
Nie no ja będę zbawiony jak mnie przestaną leczyć schizofrenie.

Tak to tylko łzy Maryji.

Bóg to tylko szczęśliwe życie wieczne.

Dzięki rozwojowi nauki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 22 (przedawniony)
26-06-2023romaroDonald Trump aresztowany!
Zarzuty dotyczą umyślnego przetrzymywania tajemnic związanych z bezpieczeństwem narodowym, utrudniania śledztwa i zmowy. Wykradł i chował tajne dokumenty. Byłemu prezydentowi USA grozi 100 lat więzienia. Został formalnie aresztowany, ale może liczyć na system kaucyjny.
W prawdziwie demokratycznym kraju nie ma świętych krów. I taka sytuacja musi dzisiaj niepokoić KACZYŃSKIEGO i jego politruków, których trzyma za MORDĘ.
read.squidapp.co/news/p3GrOYd
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 32 (przedawniony)
25-06-2023zeniu73Zero tolerancji dla rasistów i nazistów
youtu.be/KOpfvVyEJys

Dlaczego takie filmiki nie są kasowane przez ministerstwo prawdy?
Przecież to tylko karmi rasistów i nazistów.

Noe możemy pozwolić na jałową dyskusję o kontrolowanej migracji.

Migracja musi być totalna!!!!!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
20-06-2023quickReset.
www.youtub(*)I_gc&t=361s&ab_channel=TVPInfo

Zdrada stanu, czy optymalna polityka zagraniczna?
Celowe działanie, czy dyletant za sterami państwa?
Nowa filozofia na nową epokę, czy bezrefleksyjny wasalizm?
Jak w świetle przedstawianych w serialu materiałów oceniać polską politykę, za którą odpowiedzialny był Donald Tusk i jego ministrowie, w tym przypadku ówczesny minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w latach 2007-2015?

Co sądzicie na temat faktów zawartych w serialu Reset, i co sądzicie na temat samego serialu?

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 13 (przedawniony)
15-06-2023piepszotDepopulacja
...jest oczywiście eufemizmem, bo powinno być ludobójstwo (ewentualnie genocyd po spolszczeniu). Pewnikiem niewielka część społeczeństwa jest świadoma trucia wszystkim i wszystkiego by maksymalnie zredukować ludność świata. Dzieje się to od dekad. Otóż garstka właścicieli planety, zwana różnie: Globaliści, Deep State, Illuminati, Elity, Wolnomularze, Sataniści, Kabała, robi wszystko co w jej mocy, by jak największa liczba ludzi opuściła planetę i to jak najszybciej. Z meRdiów gównego ścieku, rzecz jasna, o tym się nie dowiesz. Niżej, cytuję w oryginale niejakiego Maurice'a Samuela:
"We Jews, we are the destroyers and will remain the destroyers. Nothing you can do will meet our demands and needs. We will forever destroy because we want a world of our own."
I dlatego mamy śmiercionki i trucizny, np. w postaci PFAS, ftalanów, dioksyn, glifosatu, BPA i całej litanii innych. Oprócz tego, niszczy środowisko, wywołując pożary lasów, trzęsienia ziemi, tornada, tsunami, erupcje wulkanów, suszę, powodzie, itp., a to można osiągnąć w każdym miejscu świata, np. za pomocą HAARP (Alaska).
Pozwoliłem sobie z woleja strzyknąć tematem depopki, by zasygnalizować zagrożenie, z jakim mamy
do czynienia i zarazem wskazać sposób, by tego uniknąć przynajmniej w naszym kraju.
Sposób: jerzyzieba.com/demokracja-bezposrednia
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)