Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale Świat

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki
Dodaj nowy wątek..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 129 (przedawniony)
22-09-2024okraglymusimy mieć króla
Europa musi miec króla, tak jak mają Chiny, USA
bezkrólewie w Europie jest dla nas zabójcze (Ukraina jest efektem). Dla usazyda jako indywidualne (nie jesteśmy), wolne (nie jesteśmy) mające własność (nie mamy) panstewka, jesteśmy tylko kukiełkami, którymi wywija jak chce

a więc mamy alternatywę, IMPERIUM EUROPEJSKIE albo NOWE ŚREDNIOWIECZE, wybór należy do ciebie
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
05-09-2024zeniu73Kulturowe wzbogacenie, pojedynczy przypadek czy rasizm?
www.focus.(*)altigt-haben_id_260281333.html

Prokuratura nie poinformowała społeczności o incydencie bo chciała chronić ofiarę (oczywiście, a kto myśli inaczej ten nazista).

Czy ten incydent to kulturowe wzbogacenie, pojedynczy (w tym roku chyba po raz enty) przypadek, wina społeczeństwa (brak odpowiedniego wkładu siły w integrację)?

A może to wina tego, że nie wolno niektórym ludziom na zgniłym zachodzie chodzić do szkoły i studiować?

Co na to tutejsze moralne tytany?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
03-09-2024zeniu73Ironia losu
Ironią losu jest jak w mieście słynącym z produkcji noży, nielegalny imigrant wiadomej religii, który urzędowo nie dostał azylu i miał zostać wydalony, który następnie przez pół roku się ukrywa po czym powraca i miasto wsadza go do azylheimu, zabija nożem trzech ludzi w mieście, które w 80% wybrało partie, które na taki proceder pozwalają (a wręcz wymuszają).

Dodatkowej ironii dodaje fakt, że burmistrz tego miasta jest podejrzany o pomoc w procederze ściągania nielegalnych przybyszy.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
25-08-2024okraglyIran
u nas Iran jest przedstawiany jako największe zło
Jaki jest IRAN 🇮🇷 Czego nie zobaczysz w mediach usazyda i u nas, jego "psów"
www.youtub(*)=xerddv6bouQ&list=WL&index=122

dziwne, że pomimo embarga usazyda, z jego rozkazu całego świata, tak ładnie się rozwijają
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 66 (przedawniony)
25-08-2024okraglyusazyd dostanie kopa
usazyd dostanie kopa w dupę od BRICS który wprowadził nowy system płatności i 159 z 195 krajów świata zobowiązało się do przyjęcia jego systemu płatności BRICS. Cały normalny świat łączy siły z BRICS przeciwko $ i jego systemowi płatności SWIFT
Po ataku usazyda na Rosje świat się od niego odwraca 159 : 36

www.youtube.com/watch?v=fR-zQ4mxoJQ

Dzisiejsze "immperium amerykańskie" jest dziedzicem Brytyjskiego. Woli kolonizować świat (np Polskę) przy użyciu międzynarodowego kapitału finansowego z siedzibą w "City of London", ale nie zawaha się użyć siły gdy taki ma interes (I wojna światowa, II wojna światowa, Jugosławia, Irak, Afganistan, Libia, Syria, Ukraina itp.)
celem imperializmu usazyda są bogactwa (ziemi, zasobów, pracy, umysłu itp.) ze świata na korzyść elitarnej rasistowskiej mniejszości (nie robią nic i żyją w edenie, podczas gdy niewolnicy robią wszystko i żyją w np Polsce). Imperializm utrzymuje i zmusza Polskę i inne kraje do pozostawania słabo rozwiniętymi i zależnymi.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 44 (przedawniony)
20-08-2024zeniu73Niemecka sluzba zdrowia rasistowska i nazistowska?
www.welt.d(*)assenaerzte-Chef.html#Comments

Ze co? Ze problemem jest przyjscie calej rodziny chorego do lekarza i agresywne zachowywanie sie?
Przeciez to rasizm i nazizm ze strony szwabow.

Niech sie zapytaja trzech najwiekszych antyrasistow, antynazistow i moralnych nadludzi tutaj na forum jak powinno sie w takiej sytacji zachowac.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 19 (przedawniony)
16-08-2024okraglyjesteśmy więksi i silniejsi?
Donald Tusk powiedział, że
"jesteśmy ekonomicznie, finansowo, technologicznie więksi i silniejsi niż Stany Zjednoczone i Rosja razem wzięte. Nie ma żadnego powodu, żeby mieć kompleksy. Nie ma żadnego powodu, żeby Europa musiała czekać na czyjąś pomoc"
powiedział były Przewodniczący Rady Europejskiej - reprezentantował UE na zewnątrz w sprawach wspólnej polityki zagranicznej i bezpieczeństwa (taki prezydent UE?) a więc wie co mówi czy mówi co wie?

też myślę że usazyd jest słaby, jego potega polega na produkcji najlepszych na swiecie środków do zabijania ludzi, drukuje $, ma dużo ropy, gazu (importujemy od nich) no i wciska nam kit, propagandę (nauka, film, muzyka, TV, ideologia) tak że wszyscy w Polsce myślą usazydem, mówią usazydem, jesteśmy w tym lepsi od usazyda, tam wielu ma wątpliwości w ich własną potęgę i słuszność.

dzisiaj przeglądałem patenty z całego świata i 70% z ostatnich 4 lat to komunistyczne (Chinskie), wiele było z Japoni, Korei, nawet Wietnamu, ale usazyda tam nie widziałem (może to kwestia dziedziny która mnie interesowała tj konstrukcje obrotowe), może Chiny dotuja patenty, wiadomo, tam ostatnio wszystko dotowane, dlatego wprowadzimy cła
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
14-08-2024zeniu73Cenzura dla naszego dobra?
Jak myślicie, dlaczego media nie trąbią o sytuacji w Anglii jak na przykład o olimpiadzie, wypadku tramwaju w Pcimiu Dolnym czy innym worku ryżu w Chinach??

To dla naszego dobra?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
12-08-2024zeniu73Pionier równouprawnienia
Na naszych oczach pisze się historia.

Chromosom XY po raz pierwszy pokonał wszystkie chromosomy XX i wygrał złoto w Paryżu.

Dp tej pory tylko śniliśmy o totalnym równouprawnieniu.
Dziś stało się faktem -

Jestem dumny, że wreszcie pokazaliśmy biologii, logice oraz zdrowemu rozsądkowi gdzie ich miejsce w szeregu.

Heil wokeness 🤣
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
11-08-2024zeniu73Dschihad taksówką
www.tagess(*)angefahren-haben-12156260.html

Jordanczyk w Świętej Misji.

Oczywiście psychiczne chory a nie religijnie chory.

Jestem po stronie forumowych antyfaszystow, antynazistow i moralnych nadludzi.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] Pokaż nowsze wątki

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
Pełny formularz nowego wątku..

Tytuł nowego wątku:
Twoje nazwisko (wymagane):
 Treść (można używać tagów <b>,<i>,<u>,<br>,<p> i <tt>; do 6000 znaków):

 ?
  (Wątek pojawi się natychmiast) 
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)